sobota 14. ledna 2017

Já jsem cesta k psychickému zdraví

Většina lidi myslí na malé problémy, jenom minimum lidí myslí na veliké problémy, a v současnosti je největším problémem špína v nás a okolo nás. Je to jako u počítače, kdy špína počítač zpomaluje, a někdy díky špíně můžeme i přijít o informace nebo peníze. Podívejme se třeba na to, když lidi mluví, jejich řeč je plná informační špíny, logicky následkem je to, že každý má na uších sluchátka, aby nemusel poslouchat druhé.

Myslíme na to, co milujeme a potřebujeme, nebo myslíme na pomstu pomocí vandalismu, myšlení to je namáhavá duševní práce, jde o to, aby nám tato duševní práce přinesla ekonomický trvalý užitek, a nebyla to zbytečná duševní práce, která nás jenom okrade o čas a peníze.

Pokud někdo myslí nejvíce na hlouposti, je to logicky hlupák, a mnohdy může být tím hlupákem i; profesor, ředitel, ministr, celebrita, milionář, atd. škola zapomněla naučit žáky tomu, jak myslet optimálně, a jak si vyčistit hlavu od zbytečných myšlenek.

Vše zde jsou sobecké vztahy, a základem je čistota u všech vztahů, jak očistit vztahy od špíny, o tom je cesta k psychickému zdraví, a tím i k životu, který má pro nás smysl. Většinou je zde snaha porušovat pravidla, a dělat z druhých hlupáky a chudáky, jak odhalit všechny parazity, v nás a okolo nás. Z díla se pozná tvůrce, nekoukejte na slova a tituly, koukejte na hodnoty, jaké za člověkem nebo organizací zůstávají.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentář se zobrazí až po schválení moderátorem