Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 14. března 2017

Jak rozebrat Miloše Zemana a potom jej dát dohromady

Pokud chceme u nás rozebrat velikou psychickou osobnost, tak jí dlouhodobě hospitalizujeme ve veliké centrální psychiatrické nemocnici Bohnice, co je v Praze. Zde se uplatní mnoho moderních metod rozboru lidské psychiky, pomocí chemoterapie a psychiatrů. Jsou prostě věci, na kterých se nevyplatí šetřit, když je to nenahraditelné tak to musíme v servisu rozebrat a opravit a je jedno jestli jde o auto nebo o prezidenta. 
Největším problém u Miloše Zemana je časová náročnost rozebrání a opravy, odhaduji to na šest let hospitalizace, tím pádem je logicky nesmysl snaha znovu kandidovat na prezidenta, když je ze zdravotních důvodů důležitější, být hospitalizován v Bohnicích. 
Nejspíše se setkáme u Miloše Zemana s pokryteckým tvrzením, že jeho psychický stav je dlouhodobě stabilizovaný, zdravotní stav musí posoudit lékařské konzilium, a nemůže jej posuzovat nemocný člověk! Je to podobné jako oprava 72 let starého osobního auta, takové auto je obtížné opravit, protože zde není dokumentace, a nejsou zde ani náhradní díly.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují