Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

středa 15. března 2017

Ano, každý bude zde velikým číslem

Optimalizace, subjekty globálně digitalizuje. Vše co je zde inteligentní, to se bude globálně digitalizovat, jde zde prioritně o lidi, co si neušpiní fyzickou prací svoje ruce, protože jsou mocní a bohatí. Nebudou zde pro nikoho výjimky ani imunita, po digitalizaci centrálního nervového systému pomocí dotazníků na internetu, se geniální subjekt ekologicky eliminuje v krematoriu, protože je zde už evolučně zbytečný, nejsou zde idioti, tak nejsou s idioty už problémy. Je třeba škrtat zbytečné náklady, digitalizovaný prezident USA, nepotřebuje už drahou ochranku, ani se mu nemusí už dávat veliký plat, a mnoho výhod a jistot. 
Co bylo, to bylo, je třeba restartovat konzumní civilizací, díky tomu, že se budou lidi povinně globálně digitalizovat, na fyzickou špinavou práci zde budou jenom GVKB roboti na dobíjecí baterky, lidi zde budou jenom na to, aby existovali virtuálně v GVKB systému, jako programy GVKB umělé inteligence. Místo jména a titulů, zde bude mít každý identifikační globální číslo, třeba bývalý prezident USA, bude mít číslo 458 456 885 888 001 447 007, už zde nikdo nebude ubohou existenční nulou, ale každý bude zde velikým číslem.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují