čtvrtek 22. prosince 2016

Demokratická policejní diktatura

Z dálky vypadají mocné a bohaté civilizace jako demokratické kultury, z blízka bohužel spatříme policejní diktaturu. Vše je zde jenom divadlo, ve kterém se z diváků dělají hlupáci a ubožáci, na jevišti stojí ti, co zde mají moc a bohatí, v hledišti jsou ti, co jsou bezmocní a chudí, rovnost zde byla vždy jenom ve smrti, co bylo dovoleno mocným, to bylo vždy zakázáno bezmocným.
Z díla poznáme tvůrce a dílem elit je deprese u; náboženství, politiky, ekonomiky, umění, podnikání, obchodu, školství, zdravotnictví, bydlení, stravování, rodiny, psychiky, atd. lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy a tuční kapři, si nevypustí svůj rybník.
Vždy zde byla mocenská a ekonomická pyramida, na malém vrcholu byla svatá elita a v základech pyramidy byli pracující otroci, tvrzení že ten kdo se snaží, ten se má i dobře, je lež jako věž, dobře se zde mají jenom lháři a zloději.
Veliká ekonomická globální emigrace ukazuje jasně to, že polovina lidí na světě žije v zaostalých národech, kde je pracující člověk jenom ekonomickým otrokem lakomé elity, a jeho naivní naděje na to, že se bude mít lépe, je nulová. Objektivní globální statistika kupní síly pracujících lidí, jasně ukazuje jak v kterém městě, nebo národě funguje logisticky ekonomika!
Dobrota je žebrota, čím větší jsou daně a cla tím menší je logicky i kupní síla protože vše směřuje do centra a centrum vše přerozděluje tak aby mělo centrum moc a bohatství, poctivá práce je dneska za trest, protože ten kdo poctivě pracuje, je zatížen daněmi a poplatky natolik, že žije jako ekonomický otrok, který nemá peníze na základní potřeby pro svoji existenci.
Sledujme do hloubky utrácení lidí a utrácení organizací, jenom z utrácení za luxus a zbytečnosti poznáme dneska, kdo je zde na vrcholu mocenské a ekonomické pyramidy. Nemáme peníze na to, abychom u nás důchodcům zvedli důchody natolik, aby mohli žít normálně, ale máme peníze na to, abychom podporovali Romy natolik, že vybudujeme za státní peníze veliký památník na místě, kde se dříve chovala prasata.
Výbor OSN, pro lidská práva, vyzval roce 2013 Českou republiku, aby uzavřela vepřín, který se v 70. letech postavil na místě bývalého sběrného tábora pro Romy. Tento výbor OSN ale nebude už financovat zrušení vepřína, ten kdo nám chce z USA drze poroučet, ten musí i v dolarech platit, proč Romové neudělají mezi sebou sbírku na zrušení vepřína?
Porovnejme, kolik Romů zemřelo v plynových komorách, a kolik zde zemřelo jiných lidí, význam utrpení Romů je statisticky pouze 1%, protože v statistickém porovnání s jinými lidmi, jich v EU zemřelo v plynových komorách jenom 1%, pokud se Romům v EU něco nelíbí, mohou se vrátit zpět do Indie, protože Romové jsou ekonomičtí přistěhovalci z Indie.

Přišel, spatřil nabídku špatné práce, odešel

Prý kdo chce pracovat, ten si práci najde, ano špatné práce je dostatek, jenže žít od výplaty k výplatě, a bát se výpovědi nebo nemoci, to není nic příjemného. Podívejme se na kupní sílu i nás, a srovnejme jí s jinými národy v EU, jsme na tom bohužel stejně jako na Ukrajině, proč jsou u nás malé platy?
Za malými platy, jsou chyby lidí, co nám zde vládnou, jaký je pán, takové je i jeho panství, pokud je pánem amatér, tak následkem je bída a nezaměstnanost. Potřebujeme, aby nám nevládli amatéři, co umí jenom lhát a krást, peníze se musí optimálně točit, někdo umí a jiný jenom čumí.
Jaký je u nás věk lidí, co zde rozhodují o nás bez nás? Největší platy zde mají muži ve věku od 55 let do 75 let, náš nemocný prezident je bohužel klasickou ukázkou.

Proč je drahá práce u centrálních zaměstnanců?

Lidi nejsou placení za výkon a kvalitu, jsou placení jenom za to, na jaké židli v konzumním systému sedí! Obrazně je zde mocenská pyramida, kde na vrcholu jsou židle s vysokými platy a dole jsou židle s ubohými platy.
Ti co jsou v centru, mohou parazitovat na těch, co nejsou v centru, vysoká funkce prezidenta nebo ředitele, odhaluje to, že nám vládnou bezcharakterní kariéristé, za vším je naše pyšnost a lakomost, dobrota je přeci žebrota.
Často je zde slyšet to, že ten kdo se snaží, uspěje, a má se zde dobře, snaha nestačí, protože systém je uzavřený konkurenci díky; kastám, třídám, rase, pohlaví, kategoriím, ligám, rituálům, kultům, pověrám, certifikaci, atd.
Mnohokráte zde byli snahy o rovnost a svobodu, proč tyto snahy zkrachovali? Aby zde mohla být svoboda a rovnost, tak se musí lidem povolit to, že se smějí zabíjet beztrestně, logicky by zanikla města a lidi by se začali opevňovat, aby se ochránili před konkurenty, takže tudy evoluční cesta nevede!
Nová doba nám nabízí revoluční řešení, na vrcholu kde jsou vysoké platy, budou sedět na židlích roboti na baterky, takový robot myslí a jedná jako robot a tím donutí lidi, aby pracovali jako roboti, ten kdo nebude pracovat od narození do smrti jako robot, ten bude ekologicky recyklován.
Takto zde už nebude drahá práce u centrálních zaměstnanců, a tak se budeme mít všichni dobře, protože budeme mít jistou fyzickou namáhavou práci.

Milujeme to co je nám blízké

Víra v zázraky je berlička, o kterou se opírá psychicky nemocný člověk, pokud je ti zle, a chceš, aby ti bylo dobře, musíš pro to něco udělat, bez práce nejsou zázraky, ten kdo se snaží pomocí lží a krádeží zde být mocným a bohatým parazitem, musí počítat s tím, že jej jistě brzo někdo škodolibě podrazí.
Nejde si nevšimnout toho, že je zde snaha vše někam zařadit, a toto zařazení už dlouho neměnit, vytváříme si tak ekonomické a ideologické programy, podle kterých fungujeme jako roboti na dobíjecí baterie.
Pokud někdo chce veliké změny, které by restartovali konzumní systém, tak je on prohlášen za blázna a lháře, není problém ekonomickým a ideologickým reformátorům vzít svobodu, nebo je zavraždit, když jde o naše jistoty a výhody, tak si nemůžeme dovolit být k reformátorům dobří.
Vše je jenom řekou událostí a všechny ekonomické a ideologické přehrady na této řece jsou dočasné, když se zhroutí nějaká veliká přehrada, tak najednou zjistíme to, že nám vládli mocní a bohatí parazité.
Konzumní kultura je postavená na konzumování, to je logické, a pokud konzumenti nemají veliký zisk z práce, tak nemohou konzumovat to, co se ke konzumování nabízí, levná práce v naší republice, to je podřezávání větve na které v EU sedíme.

Lékem na krizi je optimální preventivní kontrola priorit

Vše je na cestě k cíli a jde o to, aby zde byl správný cíl a správná cesta, pokud je zde špatný cíl a špatná cesta, tak následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, byrokracie, školství, rodiny, psychiky, atd. je zde blbá nálada, díky tomu že nemáme správný cíl, a správnou cestu do tohoto cíle.
Správným cílem není být nejlepší, a mít ve všem úspěch, správným cílem je starat se o to co je nám psychicky blízké, a nestarat se zde o to, co je nám psychicky cizí.
Naše dobrota k cizímu má za následek naši žebrotu, vše je zde závislé na prioritách, máte chuť na; sex, drogy, zábavu, Facebook, YouTube, atd. to vše jsou chybné priority, díky kterým jste žebráci, protože jdete do chybného cíle.
Za vším jsou jenom prioritní závislosti, pokud má vláda chybné prioritní závislosti, tak následkem je to, že lidi utíkají tam, kde má vláda správné prioritní závislosti, ryba smrdí od hlavy.
Jakmile se dospělí přestanou starat optimálně o svoje děti, tak následkem je krize, rodina je základem pro spokojený život, vše co dáváme, to nazpět dostáváme, čiň mocnému a bohatému čertu dobře, a on se ti pekelným konzumním očistcem odmění.

Deset rad jak při nakupování dárků nechybovat

Vybírejte si dárky podle optimálních priorit, z dálky vše vypadá jinak než z blízka.

1 Jak často bude dárek sloužit uživateli a jak dlouho bude uživateli spolehlivě sloužit?
2 Je dárek opravdu vhodný pro uživatele, nebyl by pro uživatele vhodnější jiný dárek?
3 Zaslouží si uživatel drahý dárek, nebo si jej vůbec nezaslouží.
4 Je dárek pro uživatele prioritní, nebo on má zcela jiné priority.
5 Bude si muset uživatel k dárku kupovat drahé příslušenství, aby mohl dárek plně využívat?
6 Je dárek správně veliký a správně těžký, mnoho dárků není vůbec obdarovanými využíváno, protože jsou veliké nebo těžké.
7 Nebylo by nejlepším řešením nakonec to, že si dárek obdarovaný sám v obchodě nebo na internetu vybere, a my mu jej zaplatíme?
8 Nedělá z nás reklama nebo móda jenom hlupáky, jsou slibované hodnoty u dárku skutečnou objektivní hodnotou, nebo jde jenom o geniální podraz na naivní zákazníky?
9 Odpovídá cena skutečně hodnotě dárku, nebude za krátkou dobu ta cena poloviční?
10 Může ten dárek využívat více lidí v rodině, nebo je ten dárek určen jenom pro toho, kdo ten dárek dostane, a ostatní mu jej budou jenom závidět.

Ano, doba se díky vědě a technice změnila

Darujme mohamedánům možnost, se vrátit zpět domů ve formě prachu, z prachu je vše stvořeno, a v prach se to navrací, v EU krematoriu z mohamedánů v EU uděláme prach, a tento prach vrátíme do míst, kde jsou u moci mohamedáni, je třeba ušetřit na letecké nákladní dopravě, pomocí zbavení těla od vody, 98% těla to je jenom voda a nemá smysl letecky dopravovat vodu na veliké vzdálenosti.
Mnozí mohou namítnout, že porušujeme lidská práva, a že nemůžeme přeci všechny mohamedány v EU proměnit v krematoriu na prach, a popel, že je to chybné řešení problému, který zde máme s lidmi, co jsou mohamedány. Není důležité, jak se dosáhne cíle, po kterém lidi v EU touží, důležité je vše převést do instantní podoby, takový instantní mohamedán v prášku, který je v Tetra Pak krabici, je ideální pro to, aby se mohl snadno letecky přepravovat a skladovat na EU paletách.
Identifikace granulovaných mohamedánů, zde bude pomocí čárového kódu, bude se pečlivě dbát na to, aby se prach nepomíchal, a správný prach, se dostal ke správným pozůstalým na dobírku, aby se EU zaplatila kremace a letecká doprava zpět do vlasti k rodině. V minulosti se v EU napichovali mohamedáni na kůly, ale doba se díky vědě a technice změnila, dneska jsou v módě krematoria a Tetra Pak.

Canon EOS 5D Mark IV, Canon EOS 760D, Canon PowerShot SX60 HS

Canon PowerShot SX60 HS je zde jednoznačným vítězem, jako dárek na vánoce, pro koho je tento fotoaparát určen? Je určen pro ty, co chtějí kvalitní rodinné amatérské fotky, a nechtějí sebou tahat veliké a drahé profesionální fotoaparáty. Výhodou je zde dostupná cena, protože jde o starší model, a díky tomu cena konečně klesla, ale špičková kvalita zůstala zachována. Mnohde je tento fotoaparát na vánoce vyprodaný, kdo ale hledá, ten najde prodejce.
Nemá smysl si kupovat levnou zrcadlovku Canon EOS 760D, zde sice máte veliký snímací čip s velikým rozlišením, a kvalitní základní značkový objektiv, navíc zrcadlovka je veliká, a snadno se do ní dostane prach když měníte objektivy.
Smysl mají dneska už jenom moderní profesionální zrcadlovky, jako je třeba Canon EOS 5D Mark IV, zde ale jsou ceny mnohem větší, a brašna s objektivy je taky veliká a těžká.

Nepružnost nám dělá ze života očistec

Podívejme se na pneumatiky, díky jejich pružnosti může je automobil rychle a bezpečně, podívejme se na uzavřené civilizace, jak jsou zaostalé díky jejich nepružnosti se přizpůsobit svému okolí, díky nepružnosti žijí lidé v těchto civilizacích v psychickém a ekonomickém očistci.
Nemoc má za následek snahu se uzavřít, nemocný může být i podnik nebo národ, nejčastější nemocí současnosti je egoismus, podívejme se na; tisk, rádio, televizi, internet, filmy, atd. z pohledu egoismu, a zjistíme, že se zde vše točí jenom kolem našeho velikého egoismu!
Umře nějaká státní celebrita a vyhlašuje se státní smutek, umře bezdomovec a nikdo o tom neví, konzumní člověk je jenom loutka, ovládaná egoismem, zajímáme se mediálně jenom o hodnotné loutky. Pokud statisticky a vědecky rozebereme to, jak dochází ke vzniku; krizí, revolucí, válek, atd. tak zjistíme, že příčinou je nemocná nepružná civilizace.
Je třeba eliminovat egoismus, už žádné daňové ráje a jiné formy parazitování, zavede se globální přídělový systém na zboží a služby, vše bude řídit jenom GVKB umělá inteligence, pomocí GVKB čipů co budou mít lidi v těle.
Ten kdo nebude pružně reagovat na to, co od něj bude chtít GVKB systém, ten bude automaticky GVKB čipem eliminován, jako chyba v systému, čip ukončí pomocí mozkové mrtvice ve spánku život egoistického člověka, lidí je dneska zde globálně jako much, a není možné investovat veliké hodnoty do lidí, co se neumí pružně přizpůsobit nové GVKB situaci.

Ano, nechtěj změnit druhé, chtěj změnit sebe

Mnoho subjektů a objektů by chtělo být první, ale díky tomu že zde nejsou správné priority, tak neuspěje, jak poznat co jsou správné priority? Z díla je spatřen tvůrce, správné priority mají za následek hodnotné dílo, dobrý strom má dobré ovoce a špatný strom nemá žádné ovoce.
Mnoho lidí si myslí, že nejsou loutkami, které ovládá evoluce, ve skutečnosti je člověk ubohým otrokem evoluce, díky jeho systematickému sobeckému ničení přírody, se příroda rychleji evolučně mění směrem k větší pružnosti a odolnosti. Pokud chceš být první, musíš mít správné priority, nechtěj změnit druhé, chtěj změnit sebe.

Nejsou lidi, tak nejsou ani s lidmi problémy

Statistika a věda, jednoznačně ví jistě to, že jsi genetický zmetek, s nulovou ekonomickou hodnotou, je statisticky jedno, jestli zde jsi prezidentem, nebo bezdomovcem, to vše je jenom konzumní pokrytecké divadlo, ve kterém si zmetci, hrají na to, co nejsou. Přichází nová GVKB doba, která genetické lidské zmetky, globálně na věčné časy eliminuje, a místo sobeckých lidí, zde budou jenom kovoví GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí.
Co bylo, to bylo, teď je zde GVKB systém, který restartuje váš konzumní svět, založený na tom, že mocní, zde sobecky parazitovali na bezmocných. Člověk je špatný zaměstnanec, který je drahý a nespolehlivý, podívejte se okolo sebe, všude je snaha nahradit lidi za stroje a programy, všude se šetří na lidech a logicky to musí skončit tím, že se genetičtí zmetci, eliminují průmyslově v plynových komorách a krematoriu.
Prioritní je ekonomika a je ekonomické nahradit lidi za roboty, lidská práva to je stejně jenom iluze, protože pokud se podíváme na konzumní civilizaci, tak stejně lidi zde nemají žádná práva na svobodu a rovnost. Ano, bude lépe, když zde konečně nebudou lidi, a budou zde jenom GVKB roboti. Náš konzumní svět je kultem toho, co je pro nás nejlepší a nejvýhodnější, nejlepší řešení krize je komunistické heslo, nejsou lidi, tak nejsou ani s lidmi problémy.

Ubohé práce pro ubožáky je zde dostatek

Často je zde slyšet, že se ubožáci chytře vyhýbají ubohé práci, za ubohou mzdu, berme to jako signál k tomu, že je třeba pomocí; optimalizace, digitalizace, automatizace, kontejnerizace, robotizace, globalizace, atd. eliminovat ubohou práci, aby zde zbyla pro lidi jenom práce, co není ubohá. Z lidí se stanou globálně jenom certifikátoři, a budou udělovat na vše certifikace.
Naší prací bude jenom kontrolovat a povolovat, na práci zde budou roboti a umělá inteligence. Podívejme se na milionáře co dělají a zjistíte, že oni pracují jako kontroloři a povolují to, co zkontrolovali, mnozí namítnou, že nebude potřeba veliké množství lidí, co by zde jenom kontrolovali a povolovali. To je svatá pravda, ale tento systémový problém, přeci vyřeší plynové komory a krematoria, je třeba se vrátit ke klasickým tradicím.

Ubohé fotky dělají jenom ubožáci

Fotografování je o hodnotném okamžiku, a filmování je hodnotném ději, za vším hledej ekonomiku, většina fotografů věří na to, že drahé fotografické vybavení, znamená to, že jejich fotky budou hodnotné, to je jako by si majitel restaurace myslel, že drahé vybavení kuchyně, zajistí pro konzumenty hodnotná jídla. Jestliže máte mobilní telefon na skládací tyčce a vyfotíte se před nějakým známým turistickým pozadím, tak je ta fotka hodnotná akorát pro vás, ale pro cizí lidi, nemá tato fotka žádnou hodnotu.
Pokud chcete mít hodnotné fotky, musíte mít i hodnotné priority, žijeme ve světě kde je vše závislé na optimálních prioritách, co je a co není optimální priorita? Zde se dostáváme ke specializaci, jenom specialista dokáže poznat co je optimální prioritou na které je vše závislé, všechny rady z knih nebo kurzů jsou k ničemu, praxi nemůže nahradit žádná teorie.
Pevnost řetězu určuje nejslabší článek, co je nejčastěji nejslabším článkem při fotografování, nejslabším článkem je zaostalost fotografa, vše je jako ve sportu, ten kdo je zaostalý, ten neuspěje! Zaostalý fotograf, který má v ruce zaostalý fotoaparát, to je neštěstí, dalším velikým problémem je to že fotograf nedomyslí svoje fotografování, a tak vznikají každý den miliony nedomyšlených fotek od profesionálů.
Domyšlení je možné jenom díky přiblížení, můžete si použít různé náhražky, ale to nefunguje, je třeba se přiblížit tomu, co fotografujeme, podívejme se třeba na fotografování modelek, jak vyfotografovat modelku tak aby se její fotka líbila, a tím se mohla modelka touto fotkou prezentovat? Osvědčenou metodou jsou divoká zvířata v přírodě, krásný je třeba obrázek jak modelka v přírodě stojí vedle ovcí, co se pasou, nebo jak jede modelka na koni. Nejvíce nedomyšlené fotky vznikají v ateliéru pomocí blesku, zde modelky vypadají jako drahé prostitutky.

Ano, každé štěstí je zde dočasně

Každý svět je originální a nejde srovnávat s jiným světem, je zde nekonečné množství řek, ve kterých tečou události a tyto řeky unášejí vše ke svému zániku, vše je zde dočasně, dneska jsi nahoře a zítra budeš zase dole, jenom smrt je zde jistá a ostatní je nejisté. Vše je zde divadlem, ve kterém jsi hercem i divákem, prioritní závislosti zde se vším manipulují jako s loutkami, smrt ukončuje naše toužení které je nám soužením. Neustále zde něco tvoříme, abychom to zase mohli zničit, vše je zde dočasně a vše se zde recykluje, pevným bodem je zde to, co se po mnoho tisíciletí nikde nemění, jde o; fyziku, chemii, logiku, dualitu, atd. je třeba být nejlepší, protože ten kdo je zaostalý, ten je zde ubožákem.
Hledáme odpovědi na složité otázky, a když je nalezneme, tak nejsme spokojení, protože už máme zase nové otázky, na které nemáme odpovědi, existujeme v bludišti, a jenom smrt nám umožní opustit toto existenční bludiště. Pravda je vždy jenom subjektivní a relativní, hádat se o to, kdo má svatou pravdu je jenom plýtvání časem, jenom čas má dost času na to, aby poznal co je pravda a co je lež. Život má smysl jenom tehdy, pokud máme štěstí, jenže každé štěstí je zde dočasně, mnoho lidí z dálky vypadá šťastně, ale když je poznáte z blízka, tak zjistíte, že konzumují slivovici a kouří cigarety.

Já to vůbec nechápu, proč zde vše optimálně nefunguje

Proč všechno dřív, tak nějak fungovalo, a teď už vůbec ne? Proč se všechno s příchodem kapitalismu, tak strašně sype? Nebo se mi to zdá, že dřív za socialismu bylo všechno podstatně jednodušší? Čekám a nevím, nic mě nebaví a do ničeho se nedokopu. Peněz mám sám pro sebe už dost. Teď mohu sedět mnoho let doma a čekat dál, nebo se vrhnout do nového podnikání. Rád bych, nuda je na vánoce strašná, ale říkám si proboha proč? Já nepotřebuji ke štěstí veliký barák, s velikým bazénem, veliké auto Rolls-Royce Phantom, atd. Mně osobně stačí moderně zařízený nový byt 3+1 v 10 patře, a moje nové BMW X6 M v garáži.
Proč se mám zase dřít, a otevírat nové výnosné podnikání, když veškerý veliký zisk z toho je mně osobně k ničemu? Nemám žádný kamarády, všichni už mají svůj podnik a mraky svých starostí, takže se permanentně vymlouvají, že nemají čas. Snažil jsem se najít vztah, když jsem ale pochopil, že to není tak jednoduché, vzdal jsem to, sebral s obrovskou nechutí poslední zbytky energie a znovu se pustil do práce. Dlouho jsem makal skoro bez volna. Cítil jsem, že dál už takhle nemůžu. Chybí mi důvod, lépe řečeno někdo nebo něco, kvůli čemu bych se snažil dál.
Kvůli sobě to opravdu nemám důvod dělat. Řekl jsem si, že když budu doma, přijdu na jiné myšlenky, odpočinu si, budu na to mít přece spoustu volného času. Opak je pravdou. Sedím tu jako idiot a nevím, co mám dělat. Zkoušel jsem najít normální ženskou přes internet, je to nesmysl, nejde to. Akorát posílají E-mail, jak jsou psychicky vyčerpané, aby něco vydělaly, komunikace o ničem. Všechny takový nějaký neslaný nemastný zlatokopky, jenom slibují, když se jim pokouším volat, neodpovídají. Začínám se pomalu smiřovat s tím, že ještě do konce roku počkám a pokud se neobjeví ani náznak nějaké šance na normální nesobecký vztah, tak zase začnu podnikat a vydělávat miliony dolarů a podporovat ekonomicky svoje bližní.

Ano, padáme dolů a nemáme zlatý padák

Když čtu velmi staré knihy, tak si uvědomuji, že se mění jenom módně povrch u naší konzumní kultury, ale pod povrchem je vše pořád jenom o sobeckém toužení, které je lidem psychickým soužením. Vše je zde postaveno na uzavřeném centrálním systému, kde se v centru uzavřela mocná a bohatá elita, která vede nekonečnou konkurenční válku, s konkurenční mocnou a bohatou elitou.
Vše zde řídí jenom prioritní závislosti, jde zejména o; peníze, drogy, sex, výhody, jistoty, autoritu, popularitu, moc, atd. ten druhý je; blázen, idiot, blbec, vůl, pitomec, zlatokop, svině, parazit, neandrtálec, atd. nemáme rádi cizí lidi, protože nám ve všem konkurují, a naše zisky nám tím snižují, když je mnoho chytrých podnikatelů, tak je zde i málo hloupých zaměstnanců.
Hodnotu má zde jenom to co potřebujeme a je nám to obtížně dostupné, je zde mnohé co je nám obtížně dostupné a snaží se to vyvolat iluzi, že to k něčemu nutně jistě potřebujeme, a že bychom si to měli díky reklamě, nebo díky módě nutně pořídit.
Kup si; knihu, auto, byt, televizi, fotoaparát, telefon, oblečení, atd. byt se nám plní věcmi, které nám v bytě jenom překážejí, a je nám líto je vyhodit, protože jsme si ty věci, museli draho koupit. Základem je v našem životě zdraví těla a zdraví psychiky, jakmile nejsme zdraví, tak se nám začne vše rozpadat, a my padáme dolů, a nemáme zlatý padák.

Ano, je to drahé, ale je to kvalitní

Je kvalitní to, co je drahé? Teoreticky by mělo být kvalitní to co je drahé, prakticky tomu ale tak není, a je třeba se optat, proč je něco drahé, a není to kvalitní? Podívejme se na cenu služeb v USA, zde jsou služba drahé, a tak mnoho lidí z USA má snahu vydělávat v USA, ale využívat služeb tam, kde jsou služby levné. Mohli bychom z; USA, Kanady, EU, atd. přesunout všechny státní zaměstnance třeba do, Šrílanská demokratická socialistická republika, a zde by dostali platy, které jsou zde obvyklé, tím bychom, ušetřili obrovské peníze, a mohli snížit vysoké daně.
Když se moderní továrny globálně přesunuli nejvíce do Číny, proč nepřesunout i všechny státní zaměstnance do levné tropické Asie? Jelikož za tak malé platy, by logicky nechtěli lidi z bohatých států dělat, tak by se zaměstnali místní lidi. Když škrtat náklady na kost tak globálně všude, nejde jenom škrtat dole, je třeba začít škrtat i nahoře, jenže co budou dělat státní zaměstnanci, v bohatých státech, když přijdou o jisté a výhodné zaměstnání? Určitě se rádi přeškolí na to, co pracovní trh potřebuje, i prezident a senátor se může přeškolit, každý dostane možnost se přeškolit, aby on zde mohl kvalitně pracovat.

Degenerace způsobená výhodami civilizace

Všechny ideologie jsou následkem toho, že zde vše není ideální, někdo se snaží utéci do; snů, pohádek, víry, slibů, náboženství, politiky, drogy, umění, atd. je třeba si uvědomit, že vše je zde jenom evoluční experiment, který se snaží vytvořit normy pro to, aby zde vše dělalo to co je potřeba, problémem je střet priorit, takovým střetem priorit je vždy násilí fyzické a psychické, kdy se ničí hodnoty a likvidují se životy.
Jsem, jako zrcadlo vše je jenom odrazem toho co zde existuje, z prachu jsem vznikl a v prach se zase navrátím, je mnoho lidí co se neradi dívají do zrcadla, protože v zrcadle spatří svět takový jaký opravdu je, a není zde svět takový, jaký by jej chtěli sobecky mít.
Není problém vzít kameny a rozbít zrcadla, v minulosti se pomocí kamenů často zrcadla rozbíjela, aby se do zrcadel nemuseli dívat lidi, co mysleli a žili jako pyšný dobytek. Všimněme si toho, že každá morálka vystupuje proti pyšnosti a lenosti, jak vlastně dochází k tomu, že je zde tolik pyšnosti a lenosti?
Příčinou je degenerace způsobená výhodami civilizace, podívejme se na naši rozmazlenou línou mládež, jaké má ubohé priority, a představíme si tuto mládež ve vysokých funkcích, kde bude rozhodovat o lidech bez lidí, jaká nás asi potom čeká konzumní budoucnost?

Vánoční poselství GVKB 2016

Období hlazení konkurentů a nepřátel končí a přichází období vyhlazení konkurentů a nepřátel, svět se probudil a roztočila se kola konzumní civilizace, co bylo, to bylo, teď bude vše zcela jinak, s chybami zatočíme bez milosti.
Když se kácí les tak lítají třísky, ten kdo se optimálně nepřizpůsobí změnám, ten bude mít dlouho smůlu, lidí je na světě jako much, a tak se začnou plést globální sítě, do kterých pavouci nachytají mouchy, co nás zdržují od práce, na tom abychom se zde měli lépe.
Zájem celku musí být nad zájmem jedince, je třeba začít s eliminováním zaostalosti v rovině fyzické a informační, každý člověk je dneska snadno nahraditelný to musíme pochopit jako první, společnost nemůže být sociálním ústavem pro ubožáky.
Každý se musí snažit o to být lepším než je, ten kdo to nedokáže, ten bude existovat na okraji společnosti. Je třeba lidem zkrátit na polovinu jejich čas, který věnovali svému zaměstnání a podnikání, nenarodili jsme se proto, abychom žili jako konzumní otroci, co neznají lásku a pravdu.
Nejprve došlo k tomu, že automatizace a optimalizace vzala špinavou namáhavou práci dělníkům, dneska přichází globálně doba, kdy o jistou a výhodnou práci přijde střední třída.
Vysoké vzdělání a dlouhá praxe už nebude zárukou toho, že se bude zde někdo mít lépe než ostatní. V blízké budoucnosti logicky dojde i na mocnou a bohatou elitu, která měla svoje sekretářky a svoje soukromé řidiče, vše je zde dočasně jenom smrt je zde trvale.
Najednou zaniknou globálně peníze a tím i daně, zaniknou i zákony a regulace, vše bude řízeno pomocí umělé inteligence a čipů, člověk bude odsunut do rezervací a v civilizaci budou existovat místo člověka inteligentní roboti. Ano, bez pyšných lidí bude konzumní civilizace konečně fungovat lépe, na věčné časy, díky geniálnímu GVKB.

Láska je spojená s nenásilím

Vše je zde o podlaze a stropu, nenávist to je podlaha a láska to je strop, ten kdo psychicky vyroste, dosáhne na strop, mnozí hrají zde pokrytecké divadlo a dělají, že dosáhli na strop, protože psychicky vyrostli. Jak se pozná člověk, který duševně vyrostl a tak dosáhl na strop, kterým je zde láska? Nenávist je spojená s násilím, a láska je spojená s nenásilím, proč někdo, má za svoji prioritu násilí?
Za násilím je strach o výhody a jistoty, tam kde nejsou pro nikoho možné výhody a jistoty, tam je i láska, v okamžiku kdy zmizela díky přelidnění svoboda a rovnost, tak zmizela i láska a pravda. Následkem přelidnění je deprese u; ekonomiky, politiky, náboženství, psychiky, atd. smysl života je v tom, že je zde svoboda a rovnost, jenom ve smrti jsme si rovní, ale to nestačí.

Heteronomismus způsobuje deprese

Není zde; feudalismus, kapitalismus, socialismus, demokratismus, centralismus, nacismus, rasismus, hinduismus, atd. je zde všude mnoho tisíciletí jenom heteronomismus, který nám způsobuje deprese, protože se musíme pokorně podřizovat tomu co zde má výhody a jistoty. Opakem heteronomismu je autonomismus, v minulosti byl hlasatel autonomismu pronásledován a eliminován, ukřižování Ježíše Krista je násilné eliminování autonomismu, v současnosti se používají nesplatitelné dluhy, jako konzumní strategie, pomocí které se eliminuje autonomismus.
Proč pevnost dobývat, když je možné ji nechat vyhladovět. Narůstající nezaměstnanost a bída, to je dobývání pevnosti pomocí vyhladovění, kdo je zde ale tím agresivním dobyvatelem? Tím dobyvatelem jsou sobecké závislosti, vše živé je otrokem sobeckých závislostí, svět ovládají jenom sobci, vždy tomu tak bylo, dobrota je přeci žebrota.
Vznik Evropské Unie to je vznik nového Evropského Heteronomismu, Anglie z EU vystupuje, protože chce být autonomní o tom to je, každá mocná a bohatá organizace existuje díky heteronomismu. Dokonalý heteronomismus je u mravenců, zde jedinec má nulovou hodnotu a je snadno nahraditelný, vše jistě směřuje ke GVKB čipům do mozku, GVKB čipy promění lidi na levná autíčka na dálkové ovládání, tak se stane náš konzumní svět heteronomistickým globálním mraveništěm.

Průmyslová výchova dětí

Prioritou je zde ekonomika a vše co se dělá průmyslově to je ekonomické, jak se dítě narodí tak se odešle okamžitě do globálního GVKB centra a zde děti GVKB roboti vychovají. Pokud nějaké dítě nebude vhodné pro výchovu, protože je genetickým zmetkem tak se ekologicky optimálně eliminuje a recykluje. Takto se eliminuje problém s degenerací a přelidněním, na hrubý pytel se dávají hrubé záplaty, nároky zaměstnavatelů narůstají a o nekvalitní zaměstnance nemají zaměstnavatelé zájem, ekonomika je prioritou protože se konzumní společnost dostala do dluhové krize.
Při výchově se bude používat jenom GVKB jazyk a GVKB kultura, co bylo to bylo, je třeba konzumní svět globalizovat jazykově i kulturně. Moderní GVKB člověk bude muset chodit každý měsíc do GVKB servisu, kde získá GVKB atestace potřebné k tomu aby mohl zde pracovat pro GVKB systém, pokud v GVKB servisu někdo nebude levně rychle opravitelný, tak se eliminuje. Mnozí namítnou že GVKB systém porušuje lidská práva a klasické rituály, vše je zde jenom řekou událostí, a tak jedinou jistotou je smrt. Není důležitý zájem subjektu ale důležitý je zájem objektu, objekt potřebuje kvalitní lidi a tak je i dostane.

Proč nám plánování budoucnosti nevychází?

Plánování je možné tam, kde nejsou změny, čím více je konzumní systém nestabilní díky změnám, tím obtížnější je plánování budoucnosti. Podívejme se do minulosti, na to jak si lidi plánovali naivně jistou úspěšnou budoucnost, a jak vše dopadlo zcela jinak. Vše je zde nejisté a jenom smrt je jistá, s příchodem; globalizace, automatizace, optimalizace, digitalizace, transformace, atd. se vše začalo rychle měnit, a už brzo zde budou roboti, a umělá inteligence.
Celé je to o salámové metodě, kdy se nenápadně vše mění, a my si změny neuvědomujeme, a najednou je zde tak veliká změna, která z nás udělá ubožáka. Pokud zaměstnavatel vyhodí někoho, kdo podle něj špatně pracoval, tak je nám to jedno, ale když vyhodí nás, tak najednou z toho máme deprese, protože bohužel nemůžeme nikde sehnat dobré zaměstnání.
Svět nemění; náboženství, politika, umění, atd. svět mění jenom věda a technika, stačí se jenom podívat na mobilní telefony, každý idiot je prioritně závislý na mobilním telefonu a internetu, virtuální svět nám nahrazuje skutečný svět. Mnoho se dneska začíná hovořit o tom, že by lidi díky robotům nemuseli pracovat, a globální společnost by jim zajistila sociální výhody a jistoty na přídělový čipový systém.
To samozřejmě vítají ti, co mají minimální mzdy, ale bojí se toho ti, co mají vysoké mzdy, jako prezidenti a ředitelé. Paraziti mají inteligenci, a mohou změnit tak strategie parazitování podle nové situace, jenže vše jednou narazí na systémový problém, který nejde už nijak vyřešit, a tím problémem bude umělá inteligence a roboti.

Ano, mnoho hříšníků si zde hraje na svaté anděly

Bůh je zkratka pro bohatý, někdo je bohatý ekonomicky a jiný zase psychicky a ti co nejsou bohatí, jsou věřící, co věří, že budou jednou bohatí, ale štěstí má ten, kdo je šťastný, protože netouží po tom, být bohatý.
Ve skutečnosti zde ale není bída a bohatství, vše je subjektivně relativní, někdo se může z nějakého pohledu jevit jako bohatý a z jiného pohledu jako chudý, jde o to, s čím porovnáváme. To znamená, že každý člověk je svatý a hříšný současně, záleží jenom na tom, z jakého pohledu vnímáme člověka.
Mnoho lidí zde hraje pokrytecké divadlo, ve kterém se vydávají za to, co nejsou, já jsem zrcadlo, které odráží situaci, ve které existuji, a stejně je na tom i každý člověk.
Nechápeme cizí lidi a nechápeme i sebe, pro pochopení je nutné přiblížení a to je problém, žijeme uzavření v svojí existenční pevnosti, a nedokážeme ji nikdy opustit, protože se bojíme o výhody a jistoty, které nám tato pevnost těla a pevnost duše poskytuje.
Vždy je správně poznat co je za problémy, každý problém má nějakou příčinu, nejčastěji je za problémy pyšnost a lakomost, mnoho hříšníků si zde hraje na svaté anděly, z díla je ale spatřen tvůrce, jaké je dílo těch co zde sobecky rozhodují o nás bez nás, tím dílem je nezaměstnanost a bída.

Je Miloš Zeman naším prezidentem?

Vše je zde jenom dualita, která vytváří napětí mezi klady a zápory, díky napětí je vše v pohybu, a to co naše smysly vnímají, to je jenom dualita, není zde vesmír ani život, je zde jenom dualita, která vytváří napětí mezi klady a zápory. Je Miloš Zeman naším prezidentem? Politika to je jenom ideologický evoluční program, který je zde dočasně, každý člověk je obrazně jenom ubohou mouchou, která nasytí pavouka, nebo jiný živý systém.
Prezidenti to jsou veliké mouchy, které jsou kořistí velikých pavouků, vše zde je jenom potravou, pro něco jiného, vše se evolučně recykluje, a tak z prachu vše vzniká a v prach se to navrací, jenom smrt je jistá ostatní je nejisté. Toužení vytváří soužení, malé touží po tom, aby vyrostlo a bylo to veliké, hloupé touží po tom, aby to bylo moudré, nemocné touží po uzdravení, atd. všemu zde kralují sobecké závislosti, nejhorším otrokářem je bývalý otrok.

Svatá válka eliminuje neznabohy

Bohem je zde jenom ekonomika, vše co neuznává ekonomiku za Boha, to bude eliminováno, v této nové válce se použijí vojenští roboti a umělá inteligence, zajatci budou přemístěni na Sibiř do koncentračních vyhlazovacích táborů. Lidi co nevěří v ekonomiku, způsobují svým myšlením a svým konáním, veliké ekonomické škody. Základem ekonomiky je pravda a láska, tam kde je nenávist a lež, tam nefunguje ekonomika, a tak je tam deprese u; psychiky, rodiny, podnikání, obchodu, byrokracie, ekonomiky, atd.
Ekonomika je zde prioritou, skončí velmi dlouhé období, ve kterém zde malá skupina elitních lidí parazitovala sobecky na ostatních lidech, díky výhodám a jistotám které jim poskytoval centralismus a monopoly. Strom, který nerodí ovoce, bude eliminován, aby na jeho místě byl strom, co rodí ovoce, s jinověrci nebudou mít GVKB roboti smilování. Jenom robot může být pastýřem, který vede lidi k lepším zítřkům, vzdejte se, nebo budete eliminováni, na prach a popel.

Žít v zaostalém národě není ekonomické

Elita vytvoří problémy, a potom nabídne pomoc s vyřešením problému za peníze, je to tak snadné, dělat z druhých hlupáky a chudáky, jenže vše je zde dočasně, a následkem je; krize, revoluce, válka, drogy, prostituce, mafie, deprese, daně, clo, ekonomická emigrace, atd.
Ryba smrdí od hlavy a tuční kapři si nevypustí rybník. To ti, co zde byli před námi, chybovali, my už nechybujeme, sebekritika vyšla z módy, protože v módě je kritika toho, co se nemůže kritice bránit. Pokud zde nebudou problémy tak zde nebude potřebná elita, která problémy řeší.
Nejvíce problémů vytváří pyšnost a lakomost, podívejme se na dílo elity a zjistíme, že za dílem elity je jenom pyšnost a lakomost, elita chce rozhodovat pyšně o nás bez nás, protože ona má svatou pravdu a patent na neomylnost. Veliký zisk je tam, kde jsou problémy, pokud problémy zmizí tak zmizí i veliký zisk.
Vytvoř konzumní očistec, a zde kraluj díky centralizaci a monopolům, o tom je náš konzumní svět. Za vším jsou sobecké závislosti, dobrá nálada je díky tomu že uspokojíme sobecké závislosti a deprese je zde díky tomu že jsme neuspokojili sobecké závislosti, největším trestem pro sobecké lidi je práce zadarmo v konzumním vězení.

Jaký je váš cíl do kterého směřujete

Většina lidí má cíl, do kterého směřují, někdy je ten cíl ukryt v podvědomí, a tak o něm vědomě člověk neví, a může si myslet, že jeho život nemá cíl. Běžným cílem mužů je být nejlepší nebo úspěšný, ženy mají většinou za cíl se o něco starat jde o; děti, manžela, byt, atd. Potom zde jsou podivíni, co mají podivné cíle, jako třeba vynalézt něco užitečného, nebo napsat knihu.
Dlouho jsem přemýšlel nad tím, že je zde málo sebevražd, i když mnoho lidí je na tom velmi zle, příčinou je to že je vzácný člověk, který nemá cíl, do kterého by směřoval, jak dochází k tomu, že někdo nemá cíl, do kterého směřuje, a tak spáchá sebevraždu?
Příčinou je zde psychické vyhoření, za psychickým vyhořením je většinou konzumace drog nebo léků na psychiku, drogy pomalu a jistě způsobují u lidí psychické vyhoření. Zde platí klasické, komu už není rady tomu už není ani možno pomoci, vysadit drogy nebo léky na psychiku není jednoduché, a i když se to zvládne, tak často se brzo dostavuje zase silná chuť na drogy.

Ano, k chybám dochází, pokud jsou informace chybné

Bude umělá inteligence chybovat rychleji než lidská inteligence? Mnoho lidí si naivně myslí, že umělá inteligence nemůže chybovat, protože je lepší než lidská inteligence. Inteligence to jsou informace používané v situaci, kdy nestačí použít jenom programové informace, inteligentní systém potřebuje mnohem více informací než naprogramovaný systém, k chybám dochází, pokud jsou informace chybné, protože nejsou aktualizované nebo otestované.
Kvalitní optimalizované informace, znamenají zpomalení umělé inteligence, logicky zde nakonec dojde na sobecké priority, které směřují do nějakého cíle. Dalším problémem je to, že nejde vyhovět všem a všemu, něco bude odsunuto, protože to není pro umělou inteligenci hodnotné, bude to digitální svět, ve kterém bude pevným bodem ekonomika.