úterý 13. prosince 2016

Každý se zlobí, když nemá štěstí

Podívejme se na svět z nadhledu, na startu je milion subjektů, a v cíli je první ten, kdo měl štěstí, nejsou zde žádná pravidla a žádní kontroloři pravidel, je zde jenom start a cíl, to že jsi nejlepší, je ti většinou k ničemu, když nemáš štěstí a nejsi tak první v cíli.
Často si říkáme, jak je to možné, že ten idiot je zde; králem, císařem, šlechticem, guru, prezidentem, ministrem, poslancem, senátorem, ředitelem, celebritou, milionářem, atd. příčinou je štěstí, které zde ten idiot měl. Mnoho lidí se snažilo ze všech sil zde něco dokázat a neuspěli, kde je chyba?
Tento svět nemá pravidla, podle kterých se hraje, vše je zde o náhodě, kdy hodíme sítě a čekáme, jestli něco ulovíme. Někdo vytvoří originál, a je chudý, jiný ten originál okopíruje a rozmnoží, a je on potom bohatý. Jaký je rozdíl mezi programem a inteligencí? Program dodržuje pravidla, inteligence pravidla porušuje, díky porušování pravidel může inteligence překonat všechny změny, a naučit se novému, dobrota je žebrota.
Chřipka je inteligentní virus, lék zde účinkuje jenom krátkou dobu, protože chřipka se umí změnit díky inteligenci. Náboženství zde jsou dočasně, protože se jedná o program, který neumí porušit svatá pravidla, bezcharakterní ekonomika je zde pořád, protože je založena na inteligenci, která porušuje svatá pravidla.
Náboženství může zabít reformátora náboženství, ale nemůže už zabránit tomu, aby reformátor neměl následovníky, a nakonec stejně reformace, eliminuje každé svaté náboženství. Náboženství vytváří uzavřené systémy a inteligence tyto uzavřené systémy eliminuje, vždy se ptej, co je za tím ukryto, a zjistíš, že za vším je ukryto parazitování, parazit zde pronásleduje parazity, nadbytek vytváří nedostatek.

Ano, nejednotnost je kořenem všeho zla

Lékem na hříšnou společnost je odebrat globálně všem lidem jejich děti a umístit je do České republiky od 1 roku do 15 let, naše Česká republika zajistí všem dětem to, že se z dětí stanou křesťanští kazatelé, protože děti se budou vychovávat v křesťanských internátních školách, které budou izolované od konzumní civilizace, děti v těchto školách nepoznají; knihy, rádio, televizi, internet, telefony, auta, motorky, kola, atd.
Děti zde budou žít jednoduše tak jako zde jednoduše žil Ježíš Kristus, nebudou zde pro děti žádné moderní léky, léčit se bude jako v době Ježíše Krista, bude to návrat do doby Ježíše Krista, potrava bude logicky stejná, jako v době Ježíše Krista, děti nepoznají; čokoládu, kakao, čaj, kafe, pivo, víno, slivovici, marihuanu, sex, lásku, umění, sport, atd. muži, budou vyrůstat odděleně od žen.
Nebude zde výuka gramotnosti a matematiky, bude zde jenom předčítání od robotů, jenom v Češtině, každý den po 18 hodin, ve veliké třídě, kde bude sto žáků. Děti budou oblečení do jednoduchého oblečení jako v době Ježíše Krista, spát budou děti ve velikých místnostech, každý den 6 hodin, v každé místnosti bude spát sto dětí, na poschoďových postelích, aby se ušetřilo na topení, a na výstavbě ubytoven.
Jako učitelé a vychovatelé, zde budou GVKB roboti, bude to svět, který budou mít pod neustálým dohledem jenom GVKB roboti, a globální GVKB umělá inteligence, lidská práce je velmi drahá. Dospělý člověk bude mít vstup do výchovných systémů zakázán, aby on zde nemohl způsobit problémy.
Nepřizpůsobivé děti, nedostanou nic k jídlu, a tak zemřou hlady, lidí je na světě už jako much, a je třeba ukončit období přelidnění a degenerace. Představte si tu radost, když se mohamedánské rodině vrátí dítě ve věku 15 let, co bude umět jenom český jazyk, a bude znát jenom křesťanskou část bible.

Ano, každá úspěšná strategie je zde dočasně

Neustále budujeme, abychom měli co bořit, neustále sepisujeme nové normy, abychom je mohli po čase zrušit, neustále se rodíme, abychom mohli umírat, atd. takový je život, že jenom smrt je zde jistá, a vše ostatní je nejisté.
Období soudružského budování nové altruistické společnosti, kde se všichni mají dobře, skončilo krachem této politické strategie, a tak nadějně to dlouho vypadalo. Ano, každá úspěšná strategie je zde dočasně, trvale je zde jenom; dualita, logika, fyzika, chemie, atd. vše je zde omezeno podlahou a stropem, to že dneska jedeš rychle k cíli, je dočasné, zítra budeš stát na vedlejší koleji.
Na vrcholu mocenské pyramidy se střídají; králové, císaři, sultáni, vůdcové, prezidenti, ředitelé, celebrity, podnikatelé, obchodníci, podvodníci, atd. je to jenom krátká hlavní role, na evolučním konzumním divadle, egoistická bublina se rychle nafoukne a potom praskne.
Já jsem váš správný vůdce, následujte mě, jenže slepý nemůže vést slepé, o tom to zde, už mnoho tisíciletí je! Skutečným vůdcem zde jsou jenom závislosti, kdo z lidí je bez závislostí? Kdo je to psychopat?
Psychopat je člověk závislý na parazitování, smyslem jeho existence je jenom bezcitné parazitování, a když jej zavřete do psychiatrické nemocnice, tak je on ke svému okolí agresivní. Co se stane, když chce psychopat parazitovat na psychopatovi? Následuje násilný konflikt, který může skončit tím, že silnější psychopat, zabije slabšího psychopata.

Veliká ryba zde smrdí od staré hlavy

Proč věříme tomu co jsme si neověřili. Jsi manipulován tím na čem jsi závislý, závislosti zde se vším manipulují velmi snadno a levně, proč mají zde závislosti nad vším neomezenou moc, a mohou si zde se vším dělat co je napadne. Závislost to je obchod, něco potřebuješ tak za to musíš uspokojit někomu jeho potřebu, vše je zde propojeno se vším více než si dokážeme představit, pocit toho, že jsi zde na vše sám, je lež jako věž.
Ten dělá to a ten zas tohle a společně toho dokážeme velmi mnoho, vytvoříme zákony a potom vytvoříme vyjímky a regulace. Logicky nám to najednou nefunguje, ale my si neuvědomíme to že jsme něco nedomysleli, to ti co zde byli před námi hříšně chybovali, my jsme svatí a dokonalí.
Každý bezcharakterní kariérista si myslí, že je svatý spasitel, který musí spasit hříšný konzumní svět, já jsem váš svatý spasitel, následujete mě do konzumního ráje. Vše je jenom konzumní divadlo, ve kterém si každý pokrytecky nasazuje masku, aby zde rychle a pomocí podvodů získal to, co miluje a potřebuje, každý se snaží být pro druhé existenční drogou, na které budou druzí závislí, jenže je to jenom divadlo, o závislostech a manipulaci.
Vždy se ptám automaticky co je za tím a jdu do veliké hloubky, za vším je strach o to co milujeme a potřebujeme, můžeme zde existovat jenom díky tomu co milujeme a potřebujeme, jsme obrazně jako pokojové květiny, které nám zahynou, pokud nebudou mít vodu. Vše je zde o zalévání pokojových květin, nezaměstnaní ubožáci, jsou následkem toho, že selhalo globáně zalévání květin!
Odjeli jsme na dovolenou, a zapoměli jsme na to, že naše pokojové květiny nebude už nikdo zalévat, lidi nechtějí platit vysoké daně, protože jim konečně došlo, že se daně nepoužijí pro jejich existenční dobro, ale že se daně použijí na zbytečnosti a hlouposti, protože ti co rozhodují o daních, jsou zbyteční hlupáci.
Je nutně třeba více státních zaměsnanců, co mají vysoké platy a veliké luxusní kanceláře, a ty to z daní jistě rád zaplatíš! Která politická strana v EU hlásá to, že sníží počet státních zaměsnaců na polovinu, a sníží státním zaměstnacům platy.
Veliký stát znamená malou kupní sílu obyvatelsva, jenže tuční kapři si nevypustí svůj státní rybník a veliká ryba zde smrdí od staré hlavy. Naše mocná a bohatá elita odjela do daňového ráje, a zapoměla na to, že má doma zalévat květiny, a tak je zde blbá nálada, a naděje na to, že pravda a láska zvítězí nad nenávistí a lží, je už dokonale zabetonovaná. 

Problém s ekonomickou emigrací a s nepřizpůsobivými občany

Pokud je zde kontrolní systém chybný tak tím vzniká příležitost pro nepřátele centrálního systému co využívají chyb centra k zisku výhod a jistot, které si nezaslouží, takto vznikají nejvíce mafie a sekty. Problém s ekonomickou emigrací a s nepřizpůsobivými občany je následkem chybných závislostí, prozkoumejme svaté mravní desatero z hlediska chybných závislostí a vše nám okamžitě dojde! Pokud bych měl mravní desatero vyjádřit jediným slovem, tak byl použil slovo, LEŽ, ano tam kde je lež, tam je i hříšník, který skončí jistě v pekle!
Představme si civilizaci, kde by za pravdu byl trest smrti, a umělá inteligence by vše kontrolovala, a likvidovala by lidi co říkají objektivní pravdu, lidi by měli strach říci pravdu, aby nezemřeli, a tak by museli pořád lhát. Místo novin Pravda, by zde byli noviny Lež, logicky by nikdo nemohl nikomu věřit a cokoli mu svěřit, následkem by byl jistý zánik ekonomiky a politiky. V knihách a v televizi, by se lhalo ve velkém stylu, nikdo by už nehledal pravdu, protože pravda by byla nebezpečná, a ten kdo by jí vyslovil ten by zemřel. 

Klasický profesionální fotoaparát

Veliká nabídka zboží má za následek že v ní bloudíme a nevíme co je pro nás správné? Subjektivně si myslím že výběr profesionálního fotoaprátu je stejně složitý jako výběr partnera do manželsví, tak jako se umí lidi přetvařovat a hrát divadlo tak to samé umí dneska už i profesionální fotoapráty. Dopátrat se pravdy není snadné a jednoduché, pro profesionála je nejdůležitější kvalita a univerzálnost. Základní dilema zní, přístor kde nelze měnit objektivy, nebo přístroj kde lze měnit objektivy.
Z praxe zjišťuji že než se vymění objektiv tak už je pozdě a záběr je nenávratně pryč, přístoje kde se mění objektivy se hodí tam kde máte čas na to objektiv v klidu vyměnit a většinou zde máte i možnost používat těžký veliký stativ. Často slyším od profesionálů to, že přístroje kde nejdou měnit objektivy, jsou amatérské hračky, které nelze profesionálně na nic používat. To bylo skutečně pravdou před několika lety, v té době všemu kralovali klasické zrcadlovky a přístroje kde nešli měnit objektivy, byli vhodné jenom pro nenáročné amatéry.
Potom přišli fotoaparáty s palcovým snímacím čipem, tento čip už poskytuje dobrou obrazovou kvalitu a umožňuje i použít levné zoomy s velikým rozsahem které jsou motorově ovládané. Čím větší je snímací čip tím lepší je kvalita fotek, jenže u velikých čipů musíte počítat s mnoha problémy, největším problémem je nutnost měnit objektivy a často je zde nutnost používat těžký veliký stativ nebo silný těžký blesk. Takovým jednoduchým testem nových fotoaparátů je fotografování v metru, zde je málo světla a lidi se zde rychle pohybují. Osobně bych doporučil profesionálům si vyzkoušet novinku a to malý lehký profesionální fotoaparát Panasonic Lumix G80.
+ Hodně slušná kvalita obrazu i se setovým objektivem + Solidní 4K video s bohatými možnostmi nastavení + Vynikající možnosti konfigurace ovládání, ergonomie + Obrovský elektronický hledáček + Polohovatelný dotykový displej + Výborné DFD ostření, rychlé a výborné i v noci + Excelentní duální stabilizace + Obrovský RAW buffer + Odolná konstrukce + Vstup pro externí mikrofon, 8bit 4:2:2 HDMI výstup + Možnost nastavení odšumování