Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

neděle 5. února 2017

Ano, vše se evolučně snaží zde uspět

Život to je evoluční experiment, je to takový hod kostkou, někdo má smůlu a jiný má zase štěstí, často je naše budoucnost otázkou přizpůsobení situaci, podívejme se na rostliny, mají trny, nebo mají svoje plody vysoko, aby se k nim nedostala sobecká zvířata, některé rostliny se stali zase masožravé, podobné je to i u; mikroorganismů, hmyzu, zvířat, lidí, atd. vše se evolučně snaží zde uspět.

Je to jako ve sportu, zde je mnoho těch co sportuje, a minimum těch co jsou natolik úspěšní, že je sport dokáže dobře uživit. Z díla se pozná tvůrce, pokud něco nejde zavedeným způsobem, tak je někdy nutné hledat netradiční způsoby, a tím získat výhodu nebo jistotu.

Jsou zde třeba firmy, které umí přijít s něčím, co nikoho nenapadlo nabídnout a mají s tím, co nabídnou trhu veliký úspěch. Nebo se podívejme na filmy a kreslené seriály, mnohdy je to maličkost, díky které je film nebo kreslený seriál velmi ziskový.

Jde tedy o to se umět optimálně přizpůsobit situaci, proč zde je mnoho lidí a mnoho národů co se neumí přizpůsobit nové situaci? Příčinou je degenerace, pokud něco dlouho existuje tam kde je existence snadná a jednoduchá, tak přichází degenerace, degenerace se projevuje i u domácích zvířat, a způsobuje chovatelům mnoho problémů.

Tak jako dbáme na kvalitu u zboží a služeb, tak musíme začít i dbát na kvalitu u lidí, je třeba zavést kontrolu kvality lidí, kdy bude roční certifikace kvality od narození do smrti a ten kdo nebude mít tuto certifikaci, ten bude muset opustit okamžitě konzumní civilizaci, a jít žít do divočiny mezi divoká zvířata.

Polovina lidí na světě je jenom genetickým odpadem, který se musí vystěhovat z civilizace, nemá smysl zalévat kameny a krmit parazity, vše je obchod a ten kdo nemá čím zaplatit má smůlu, společnost nemůže být sociálním ústavem pro ubožáky.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují