Ego, jenž jsi v nás, přijď království tvé egoistické, buď vůle tvá egoistická jak nahoře, tak i dole. Úspěch a štěstí dej nám dnes, a odpusť nám naše amatérské chyby, a neuveď nás v pokušení, být dobří ke zlým lidem, ale zbav nás od našeho toužení, co je nám soužením.

Vyhledávání

pondělí 23. ledna 2017

Ano, sytý hladovému nevěří

Proč by nemohla být minimální mzda stejná jako je v Německu, sousedíme s Německem a Rakouskem, a mnoho podniků zde vlastní němečtí a rakouštíé podnikatelé, pokud nějakému podnikateli budou vadit veliké náklady, na zaměsnance, může přeci odejít podnikat do; Polska, Slovenska, Maďarska, atd. nejsme zde ekonomičtí otroci, co musí pracovat za mzdy, ze kterých nelze už normálně žít, protože naše minimální mzda je jenom 25% německé mzdy!

Logicky je zde snaha o to emigrovat, nebo nepracovat a žít ze sociálních dávek, práce se musí zaměsnancům logicky vyplatit. Žijeme v konzumní EU ekonomice, jakmile lidi neutrácejí peníze za služby a zboží, tak se se EU konomika začne hroutit, podívejme se třeba na to, že zde mnoho lidí musí dělat přesčasy, aby si trochu zvedli plat, nejsme otroci co znají jenom otrockou práci a bídu. Na jedné straně zde jsou paraziti, co mají hrubou mzdu 200 000 Kč a na druhé straně jsou hostitelé co mají hrubou mzdu 11 000 Kč, sytý hladovému nevěří.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Komentáře se nemoderují