Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

úterý 28. února 2017

Ano, roboti jsou lepší než lidi

Každý problém má svojí příčinu, pokud zde jsou s lidmi problémy, tak příčinou je mocná a bohatá elita, která evolučně selhala. Je třeba restartovat civilizaci tím, že se lidi digitalizují a po digitalizaci se jejich těla eliminují, místo lidí v civilizaci zde budou jenom GVKB roboti. 
Roboti jsou vyrobení a nastavení, svět robotů funguje zcela jinak než svět lidí, mnozí namítnou, že nesmíme lidi eliminovat, protože lidi zde mají právo na život. Je třeba si uvědomit, že zájem evoluce je nad zájmem člověka, a evoluce potřebuje nahradit starý model, který dobře nefunguje, za nový model který dobře funguje. 
Všechny snahy o to, aby se člověk evolučně zlepšil, se ukázali jako naivní a marné, z hovna bič nikdo neuplete, o tom to zde je. Většina lidí na světě je zde díky digitalizaci už jenom na hovno, a lidí je všude jako sraček, je jenom logické to, že evoluce hovna spláchne do kanalizace, aby zde bylo vše tak, jak to má být. Nebude zde už konflikt mezi ideologiemi, ale bude zde konflikt mezi roboty a člověkem, v tomto konfliktu člověk prohraje, protože roboti jsou lepší než lidi.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují