sobota 24. prosince 2016

Hříšníkům se odpojí internet

Virtuální vysoká škola, ve virtuální budoucnosti. Nemáte čas a peníze, na studium kvalitní vysoké školy v USA, využijte možnost virtuální vysoké školy, stačí vám jenom notebook připojený k internetu, a můžete levně rychle studovat kdykoli a kdekoli. Po vystudování z vás může být virtuální zaměstnanec, u nějaké nadnárodní USA korporace, fyzickou práci zde bez problémů přeci zvládnou automaty a roboti, nebude už potřeba dojíždět do zaměstnání, a zde se rozčilovat, protože nemáte v zaměstnání optimální podmínky k práci.
Skeptici vám budou tvrdit, že osobní kontakty, nemůže nahradit nějaký virtuální kontrakt, je třeba si uvědomit, že ekonomika je na prvním místě, nejsme tak bohatí, abychom si mohli dovolit osobní kontakty, když je zde díky internetu možnost mít neosobní kontakty, pomocí digitální civilizace. Navíc virtuální zaměstnanci přinesou veliké úspory do ekonomiky, v případě nemoci prezidenta nebo ředitele, nebude už problém jej okamžitě nahradit, jiným virtuálním zaměstnancem.
Virtuálním zaměstnancům se nahrají do počítačů sledovací programy, aby měl zaměstnavatel tyto zaměstnance pod kontrolou, představme si virtuální pohřeb prezidenta, kde jsou na pohřbu virtuální prezidenti a virtuální diváci, je třeba škrtat náklady na kost, jenom tak budeme moci zajistit růst kupní síly u obyvatel.
Vše je zde stejně jenom pokrytecké divadlo a tak proč by toto divadlo nemohlo být celé virtuální a tak bude moci každý existovat ve svojí kleci a roboti nám do klece přinesou jídlo a klec nám uklidí, člověk který od narození do smrti, žije v kleci je zajištěn před tím, že by mu mohl jiný zlý člověk ublížit, pokud někdo začne s násilím nebo válkou, tak půjde jenom o virtuální násilí a virtuální válku, bude to jako ve virtuálních počítačových hrách, kde neustále umíráte, a nic se vám fyzicky neděje.
Veškerou virtuální komunikaci lidí, bude kontrolovat geniální umělá inteligence, jakékoli neslušné slovo, bude okamžitě v reálném čase nahrazeno slušným slovem, a tak místo slova vole, se použije slovo příteli, pokud se budete mračit, tak umělá inteligence váš výraz opraví na úsměv, agresivní hlas, se opraví na hlas plný lásky soucítění. Pokud se pokusí někdo žít jako hříšník, tak jeho jednání okamžitě bude odhaleno, a on bude na nějakou dobu za trest odpojen od virtuálního světa, a bude v kleci sám se svými hříšnými závislostmi, zpytovat svoje černé svědomí.

Největším problémem jsou problémy

Máme jenom to, o co se optimálně postaráme, starosti jsou následkem toho, že se o něco staráme, jde o to, jestli se staráme o to co má hodnotu, často zde dochází k tomu, že se staráme o něco, co zde nemá žádnou hodnotu. Život to jsou vztahy v nás a okolo nás, vztah to je většinou to, že je zde starání, a tím i starosti.
Pokud zde nejsou starosti, tak se nudíme, jde o to, abychom měli starosti pod kontrolou. Zde se dostáváme k chybám v nás, a chybám co jsou okolo nás, z dálky mnohé může vypadat jinak než z blízka, vše je zde nejvíce o egoismu, čím více je někde moci a bohatství, tím více je tam i pyšnosti a lakomosti.
Já jsem nejlepší, a tak si zasloužím jenom to nejlepší, to zní logicky, jenže jenom čas, pozná kdo nebo co je nejlepší, má na to čas, naše poznání toho co je nejlepší, je většinou chybné, protože na poznání objektivní pravdy, nemáme bohužel čas ani peníze a jsme schopní poznat jenom subjektivní dočasné pravdy.
Víš, co a kdo objektivně jsi, nebo si myslíš subjektivně, co zde jsi, pokud poznáš sebe tak tím poznáš i vše ostatní, vše zde funguje na klasických principech podle; logiky, fyziky, chemie, duality, evoluce, atd. v centru jsou vždy jistoty a výhody, ztráta jistot a výhod, znamená ztrátu klidu, a tím i depresi a nemoci.
V současnosti je největším problémem přelidnění, lidí ve všude jako much, a tak se lidi chytají do daňových a dluhových sítí, společnost se uzavřela a následkem je nárůst; deprese, degenerace, špíny, násilí, rasismu, fanatismu, centralismu, drog, prostituce, nemravnosti, atd.