čtvrtek 8. prosince 2016

Vše je zde od něčeho k něčemu


01 Od podlahy ke stropu, od narození ke smrti, od jara do zimy, od dětství do stáří, od hlouposti k moudrosti, od začátku do konce, atd.

02 Vše je zde od něčeho k něčemu, a je třeba se optat, co je za tím, že je zde vše tak, jak to je?

03 Za vším je výkon, který umožňuje příkon, jde o práci, aby vše mohlo pracovat, je nutné vytvořit; podlahy a stropy, začátky a konce, atd. to vše je nastavení, které je pevné, nebo se toto nastavení může měnit.

04 Takto vznikli; normy, zákony, předpisy, morálka, výjimky, regulace, rituály, pohádky, pověry, mytologie, kulty, ideologie, atd.

05 Vytvořili jsme složité ekonomické a politické systémy, abychom mohli v klidu pracovat, a tak se mít zde dobře, jenže někde je chyba, naše konzumní civilizace se pro nás stala vězením, ve kterém je vše uvězněné, díky tomu že zde jsou podlahy a stropy.

06 Na jedné straně bychom chtěli vše systémově restartovat, ale zároveň se bojíme vše restartovat, je snadné utíkat před problémy pomocí konzumace drog, nebo prášků na deprese.

07 Tudy ale cesta rozhodně nevede, pokud očekáváte, že po volbách zde bude lépe, díky novým politikům, tak jste naivní jako malé děti.

08 Svět nemění předsedové vlády, a jejich ministři, svět mění jenom věda a technika, proč chodit pro vodu s kýblem, když zde může být potrubí, které do bytu vodu přivede.

09 Věda a technika nám ušetřila mnoho času, a my nadáváme na to, že je zde všude bída a nezaměstnanost, místo toho, abychom unaveným dělníkům zkrátili pracovní dobu na polovinu.

10 Jde o to, aby ten kdo vidí všechny chyby v konzumním systému, vedl ty, co tyto chyby v systému už nevidí, slepý logicky nemůže vést slepé.

Fotoaparát vánoce 2016

Každý fotoaparát je určen pro nějakou skupinu fotografů, není na trhu fotoaparát, který by vyhověl všem, jelikož se blíží vánoce, tak jsem se rozhodnul vybrat z nabídky fotoaparátů fotoaparát (Panasonic DMC-TZ80), který by vyhověl co nejvíce lidem. Nejdůležitější je pro lidi cena a velikost, mobilní telefony, mnoha lidem nahrazují fotoaparát, ale jsou situace, ve kterých je vám mobilní telefon k ničemu, a to tehdy když potřebujete hledáček a veliký zoom, díky kterému lze vyfotografovat nebo nafilmovat to co je daleko.
Dalším problémem je cena, čím více zaplatíte, tím větší luxus dostáváte, je ovšem otázkou, jestli se vám vůbec vyplatí, si za luxus připlatit, a koupit si drahý fotoaparát (Panasonic Lumix DMC-FZ2000), s drahým fotoaparátem se vám bude lépe fotografovat, i fotky budou technicky o mnoho lepší, ovšem cena zde bude větší a i fotoaparát bude větší a bude i o mnoho těžší.
Pokud si chcete fotografováním vydělávat, protože budete fotky konzumentům prodávat tak si koupíte drahý veliký fotoaparát, když nebudete fotky prodávat tak si koupíte levný malý fotoaparát. Já jako foto guru bych vám doporučil zlatou střední cestu, a to (Panasonic Lumix DMC-FZ72), jde o fotoaparát který je za malou cenu, protože se už doprodává, jelikož jeho dlouhá výroba, nedávno skončila.

Mobilní telefon vánoce 2016

Mnoho lidí dostane na vánoce pod stromeček mobilní telefon, logicky ti co budou mobilní telefon kupovat, by chtěli vědět, jaký mobilní telefon je správné koupit, aby byla zde radost a spokojenost s vánočním dárkem. Na internetu je mnoho stránek, které dávají dobré rady o nákupu mobilních telefonů, stejně tak je i mnoho lidí co by vám mohli poradit, s nákupem telefonu.
Je třeba si nejprve ujasnit priority, podle kterých si telefon vyberete, jako první priorita bude cena telefonu, každý myslí ekonomicky to je normální. Jako druhá priorita je to kdo bude telefon používat, jestli to bude; podnikatel, důchodce, student, dělník, atd. každý bude mít na telefon jiné nároky.
Jako třetí priorita, zde jsou technické parametry telefonu, zde je nejlepší sledovat prodejnost telefonů, pokud si koupíte telefon, co si lidi hodně kupují tak většinou neuděláte chybu, bohužel je zde někdy i snaha, lhát mediálně konzumentům, ve snaze jim vnutit telefony, co se špatně z nějakého důvodu prodávají.
Ovšem nejlepší je mít jenom klasický pevný telefon, který v sobě nemá dobíjecí baterku, zvednete sluchátko, namačkáte číslo, a po skončení hovoru, sluchátko položíte. Tento způsob rádi používají důchodci, vnutit důchodcům veliký drahý moderní telefon co má dobíjecí baterku je ztrátou času, důchodci mají svůj starý svět, a nestojí o náš nový digitální svět.
Moje poslední rada nakonec, používejte zlatou střední cestu, nekupujte si tedy velmi levné, nebo velmi drahé telefony, taky si dejte pozor na malé a veliké telefony, nakonec tedy musím něco doporučit (Microsoft Lumia 650 LTE černá Dual SIM), abych nebyl jako politici, co jenom v televizi zbytečně mluví, a svoje sliby nikdy už nesplní.

Ano, chyba je v tobě

Dokud se na svoje problémy nepodíváte z nadhledu, tak nic nepochopíte, z nadhledu vypadají vaše problémy zcela jinak, protože vedle vašich problémů najednou spatříte i problémy ostatních lidí, vše je zde spojeno, se vším nikdo z lidí v civilizaci nežije na pustém ostrově zcela sám.
Mnohdy je vám nabízen cizími lidmi pohled z nadhledu, takový pohled je vám k ničemu protože každý vnímá to co je pod sebou zcela jinak. Jádrem problému je to že se něco rychle začne, ale už se to nedokončí, naše konzumní civilizace je obrazně dům, který jsme před mnoha tisíciletími začali stavět, ale nedokážeme tento dům dokončit, stejně tak i naše myšlení neustále něco nedomyslí a tak zde jsou; konflikty, revoluce, války, krize, deprese, atd.
Podívejme se na to, kolem čeho se zde vše točí, v minulosti se vše točilo okolo kast, které byli uzavřené, s pádem kastovní společnosti, přišla nová společnost postavená na vysokém vzdělání, dneska začíná docházet díky digitalizaci k tomu, že vysoké vzdělání není už pro nás důležité, a tak padá mocná ideologie založená na vysokém vzdělání. Co je prioritní o tom rozhoduje jenom situace u každého subjektu, univerzální priority jsou ti k ničemu!
Dvakráte nevstoupíš do řeky událostí a změn, tato evoluční řeka se každým okamžikem mění, a co bylo, to zde už není, takový je život, z hovna bič neupleteš! Nemá smysl nadávat na to, že zde stojí vše za hovno, protože se všude posrala politika a ekonomika, pochop že z díla se pozná tvůrce, dosud jsi jenom něco začínal, a při prvních problémech jsi od toho zbaběle utekl, proto máš ze života hovno, a tvůj život zde stojí za hovno, chyba je v tobě!

Smrt je nejlepším lékem na deprese

Neustále jsme zahlcováni informacemi a programy ve kterých se hovoří o problémech způsobených depresí u; politiky, ekonomiky, podnikání, obchodu, zaměstnanosti, školství, dopravy, zdravotnictví, morálky, rodiny, psychiky, atd. smrt je nejlepším lékem na deprese.
Je třeba začít globálně s eliminováním lidí, co jsou v depresi, a tak konzumují léky na deprese, nebo alkohol a cigarety, z prachu je zde vše evolucí stvořeno a v prach se to zase jistě navrátí, vše je zde evolučně dočasně! Ubožáků co mají deprese je všude už jako much, a je třeba začít do pavoučích sítí ubožáky chytat, a potom ekologicky optimálně eliminovat.
Všude se namontují kamery a mikrofony, budou se monitorovat telefony a internet, zavede se globální policejní GVKB diktatura, ten kdo bude mít deprese, ten bude eliminován, nejsme tak bohatí, abychom si mohli zde dovolit, mít lidi co mají deprese, a tak nefungují optimálně.
Mnozí ubožáci namítnou, že ubožáci zde mají svoje svatá práva, a že je nesmíme eliminovat jako mouchy, jenže ti samí svatí ubožáci, ve válce budou nemilosrdně eliminovat nepřátelské ubožáky, a že prý to je jiná situace, ve které nepřátelé už nemají svatá práva.
Vše je zde o tom, kdo je přítel, a kdo je nepřítel, je třeba pochopit to, že ten kdo má deprese, je náš největší nepřítel, kterého musíme násilně eliminovat, aby nás on svojí depresí nemohl nakazit, a tak eliminujeme globálně blbou náladu, a bude nám všem zde lépe, takto konečně pravda a láska na věčné časy zvítězí nad nenávistí a lží.