pondělí 27. března 2017

GVKB systém naučí lidi optimálně pracovat

Vysokoškoláci a středoškoláci jsou teoreticky chytří, ale vědí už hovno o praxi. Dělníci znají praxi, a nejsou teoreticky chytří, jsou zde tedy dva světy a to svět praxe a svět teorie. Takový je život, z hovna bič nikdo neuplete, ano vysoké školy a střední školy jsou na hovno, je třeba globálně zrušit střední školy a vysoké školy, tím nastane veliká úspora peněz, a nebudou zde problémy s pyšnými a línými vysokoškoláky a středoškoláky, co zde jsou ekonomicky jenom na hovno. 
Každý bude od 15 let makat, do 70 let, aby zde bylo dost peněz na ty, co zde žijí z práce těch, co profesionálně pracují. Pokud někdo chce dneska něco odborného vědět, stačí mu k tomu použít internet, nebo jít do knihovny. Zruší se používání titulů, jediným titulem bude, pane a paní, z prachu vše vnikne a v prach se to navrátí, každý je zde jenom evolučním experimentem, s nulovou hodnotou pro evoluci. 
Aby lidi mohli optimálně pracovat, tak se budou lidi; geneticky modifikovat, klonovat, dostanou na čelo GVKB čip s umělou inteligencí, atd. vyrobený produkt zaměstnance se bude po deseti letech ekologicky recyklovat, aby jej nahradil modernější produkt GVKB zaměstnance. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné