pondělí 12. prosince 2016

Díky GVKB je globálně tento notebook vyprodaný

To je takový problém napsat výrobci, aby on vám poslal z výroby ty levné a kvalitní notebooky? Výrobce bohužel zavedl pořadníky, a než jsme stačili zareagovat, tak jsme byli v troubě. Jste troubové, a proto jste v troubě. Poslední dobou často všude slyším GVKB a nevím co to znamená? A co použít vyhledávač Google, a do něj napsat GVKB, to snad zvládnete, nejspíše jste byl dlouho někde mimo civilizaci. Podívejte brzo jsou vánoce, a manželka mě napsala na papír, že mám tady koupit tento notebook.
Můžeme vás zaregistrovat do pořadníku, a až na vás přijde řada, tak vám zatelefonujeme, nechcete si koupit jiný notebook? To nepůjde vypadal bych před manželkou jako idiot, zítra letím služebně do Číny, tam určitě ten notebook seženu. To silně pochybuji, ale když je štěstí unavený, tak se může stát i zázrak. Tak jsem se díval na internet, ten obličej GVKB je mě moc podvědomý, kdysi mě dal nečekaně v šachové partii rychlý mat, a já jsem měl z toho málem infarkt.        

Internetový počítač vánoce 2016

Pokud počítač používáte na internet a na kancelářské práce tak nepotřebujete veliký výkon a stačí vám počítač s malým výkonem, který spotřebuje minimum elektřiny.
Miniaturizace u počítačů dospěla k tomu, že je počítač veliký jako plynový zapalovač a tak jej bez problémů můžete snadno přenášet. Mnozí namítnou, že to bude velmi pomalé, to jsem si taky myslel ale, pokud si vše programově správně nastavíte, tak vůbec nepoznáte, že je váš počítač výkonově slabý.
Snad jedinou nevýhodou je to, že zde není baterie, a tím možnost používat počítač mimo místa kde není elektřina. Monitor jsem zvolil malý, aby bylo možné počítač přenést tam, kam je to potřeba v tašce, drobné příslušenství většinou má každý doma nebo si jej už sám vybere.

Televize dárek vánoce 2016

Pokud koupíte televizi jako dárek tak jí můžete nainstalovat okamžitě a pod stromek dáte jenom prázdnou krabici. Zdánlivě se jeví nákup televize jako nákup bez problémů, všechny televize vypadají v obchodě podobně a i podobně se ovládají jediné čeho si nejvíce všimnete to je velikost, jak má být televize správně veliká?
Většinou je lepší zvolit spíše větší televizi, protože se na ní může dívat více lidí, nemá ale smysl si zase kupovat nějakou obrovskou televizi. Mám sám v bytě dvě televize jednu malou u počítače a jednu velikou v obývacím pokoji. U televize je velmi důležité kdo ji vyrobil, někteří výrobci umí televize vyrobit a jiní to neumějí. Taky je důležitá spotřeba televize, pokud na televizi koukáte každý den.  

Je vše chybné?

Vše je dualitní a tak je zde; chybné a správné, krásné a ošklivé, dobré a zlé, moudré a hloupé, veliké a malé, rychlé a pomalé, hodnotné a nehodnotné, atd. lidově mince mají rub a líc a záleží většinou jenom na náhodě, na jakou stranu hozená mince dopadne.
Nikdo nechce prohrát a málokdy je zde jistota toho že vyhrajeme, nemusí být vždy chyba v nás, může být i chyba mimo nás, takový je život. Někdy je lepší být pesimistou a jindy je lepší být zase optimistou, vše je zde řeka událostí, a někdo plave proti proudu a jiný se nechává unášet proudem, protože nemá sílu nebo odvahu k tomu, aby dlouho plaval proti proudu.
Mnoho let jsem přemýšlel nad tím, proč je zde blbá nálada, a láska s pravdou, neuspěla v boji s nenávistí a lží, co je za tím vším skryto, a my to nevidíme? Za naší depresí je to, že jsme spěchali a nedomysleli jsme to, co děláme a tak jsme vytvořili nedomyšlenou kulturní civilizaci, nazval bych ti celé nedomyšleným systémem, vytvoříme pracně mnoho děl, ale už nemáme domyšleno, jak s těmi díly naložíme?
Zplodíme mnoho dětí, ale už nemáme domyšleno, jak všem dětem zajistit život bez blbé nálady, podívejme se na diplomové práce vysokoškoláků, pokud by zde byl EU předpis, který by kontroloval do hloubky domyšlenost každé diplomové práce, tak by vysokou školu, úspěšně ukončilo jenom 1% studentů. Představte si pyšnou elitu, co nám v EU chybně vládne, jak by neudělala vysokou školu, protože by jim byla diplomová práce vrácena, protože není domyšlená.
Stejně by se postupovalo i u maturity, a tak by maturitu v EU, udělalo jenom 1% studentů. Proč je pro lidi tak velikým problémem něco zde domyslet, a tak se vyrábějí produkty, které se potom stahují jako závadné z trhu, nebo se dělají zákony, které se neustále musí opravovat. Příčinou je degenerace a drogy, z lidí se stali zmetci, co neumí domyslet následky svých činů, a tak si volí za svoje politické zástupce staré zmetky.

Proč Donald Trump propustí mnoho státních zaměstnanců?

Zaměstnavatel nemůže být dojnou krávou pro lenochy a parazity, v USA je mnoho státních zaměstnanců snadno nahraditelných moderní vědou a technikou, nebo korporacemi, bude se optimalizovat a automatizovat na kost, vše se bude převádět na soukromé korporace, jako je; Walmart, Amazon, IBM, Intel, AMD, Apple, Adobe, Microsoft, Google, atd. a stát si ponechá jenom to, co je klíčové, a co už nelze předat soukromému sektoru.
Firmy totiž musí vykazovat zisk a platit daně, daňový systém se restartuje tak, že už nebude možné pro korporace okrádat USA, vzorem se zde stane daňová strategie, kterou používá Čína, období, ve kterém stát vyhazoval peníze za hlouposti skončí, základem bude digitální inteligentní systém, velký USA bratr tě všude neustále sleduje.
Zruší se v USA papírové a kovové peníze, platit se bude už jenom elektronicky a stejně se budou všechny zámky odemykat jenom elektronicky, vše bude digitalizované a optimalizované, všude se budou pohybovat inteligentní roboti na baterky a budou makat jako roboti. Nepřizpůsobiví jedinci skončí ve velikých převýchovných táborech, kde budou pracovat jako roboti jenom za jídlo.
Každý bude mít v USA vymezeno, kde se smí pohybovat, jakmile se někdo dostane tam, kde nemá co dělat, tak automaticky skončí v převýchovném táboře, každý bude mít na krku nesnímatelný digitální obojek, který bude snímat i pulzování srdce, díky USA obojkům se zajistí optimální bezpečnost pro občany USA. Na myšlení a řízení zde budou inteligentní centrální USA počítače, každý občan USA, zde bude na to, aby pracovně obětoval svůj bezvýznamný život, za lepší budoucnost USA.

Robot Asus Zenbo eliminuje naše problémy

Představme si státní budovu, ve které místo státních zaměstnanců jsou jenom roboti Asus Zenbo, je třeba optimalizovat a automatizovat, vše jde, stačí jenom chtít, veškerá věda a technika je zde na to, abychom se měli zde lépe, a tak zde konečně zvítězila pravda a láska nad nenávistí a lží. Otázkou je, co budeme dělat s volným časem, když vše místo nás, už brzo budou jistě dělat jenom inteligentní roboti. Robot vám doma; uklidí, uvaří, opraví rozbité věci, vymaluje byt, vypere prádlo, zalije květiny, nakoupí, vyvenčí psa, pohlídá děti, bude naše děti učit místo učitele, atd.
Pracovní úřady a sociálky se globálně zruší, zavede se globální čipový systém, napojený na čipy v našem těle. Budeme s roboty komunikovat díky inteligentním čipům v našem těle, které budou napojeny na náš mozek, budeme moci pomocí robotických očí, pozorovat to co je tisíce kilometrů od nás, a pomocí robotických rukou, na tisíce kilometrů s něčím manipulovat. Tak jako se dneska už neobejdeme bez telefonů, tak se za třicet let, už neobejdeme bez inteligentních robotů. Logicky roboti budou vyrábět roboty, vzniknou robotické stavebnice, kdy vám prodejce z levných dílů, zdarma rychle sestaví inteligentního robota, na zakázku podle vašich přání.