Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

středa 11. ledna 2017

Ano, umělá inteligence eliminuje lidskou inteligenci

Lidi dělají chyby, neustále je zde snaha o to nahradit lidskou práci za práci zvířat a strojů, logicky vše směřuje jistě k tomu, že naše lidská inteligence bude brzo nahrazena za umělou inteligenci, která bude rozhodovat o nás bez nás. Už zde nebudou mocní a bohatí lidé co chybovali a nikdo je za jejich chyby nepotrestal. Umělá inteligence bude logicky s lidmi zacházet stejně jako s roboty, pokud u člověka poklesne hodnota, tak bude člověk recyklován na substrát.

Z nové konzumní společnosti zmizí logicky lidi, co jsou; staří, nemocní, hloupí, pyšní, zdegenerovaní, nepřizpůsobiví, atd. heslem nové doby zde bude, robot může nahradit každého člověka, mnozí skeptici řeknou, že si to přeci nenechají lidi líbit, aby GVKB roboti z lidí udělali ubožáky. Lidi jsou v první řadě líní zbabělci, a každý se stará jenom o sebe, hrdinové jsou jenom v knihách a filmech, v konzumní realitě hrdinové nejsou.

Už zde nebude možné to, že by zde byla elita složená ze starých pyšných idiotů, co jsou závislí na konzumaci cigaret a alkoholu. Vše je zde řeka událostí, a tak se vše neustále mění, a jedinou jistotou je zde to, že zde v ničem jistoty není. Vše jistě pomíjí, mizí veliké; kultury, civilizace, unie, národy, společnosti, sekty, náboženství, politické strany, atd. každý živý inteligentní systém je zde jenom dočasně, z prachu vše vzniká a prach se to navrací, dokonalé jsou jenom vesmírné zákonitosti, které se po miliony let nijak nemění!

Člověk je už zastaralý model zaměstnance, a nevyplatí se už člověka zaměstnávat, ekonomický zisk z podnikání je prioritou a podnikatel nemůže být dojnou krávou pro líné staré ubožáky. Skončí období korupce a tunelování, konečně si budou lidi globálně rovní, každý bude jenom levným genetickým robotem na dálkové ovládání, místo jmen a titulů, budou mít lidi jenom GVKB čip pod kůží, a číslo s čárovým kódem na oblečení.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují