Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 21. března 2017

Ano, hovno je třeba spláchnout, aby tu nesmrdělo

Tak jako smrdí hovno na záchodě, tak lidem i smrdí práce, která je na hovno, protože stojí za hovno, díky práci na hovno, stojí zde život člověka za hovno, a tak je zde deprese u; ekonomiky, politiky, filosofie, náboženství, umění, rodiny, psychicky, školství, zdravotnictví, dopravy, stavebnictví, atd. tedy obecně shrnuto, vše stojí všude za hovno! 
Je třeba se ptát, proč zde vše stojí všude za hovno? Příčinou je svoboda, lidi získali díky výhodám a jistotám civilizace mnoho svobody fyzické a psychické, následkem je to, že lidi serou na vše z vysoka, a doufají, že jim to vždycky projde? 
Podívejme se třeba na Miloše Zemana, on se rozhodnul znovu kandidovat na prezidenta, i když je velmi starý a velmi nemocný, Miloš Zeman nejspíše už nevnímá vůbec objektivní konzumní realitu, a je trvale mimo tuto realitu, díky konzumaci slivovice a cigaret. Proč lidi přestali vnímat objektivní realitu, a existují psychicky většinou mimo tuto realitu? 
Příčinou je civilizace, která je pro ubožáky drogou, v divoké přírodě by Miloš Zeman byl snadnou potravou pro divoká zvířata, a během velmi krátké doby, by z něj zbyla jenom čistá kostra bez masa. Potřebujeme zdravého geniálního prezidenta ve věku od 40 let do 45 let, pokud je někdo starý a nemocný, tak by se měl podle toho i chovat, pro staré nemocné lidi zde jsou přeci státní starobince. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují