sobota 4. března 2017

Ano, kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst

Kdo nepracuje, ten nechybuje, abychom eliminovali lidské chyby, tak nahradíme lidi za roboty, roboti nechybují a pracují mnohem levněji než lidi, lidi se budou pomocí dotazníků digitalizovat a po digitalizaci se budou jejich těla eliminovat, ekonomika je zde přeci prioritou, o tom nikdo nepochybuje, že plýtvání hodnotami chybou je. 
Je naivní ten, kdo věří tomu, že politici mají kouzelnou hůlku, pomocí které vytvoří snadno a rychle optimální nová pracovní místa, pro nepřizpůsobivé občany v EU. Politici a byrokrati umí jenom vytvářet umělá pracovní místa, pro státní zaměstnance, díky tomu že dělají život lidem složitější, pomocí chybných zákonů a chybných regulací. 
Umíme už bez problémů naprogramovat počítače, co porazí člověka v jakékoli složité hře, brzo vyrobíme levné kvalitní roboty, co porazí člověka v jakékoli práci, automatizace a optimalizace eliminovala na venkově veškerou práci, lidi utekli do měst s nadějí, že zde získají práci, dneska už práce není ani ve velikých městech, protože i zde se všude zavádí automatizace a optimalizace. Navíc je zde další problém s tím, že v zaostalých jižních národech není optimalizovaná porodnost pomocí antikoncepce, a tak se zde ekonomičtí ubožáci rozmnožují jako králíci v Austrálii. 
Ekonomická emigrace zaostalých ubožáků z jihu na sever je logickým následkem, vše logicky vytváří napětí v ekonomice a politice, brzo vypadnou logicky přetížené systémové pojistky, a následkem bude krize spojená s revolucemi a válkami. Je třeba pochopit to, že za všemi problémy jsou lidi, co dělají chyby, ryba smrdí od hlavy mocných a bohatých lidí, co myslí sobecky jenom na to, jak parazitovat na systému. 
Sledujeme globálně utrácení za zbytečnosti a luxus, potřebuje svět skutečně tolik; politiků, byrokratů, vojáků, policajtů, dozorců, celníků, notářů, soudců, kontrolorů, kazatelů, profesorů, akademiků, diplomatů, celebrit, milionářů, atd. je třeba vyčistit svět od zbytečných lidí! Místo vyplácení důchodů a sociálních podpor zde bude jenom digitalizace a eliminování lidí co byli digitalizováni, polovinu lidí na světě lze během jednoho roku digitalizovat, a tím se zabrání třetí světové válce, je třeba eliminovat veškeré mandatorní výdaje globálně, kdo nebude pracovat, ten nebude ani jíst.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem