úterý 10. ledna 2017

Ano, to je už pasé

Mnohdy o něco dlouho usilujete, a potom zjistíte, že je to už pasé, protože už to není pro vás důležitou prioritou, vše se mění a tak se musíme změnám přizpůsobit, abychom nechybovali. Egoisté dlouho usilovali o to, mít vysokou školu, aby mohli zde udělat kariéru, jenže doba se díky internetu restartovala, a kariéru udělá ten, kdo má dlouhou praxi, protože školní teorie je ve složité realitě už k ničemu. Jenom idiot, se ještě dneska chlubí vysokoškolským titulem, nebo vysokou státní funkcí, dneska platí, z díla se pozná tvůrce, ukaž svoje dílo, co jsi zde dokázal sám stvořit.

Opice se zlatou korunou na hlavě, je pořád jenom opice, doba kdy bylo možné pod krásnými šaty schovat to, že je někdo neschopný idiot, už končí. Vítejte v nové digitální globální době, kde nebude už možné lhát a krást, protože GVKB umělá globální inteligence, ve spolupráci s GVKB čipovým systémem, bude mít vše pod kontrolou v reálném čase, už brzo nebude kam zbaběle utéci, a všechny dosavadní ráje, pro lenochy a hlupáky globálně zaniknou. Skončí možnost mít práci, která není úkolová, bude zde jenom úkolová termínovaná práce, v práci se bude pracovat na 100%, na mimopracovní aktivity, už nikdo nebude mít čas ani chuť.

Na myšlení zde bude GVKB umělá inteligence, ty zde budeš na práci, u které není potřeba myslet, ale je třeba podat vysoký fyzický výkon, ten kdo nesplní GVKB globální normy, skončí v GVKB rezervaci jako ubožák, který zde brzo jistě zemře, díky špatným podmínkám k životu. Dneska si lidi ničí svoje zdraví cigaretami a slivovicí, a zítra se každý bude mnoho starat o svoje zdraví, aby neskončil jako opice v rezervaci.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Umělá inteligence eliminuje automaticky vše co je vadné a chybné