Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pátek 17. března 2017

Bůh je geniální inteligence v hlavě člověka

Vše je zde hra o hodnoty, ve které ti co uspějí, postupují do další úrovně hry o hodnoty, je to jako s telefony, skončila doba velikých telefonů, co byli připojené kabelem a nebyli přenosné. Každá evoluční doba je zde evolučně dočasně, co bylo, to bylo, řeka evolučních změn nejde násilně zastavit, pomocí; politiky, náboženství, dezinformací, armády, atd. Období, ve kterém se lidi násilně odřízli od toho, co milují a potřebují, globálně už jistě končí, lidi pochopili, že nejsou levný tažný dobytek, se kterým si mohou dělat sobecké autority, co je napadne. 
Ten kdo se optimálně nepřizpůsobí digitalizaci, ten bude evolučně eliminován, období svatého primitivismu, ve kterém opice kamenovali to, co se jim nelíbilo, to už končí, kdo nepřijme novou víru v to, že pravý Bůh je geniální inteligence v hlavě člověka, ten bude ekologicky eliminován, s genetickými zaostalými zmetky, nelze mít už globálně smilování. Kdo nejde bojovat s námi za nový digitální svět, jde proti nám, a tak bude námi eliminován, nebude zde možnost stát zbaběle opodál jako pozorovatel, jak si každý ustele, tak si i lehne.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují