sobota 18. února 2017

Ano, ovce si zvolili za pastýře vlky, v beránčím rouše

Opravit nebo vyměnit, o tom je zde konzumní život, vše je zde dočasně, jenom změny v nás a okolo nás, zde jsou trvalou jistotou, všechny snahy o to, zastavit násilně řeku událostí, která nám přináší nepříjemné změny, se ukázali jako naivní marnost. Tento svět není automatický stroj, ve kterém jsi jenom ubohým utaženým malým šroubem, tento svět je živý systém, ve kterém je nekonečné množství řek, které přinášejí změny. 
Naše tělo je plné potrubí, a plné nervových spojení, vše v nás neustále proudí tam, kam je to potřeba, odložme subjektivní pravdy a podívejme se na tento svět objektivně, myslíme a konáme podle situace tak abychom se měli dobře, místo starého pojmenování lakomec, se nazýváme moderně ekonomy, nepříjemná pravdivá slova, jsme obratně nahradili příjemnými pokryteckými slovy, jenže vlk v beránčím rouše, myslí a koná jako vlk. 
Kdo je zde vlkem v beránčím rouše, poznáme z díla, dílem vlků v beránčím rouše je; přelidnění, nezaměstnanost, ekonomická emigrace, dluhy, protekcionismus, kasty, třídy, ligy, kategorie, byrokracie, bída, špína, dezinformace, deprese, drogy, prostituce, revoluce, války, epidemie, hladomory, terorismus, fanatismus, rasismus, centralismus, atd. tuční státní kapři si přeci nevypustí rybník, o tom to je že ryba smrdí od hlavy. 
Já za nic nemohl, já jsem jenom poslouchal příkazy elity, a tak jsem nahnal do plynových komor miliony židů, aby zde v Evropě, byla konečně jenom čistá árijská rasa. Alibismus je rakovinou moderní konzumní civilizace, elita jedná jako mafie, a tak si na rizikové akce, najímá levně hloupé kaskadéry, elitu poznávám z utrácení, pokud má někdo k dispozici soukromý zámek a soukromé letadlo s pilotem, tak jistě jde, o starého mocného a bohatého vlka, v beránčím rouše. Jenom hloupé ovce, si mohou za své pastýře zvolit vlky v beránčím rouše, jak si každý zde ustele, tak si i lehne. 

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné