středa 29. března 2017

Jak investovat do budoucnosti?

Nikdo z lidí nemá kouzelnou křišťálovou kouli, ve které by se mohl podívat na to, jak investovat optimálně do budoucnosti, v místech kde rostou banány, lidi neinvestují do budoucnosti a žijí naplno současností, život zde je krátký a nejistý, následkem je zaostalost, a otrocká fyzická těžká práce v zemědělství za ubohou mzdu, ze které lze uboze žít. 
Problémem investic je jejich návratnost, a ochrana toho do čeho se mnoho investovalo, dejme tomu investujete do vysokého vzdělání, a po skončení studia zjistíte, že o vás zaměstnavatelé nemají zájem, protože je zde nadbytek lidí co má vysokou školu. Jisté investice nesou malý zisk, pokud chcete veliký zisk, musíte jít do nejistých investic. Tam kde je možnost dosažní zisku tam je i konkurence, konkurence logicky není tam, kde není možné dosáhnout zisku. 
Pokud se budete fotografovat mobilním telefonem na skládací tyčce, před známými turistickými pozadími, tak nebudete mít problém s konkurencí, ovšem ze svých amatérských ubohých fotek nebudete mít nikdy žádný zisk! Zisk má ten kdo profesionálně fotografuje s profesionálním vybavením, je to obrazně jako ve sportu, ten kdo je v první lize, ten má veliké zisky, a ten kdo je v třetí lize, ten nemá ze sportu zisk. 
Vše je o prioritách, ten kdo má správné priority ten i správně investuje do budoucnosti, nejsou zde univerzální správné priority, každý člověk je originál v originální životní situaci, je třeba všeho zkusit a dobrého se dlouho držet jako klíště. Podívejme se na; Google, Facebook, Microsoft, Intel, IBM, AMD, Samsung, Apple, Adobe, Amazon, atd. jde o moderní způsob investování do budoucnosti, ve světě informací a programů, z díla se pozná tvůrce.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné