středa 22. února 2017

Jenom ubožáci fotografují vše telefonem

Pořád zde jsou na internetu hloupé otázky, na které hloupě odpovídají hlupáci, proto je zde konečně originální otázka, která může lidem pomoci s výběrem fotoaparátu. Kupující bych rozdělil na pět kategorií, v první kategorii jsou ti, co utratí velmi mnoho peněz za nové fotografické vybavení.
V poslední páté kategorii, jsou ti, co se spokojí jenom s mobilním telefonem, nebo tabletem, a považují koupi fotoaparátu za zbytečnost. U nás jsou většinou fotografové čtvrté a páté kategorie, nemá smysl zde hovořit o fotoaparátech Hasselblad H6D-100c pro vrcholové fotografy první kategorie. 
Zde má cenu hovořit jenom o amatérských fotoaparátech pro fotografy čtvrté kategorie, a zde je vítězem Panasonic Lumix DMC-FZ300, výhodou je zde možnost filmovat ve 4K rozlišení a obrovský 24x zoom s velikou světelností, je zde i mnoho moderních funkcí, které většina amatérů stejně nevyužije, taky je zde utěsnění před prachem a vodou, to ocení sportovci a profesionálové. 
U třetí kategorie, zde bych doporučil Canon EOS 80D, ke kterému dokoupíme; fotobatoh, objektivy, blesk, stativ. Fotograf druhé kategorie si pořídí nový Canon EOS 5D Mark IV, to je špičkový fotoaparát univerzálně použitelný, pro amatéry ale zcela nevhodný.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem