neděle 25. prosince 2016

Čipová globální diktatura

Už velmi dlouho zde existují konflikty a války, ve válkách se nasazuje nejmodernější věda a technika, po určité době se začne používat i v obyčejném životě to co se dříve používalo jenom ve válce. Dlouho zde bylo základem opevnění, které chránilo nějaké území, s příchodem; děl, výbušnin, letadel, raket, bomb, atd. došlo k tomu, že opevnění z kamenů nebo betonu ztratilo význam.
Svět nemění náboženství a politika, svět mění věda a technika, válka se přesunula ze zákopů do tabletu a notebooku a moderní voják bojuje pomocí tabletu a notebooku, na globálním internetu. Čipová globální diktatura klepe na dveře, nasazení čipů je dneska masivní, protože je to ekonomické, vše má výhody a nevýhody.
S nasazením čipů se z lidí stanou logicky jenom čísla s nulovou hodnotou, každý bude jenom očipovanou digitální loutkou, ovládnou čipovou globální diktaturou, vše bude řídit jenom umělá globální inteligence, zakáže se; politika, náboženství, reklama, umění, atd. protože to je plýtvání časem a penězi.
Nepřizpůsobivý zaostalý subjekt, se bude chtít dostat do obchodu, ale zabezpečovací čipový systém, jej tam nepustí, protože on by mohl v obchodě krást, psychopat si bude chtít pustit televizní program, plný násilí, ale zabezpečení mu odepře přístup, atd. vše bude čipově globálně zabezpečeno, zlí lidé co by chtěli zde škodit škodolibě čipovému globálnímu systému, skončí jistě v rezervaci na Sibiři, aby byl od nich pokoj.

Nejlepší je se nesnažit o to být nejlepší

Myslíme nejvíce na to, co milujeme a potřebujeme, proto každý člověk má jiné myšlenky, a tím je i jeho život jiný, jsme závislý na svých prioritách a mnohém jiném, naše závislosti nás ovládají od narození do smrti jako loutky.
Abychom mohli zde normálně žít, tak k tomu musíme mnohé mít, jde zejména o; výhody, jistoty, lásku, štěstí, informace, zdraví, moudrost, přátele, atd. Hodnotné je to, co je nám vzácné protože je toho nedostatek a je to obtížně dostupné, jedna věc jsou teorie a druhá věc je praktická realita, není zde ten, co by se dokázal zavděčit všem a tak se specializujeme a naše specializace deformuje naše myšlení.
Toužení nám způsobuje soužení, protože nejsme nejlepší a tím nejsme nejhodnotnější a náš život tak není nejlepší, nejlepší je se ale nesnažit o to být neustále nejlepší, protože tím se dostaneme do egoistického začarovaného kruhu, a stane se z nás svatý psychopat.
Psychopat je zde bezcharakterním kariéristou, co zde ke svojí existenci potřebuje vysokou funkci, aby díky této funkci zde byl; prezidentem, předsedou vlády, ministrem, diplomatem, poslancem, senátorem, soudcem, notářem, profesorem, ředitelem, podnikatelem, obchodníkem, milionářem, celebritou, kazatelem, atd. Z díla spatříme tvůrce, jaké je dílo těch, co zde rozhodují sobecky o nás bez nás?
Dílem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, podnikání, školství, rodiny, psychiky, atd. příčinou je zde to, že mocní a bohatí parazitují na bezmocných a chudých, a pokud se bezmocní chudáci díky bídě a nezaměstnanosti někde vzbouří, tak vzpouru potlačí policie, nebo armáda. Vše je zde jenom egoismus, který se podle módy a situace, mění na; feudalismus, kapitalismus, socialismus, komunismus, nacismus, hinduismus, islamismus, atd.
Všude je rozdělaní na; kasty, třídy, kategorie, rasy, atd. následkem je to, že na vysoké vedoucí funkci, je starý nemocný ubožák, který jenom škodí konzumnímu systému. Cestou ven z tohoto začarovaného egoistického kruhu, je nahradit lidi za roboty, v USA zoologické zahradě, se postaví vedle pavilónu opic, nový pavilón lidí, a zde si GVKB inteligentní roboti za sklem, budou prohlížet nahé politiky z USA, jak se perou o samice, nebo o banány.