Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 7. února 2017

Jak často chodíte na hřbitov

Všemu zde kraluje existenční situace, někdo se umí optimálně situaci přizpůsobit a jiný to neumí, každá radost je zde dočasně a potom přicházejí starosti nebo deprese. Můžeme dneska zakonzervovat mnoho informací a programů, můžeme dokonce zakonzervovat i sami sebe a žít tak ve svém zakonzervovaném světě kde máme svoji planetu a svoje radosti a starosti.

Můžeme být taky autoritami a rozhodovat sobecky o druhých bez druhých, čas ale ukáže, že jsme mnoho chybovali, a chovali se jako hlupáci co jsou pyšní. Jaký to vše zde má smysl, tvořit a potom to vytvořené ničit, rodit se a potom umírat, mluvit a potom jenom druhé poslouchat, atd.

Mnoho hlupáků zde nosí masku geniálnosti, a mnoho geniálních lidí nosí masku hlupáka, proč lidi nosí pokrytecky masky, a tak nevíme kdo je kdo? Život není boj o peníze, život je experiment a my jsme jenom pokusné subjekty pro evoluci.

Byli jsme evolucí stvořeni za účelem pokusů, pud sebezáchovy nám brání v tom, abychom předčasně neukončili evoluční pokus, to že zde trpíme problémy nebo nemocemi, to evoluci vůbec nezajímá. Mnoho lidí uniká z reality do nereálného světa; snů, pohádek, mytologie, pověr, sekt, náboženství, politiky, reklamy, alkoholu, cigaret, sexu, počítačových her, sociálních sítí, facebooku, atd.

Lidová moudrost je plná odpovědí na naše otázky, od lidí co zde mají vysoké vzdělání a vysoké funkce neočekávejte odpovědi na vaše otázky protože ten kdo je nahoře vnímá realitu zcela jinak než ten kdo je dole mezi ubožáky. Mnoho lidí by chtělo zde pomoci v nouzi, ale nenechají si poradit, komu zde není moudré rady, tomu bych doporučil návštěvu hřbitova, aby věděl, co jej bude brzo čekat.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují