středa 28. prosince 2016

Manuál jak získat zadarmo počítač na hry

Použijete klasický recept, vaření polévky ze sekery, to se dá do hrnce sekera, a kuchař říká, ještě by to chtělo sůl, potom říká, a cibule by nebyla, nakonec vyndáte z hrnce sekeru, a gulášová polévka je hotová, dneska se tomu říká salámová technika. Obejdete svoje hodné bližní a každý koupí nějaký díl do počítače, a prodejce vám to potom sestaví do týdne zadarmo. Neuvádím zde drobné příslušenství jako; Klávesnici, myš, reproduktory, kabely, atd. to každý má doma, nebo si to sám vybere.

  1. ASRock H110M-ITX - Intel H110
  2. Intel Core i5-6400
  3. Crucial 8GB DDR4 2133, Dual Ranked 
  4. Kingston Now UV400 - 240GB
  5. WD Blue EX - 1TB 
  6. MSI GeForce GTX 1060 ARMOR 6G OCV1, 6GB GDDR5
  7. Seasonic S12II-520 520W
  8. Fractal Design Define Nano S 
  9. Microsoft Windows 10 Home CZ 64bit DVD OEM 
  10. Samsung S32D850 - LED monitor 32

Manuál jak používat počítač a internet

Mnoho lidí dneska dlouho sedí u počítače a způsobuje jim to problémy, příčin je zde více, správné dlouhé sezení u počítače je veliká věda, bohužel zde schází manuály, které by lidem pomohly. Nejdůležitější je židle, na které sedíte, nevhodné jsou židle na kolečkách, je třeba mít židli co má čtyři kovové nohy, dobrá je i kostka pro nohy.

Dále je nutné si pořídit kvalitní ergonomickou klávesnici, důležitá je i kvalitní myš, monitor by měl být veliký s velikým rozlišením, počítač by měl být tichý a rychlý, ideální jsou dneska malé značkové počítače. Mac mini je z jednoho kusu hliníku a svým bezešvým, unikátním vzhledem je to nezaměnitelný Mac. Při výšce necelé čtyři centimetry a váze pod dva kilogramy doslova klame tělem, aniž by obětoval funkčnost. A pořád je to, nejúspornější stolní počítač na světě.

Ovšem ze všeho nejdůležitější jsou veliká značková sluchátka na uších, ve kterých posloucháte uklidňující hudbu. Jako operační systém bych doporučil Windows 10 Pro, nebo Mac OS Sierra, v mém malém krásném počítači Mac mini používám jak Windows, tak i Mac OS.

Jak optimálně vytížit vše správnou prací

Statistika je jasná, zaměstnanci nejsou v zaměstnání optimálně vytížení, a tak dochází ke ztrátám, a tím klesá zaměstnavatelům zisk, nejsou vytížené optimálně ani; budovy, auta, počítače, internet, stroje, automaty, atd. ekonomika je věda o tom jak vše optimálně vytížit správnou prací, protože to co nepracuje, to na ekonomice parazituje.

Prioritou zde musí být kontrola, která z nadhledu vše kontroluje a eliminuje to, co nepracuje, nebo to pracuje málo. Je třeba se zaměřit i na to co je správná práce a co je chybná práce, rozhodně není správná práce; soukromá návštěva internetu, koukání na televizní seriály, kouření cigaret, pití alkoholických nápojů, sezení na schůzi, slavení výročí a svátků, atd. správnou prací je to, co vytváří objektivní hodnoty, jde třeba o dělníka, který vyrábí konzumní produkty v továrně.

Statistika zjistila, že polovina lidí na světě chodí do zaměstnání, a z jejich práce zde nevznikají žádné objektivní hodnoty, protože mají nějakou vysokou funkci, která je zde systémově zcela zbytečná, podívejme se třeba na náš Senát, náš chytrý ministr financí, je toho názoru, že by se měl Senát rychle zrušit, nejsme tak bohatí, abychom mohli podporovat ubohé zaměstnance, co nejsou systémově přizpůsobiví, a nemohou si zde najít takovou práci, která produkuje objektivní hodnoty.