Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

středa 29. března 2017

Ano, vše budou řídit inteligentní centrální počítače

Každá novinka přináší výhody a nevýhody, většinou u novinek vidíme jenom výhody a nevidíme nevýhody, podívejme se třeba na mobilní telefony, ve kterých je internet, na jedné straně jsme získali levný zdroj informací a programů, na druhé straně jsme se stali závislými na mobilních telefonech. Novinky se stávají problémem, pokud nejsou pod optimální kontrolou specialistů, kontrola je jako dopravní policie, která zajišťuje dodržování předpisů na silnici, v přírodě je kontrola zajištěná svobodným bojem o existenci, za chybu se zde většinou platí smrtí. 
Podívejme se do minulosti na zániky civilizací z hlediska kontroly, jakmile v nějaké civilizaci selhala optimální kontrola, tak brzo civilizace zanikla. Lidi mají sobeckou snahu plýtvat společnými hodnotami, a šetřit svoje soukromé hodnoty, ze společného krev přeci neteče, a z vlastního krev teče, paraziti se snaží dostat k přerozdělování společných hodnot, na vysoké státní a podnikové funkce, příležitost umožňuje parazitování, proto zde musí být optimální kontrola, která eliminuje parazitování na společných hodnotách. 
Vědci a technici proto pracují na propojení mozku s internetem a telefonem, takto se konečně realizuje globální kontrola nad lidmi, z lidí se stanou levné loutky ovládané centrální umělou inteligencí, tím skončí; drogy, revoluce, války, ekonomická imigrace, politika, náboženství, reklama, pohádky, umění, školství, rodina, mafie, celebrity, milionáři, králové, prezidenti, ředitelé, atd. 
Každý bude jenom číslem ve statistice, a pokud díky ekonomické globální optimalizaci, milion ubožáků, skončí každý den v krematoriu, tak to bude jenom nudná ekonomická statistika. Místo pracujete pomalu a chybujete, bude zde poukaz do obvodního krematoria, z prachu jsi díky evoluci vznikl, a v prach se v krematoriu navrátíš, díky tomu, že vše budou řídit inteligentní centrální počítače. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují