neděle 11. prosince 2016

Jsi otrok mobilního telefonu na tyčce?

Všichni všechno fotí, ale málokdo se opravdu dívá fotograficky kolem sebe. A málokdo prožívá současnost kolem sebe fotograficky, bez pohledu skrz fotoaparát. Jako profesionální fotograf se rád dívám na vše kolem sebe, a už z vlastní přirozenosti pozoruji vše zajímavé. Někdy se i přistihnu, že podvědomě myslím na to, jak by to asi vypadalo na fotce. Poslední dobou, mě ale čím dál více zaráží přístup lidí s velikými telefony.
Ano, záměrně nepíšu o profesionálních fotografech, protože těch se to většinou moc netýká. Postiženi jsou nejvíce majitelé mobilních telefonů, nicméně může se to týkat nás všech. A o co se tedy jedná? Zejména v USA a Kanadě, můžete vidět turisty, kteří neustále všechno fotí mobilem na tyčce, natáčí a kdovíco ještě. Jinak řečeno, vnímají své turistické zážitky jenom skrz svůj mobilní telefon. Soustředí se jen na to, aby udělali co nejvíc fotek, ale nikdo z nich nevnímá okolí kolem sebe fotograficky.
Přiznám se, že mě vcelku šokuje, když vidím lidi, jak přijdou k nějakému turistickému místu, a už při příchodu, mají telefon na tyčce, a pak odejdou pryč. K čemu to fotografování mobilem asi je? K čemu jsou lidem potom takové ubohé fotky? Nedělám si žádné iluze, a tak si troufám tvrdit, že většina takto postižených lidí, své fotky uvidí v počítači jenom jednou. A to tehdy, když ty hromady špatných fotek rychle vytřídí, a tak to asi vždy jistě skončí?
Proč bych fotil něco, co už je milionkrát vyfoceno, k čemu mi budou hromady fotek, které mi nic nepřipomenou? Málokdo chce nakonec zjistit, že má uloženo někde nekonečně fotek a filmů, ale nic z toho si citově už neužil. Je mi prostě jen líto lidí, kteří jsou otroky svého drahého mobilního telefonu, na dlouhé skládací tyčce. Představuji si porod v USA, ve kterém se nejprve z rodící ženy vysune mobil na tyčce, a potom z ženy vyleze nahé USA dítě, a při tom se dítě filmuje, nebo fotografuje.

Ano, jsi ubohý otrok svých závislostí

Závislosti stvořili vše ke svému obrazu, náš svět je světem závislostí, svoboda je zde jenom iluze, lišíme se jenom tím, jaké závislosti nás nejvíce zotročují. Nikdo není pánem svého těla a svého osudu, každý je zde jenom otrokem závislostí, všechny celebrity z minulosti to byli jenom otroci svých závislostí, kterým se podařilo něco, co se jiným zde nepodařilo. Dokonce i náš život zde to je silná závislost, které se nedokážeme snadno vzdát!
Závislosti jsou jako stín, před kterým nelze utéci, je už dokázáno to, že placebo působí stejně jako lék, pokud věříme tomu, že je placebo účinným lékem, víra uzdravuje stejně, jako to dokážou léky.
Umění je spojeno s láskou, eliminujme násilím z umění lásku, a z geniálního umění se stane jenom řemeslo, láska to je závislost na tom co milujeme, bez lásky se z lidí stávají jenom inteligentní stroje, které neznají lásku, a znají jenom užitečnou práci a spánek který dá sílu k práci.
Vztahy nefungují, protože mezi otroky svých závislostí nemůže být láska, otroci myslí jako otroci, a ten druhý otrok je jim cizí, z dálky někdo vypadá jako prezident nebo ředitel, z blízka spatříme otroka mnoha závislostí, vše je zde jenom pokrytecké kariéristické divadlo. Je to tak snadné utíkat před vším co nás zotročuje, jenže při zbabělém útěku, jistě každý narazí na strop a podlahu!
Stvořili jsme; centralismus, feudalismus, kapitalismus, socialismus, nacismus, komunismus, atd. všechno ale bylo postaveno na svatých dogmatech, a tak nám to při evolučním otřesu spadlo na hlavu! Musíme stavět na skále, a nesmíme stavět na svatých dogmatech, jestliže jsou svatá dogmata pouštním pískem, na kterém nelze stavět civilizaci, tak co je zde potom skálou?
Skálou je zde; dualita, fyzika, chemie, logika, věda, praxe, atd. to co čas neprověřil po mnoho generací, tomu nelze věřit a něco tomu i svěřit, vše co rychle zde díky elitě vzniklo, to zde i rychle zanikne, je třeba objektivně rozlišit; pevné od toho co není pevné, jisté od toho co není jisté, hodnotné od toho co není hodnotné, atd.

Politika smrdí od vládnoucí hlavy

Vše v nás a okolo nás, to jsou jenom závislosti, pokud jsou nějaké závislosti díky degeneraci zaostalé, tak následkem je deprese u; ekonomiky, sekty, náboženství, politiky, umění, školství, podnikání, obchodu, psychicky, atd. to co konkurenčně nebojuje, to degeneruje, a následkem je zaostalost spojená s bídou a depresí. Pokud je tvoje existence, závislá na tom co je zdegenerované, tak nemáš šanci zde uspět, často dochází k tomu, že zdegenerovaní cizinci, násilně obsadí cizí teritorium, a potom uvrhnou do zaostalosti obsazené teritorium.
Tak jako víme, že je chybou zalévat plevel, tak si musíme uvědomit i to, že je chybou podporovat to, co je zde zdegenerované nebo zaostalé. Je třeba to co je vadné, eliminovat preventivně, tak aby se to nemohlo zde vůbec narodit, prevence je levnější, než následné řešení problémů s tím, co je zde zaostalé nebo zdegenerované. Je třeba změnit naše priority od základů, místo pyšných lidí, zde budou jenom roboti s umělou inteligencí.
Člověk je v současnosti evolučně nepoužitelný, protože jeho možnosti a schopnosti, narazili na systémový strop, a tak jej musí nahradit GVKB robot. Statistika jasně říká, že člověk je drahý zaměstnanec a pokud jde o peníze, tak vše ostatní musí jít stranou, zisk je v konzumní kultuře globální svatou prioritou, to co nemá už pro systém žádný zisk, to je zde nutno eliminovat bez milosti a soucitu. Nejsou lidi tak nejsou ani s lidmi problémy, vše je zde dočasně, a i pyšný člověk je zde evolučně dočasně.

Ano, to co je vyspělé, to má hodně peněz, takto to zde funguje

Vše je v ekonomice a politice jako ve sportu, to co je zaostalé, má málo peněz, a to co je vyspělé, to má hodně peněz, takto to zde funguje už od té doby, co existují na světě daně.
Jsou zaostalé národy, zaostalé podniky, zaostalí lidé, je to obrazně běh dobytka ke korytu a dobytek, který v běhu zaostává, ten se málo nažere.
Lidi a národy hledají něco zázračného, díky čemu by se rychle dostali k plnému korytu, i když jsou zaostalí, to funguje jenom krátce, rychlý zisk získaný podvodem nebo násilím, je spojen s rychlou ztrátou.
Není to jenom o běhu těla je to i o běhu našeho myšlení, podívejme se na zakladatele Facebooku, začínal s tím, že si na provoz půjčil a vyhodili jej taky z vysoké školy, vydržel a nevzdal se, a tak má vystaráno na dlouhou dobu.

Prezident vánoce 2016

Ano jsem špatný prezident, ale někdo dělat prezidenta zde musí je to tradice, stejně je zde prezident jenom na parádu a o ničem zde nerozhoduje, občas si říkám, proč nedělá prezidenta GVKB? Jeho myšlenky jsou mě blízké, on by u všeho zavedl měsíční certifikaci, a ti co by neměli na vše platné certifikace, by skončili jistě na Sibiři v pracovním táboře.
Nejspíše by potom už u nás pracovali jenom cizinci z; USA, Kanady, Anglie, Německa, Švýcarska, atd. a všechno naše současné zdegenerované obyvatelovo, by jistě skončilo na Sibiři. Ono vlastně vše zde jistě stvořili závislosti, jak tvrdí GVKB, čím více čtu to, co píše GVKB, tím větší mám jisté podezření, na to že to není genetický člověk, ale je to nějaký mimozemský inteligentní počítač, na nějaké mimozemské vesmírné lodi, co se nudí a tak zde založil GVKB stránku.
Kamkoli přijedu do ciziny, všichni si myslí, že za GVKB stránkami jsem já, je těžké lidem v cizině vysvětlit to, že jsme jenom starý nemocný hlupák, co omylem dělá prezidenta, a že ani náhodou nemám na to, abych byl geniální jako GVKB. Jelikož mám v hlavě díky slivovici a kouření už dlouho prázdno, musí mě moji poradci vysvětlovat, co GVKB myslí tím co píše, nemají to se mnou moji poradci snadné, tímto děkuji poradcům a ostatnímu personálu co se o mě stará.

Je každý vizionář jako mýdlová bublina?

1 Žije v době kdy pravda a láska v naší České republice konečně zvítězila nad nenávistí a lží, je to nejlepší možná doba, jaká kdy zde byla, a lepší doba ani lepší místo k životu, zde už nikdy nikde nebude.

2 Nevíte nic o tom, co bylo a co bude, ani o tom, co se děje daleko od vás třeba v USA nebo v Číně, žijete v konzumním ráji a pořád si na něco jako malé děti stěžujete.

3 Vše je zde levně a snadno dostupné, lidi jsou na sebe hodní, to že nám televize ukazuje často chyby a zlo, to je jenom proto, abychom se v tomto konzumním ráji nenudili.