Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

neděle 22. ledna 2017

Výběr amatérského fotoaparátu

Nabídka je veliká a je třeba si určit priority, jde zejména o; cenu, velikost fotoaparátu, možnosti příslušenství, univerzálnost, moderní funkce, kvalitu fotek, rozsah zoomu, odolnost proti dešti a otřesům, servis, značku výrobce, typ hledáčku, pevnost konstrukce, dobré držení, zaostřování, rychlost, atd. počítejme s tím, že čím větší nároky budeme mít, tím více peněz zaplatíme, a tím větší a těžsí bude fotoaparát. U fotoaparátů je nejdůležitější snímací čip a objektiv, mobilní telefony mají špatné snímací čipy a špatné objektivy, proto je třeba investovat do fotoaparátu. Za ideální amatérský fotoaparát lze považovat Panasonic Lumix DMC-FZ300 za 14 290 Kč. Velikou výhodou je odolnost proti dešti a prachu, taky je zde výborný zoom objektiv a vysoká kvalita výroby, nevýhodou je malé rozlišení fotek. Pokud chcete něco co je už poloprofesionální, tak je zde Panasonic Lumix DMC-G80 za 26 990 Kč se základním objektivem.

Já nejvíce poslední dobou používám starý osvědčený amatérský Panasonic Lumix DMC-FZ72 v doprodeji je někde za 6 490 Kč Dneska je zde už nový model Panasonic Lumix DMC-FZ82 za 9 490 Kč

Profesionál si pořídí pravou zrcadlovku Canon EOS 5DS za 99 990 Kč jde o tělo bez objektivu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují