Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

středa 22. března 2017

Je Miloš Zeman certifikován EU na A+++?

Je třeba vše zkontrolovat, jestli to vyhovuje tomu, co nám EU doporučuje, je třeba vše staré začít nahrazovat za nové, vše co bylo vyrobeno a nastaveno soudruhy, to už nevyhovuje EU certifikaci A+++, není to nic osobního, jde jenom o to, že je třeba škrtat vysoké náklady u všeho, co je zde konzumentem hodnotných zdrojů. Stát musí jít příkladem a nahradit vše co nesplňuje certifikace EU i kdyby měl propustit 99 % zaměstnanců, co nesplňují certifikaci A+++, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit zaměstnávat chybné zaměstnance. 
Poučili jsme se z mnoha krizí v naší dlouhé minulosti a již jistě víme, že kdo optimálně šetří hodnoty, ten má za tři +++. Je třeba v EU konečně zavést povinnou každoroční certifikaci lidí, podle jejich ekonomické úspornosti pro zaměstnavatele, ten kdo nebude mít EU certifikaci A, protože je evolučně už zastaralý nebo je nemocný, ten bude v EU recyklován na substrát. Maminko, to vaše narozené dítě nedostalo certifikaci A, proto jsme jej recyklovali na substrát, nejlepší by bylo podstoupit sterilizaci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují