úterý 28. února 2017

Ano, víme jak optimálně eliminovat globálně nezaměstnanost a bídu

Řešením je globální digitalizace, vše se globálně digitalizuje, protože je to ekonomické a moderní, je třeba globálně digitalizovat i lidi, každý vyplní na internetu GVKB dotazníky, a potom se dostaví do obvodního GVKB krematoria, kde eliminují jeho ubohé zdegenerované tělo, které zde už není evolučně potřeba, protože máme k dispozici z GVKB dotazníků informace o tom, kdo byl eliminován. 
Hodnotu nemá lidské tělo, ale hodnotu mají dneska jenom informace, které člověku umožňují zde existovat, takto konečně vyhraje láska a pravda nad nenávistí a lží, pokud zde není příčina tak zde nemůže být ani následek, místo lidí zde budou jenom GVKB roboti napojení neustále bezdrátově na globální GVKB systém. 
Mnoho lidí se pokusí zbaběle uniknout před digitalizací, proto se vyšlou mimo civilizaci GVKB roboti aby našli tyto zbabělce a zajistili jim digitalizaci, díky moderní vědě a technice, GVKB roboti najdou každého dobře utajeného civilizovaného člověka levně a rychle. 
Berme to stejně, jako to bral Ježíš Kristus, který obětoval hrdinsky svoje zdegenerované lidské tělo, aby on mohl být optimálně digitalizován, do svatého Křesťanského písma. Od pradávna se přeci přinášejí bohům lidské oběti, aby se bohové usmířili, a o tom to je, že se na nás bohové už mnoho hněvají, a tak jim obětujeme všechna naše těla. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem