pátek 2. prosince 2016

Ekonomika ve spolupráci s logistikou eliminuje depresi

Samozvaných svatých pastýřů, co chtějí zachránit trpící věřící je všude nadbytek, ale z díla poznáme tvůrce, když přijde na dílo, tak najednou poznáváme to, že jsou tito duchovní spasitelé jenom mazaní obchodníci, co spatřují ve věřících svoje hloupé zákazníky. Po mě potopa a peníze nesmrdí, o tom je tento svět, ve kterém zloděj honí zloděje, a lhář honí lháře. Obrazně to celé připomíná mouchy a pavouky, moderní guru je jako pavouk, který uplete síť, a věřící jsou naivní mouchy, které on chytá do sítě ze sladkých slibů. Podobně ostatně funguje i reklama, ale zde každý už ví, že reklama dělá ze zákazníků hlupáky, ale v rovině víry, jsme více naivní a tak nás podraz mnoho mrzí. Jádrem problému lidské společnosti je sobectví, jenom malá elitní skupina sobců, zde má výhody a jistoty, díky tomu že je v centru konzumního systému, a pomocí násilí parazituje na veliké skupině sobců, co musí platit veliké daně, a dodržovat morálku a zákony.
Následkem je snaha o uniknutí, z tohoto konzumního očistce do; snů, pohádek, umění, drog, závislostí, atd. pokud příčinu nelze odstranit tak nelze ani depresi u lidí odstranit. Všude kde jde je organizovaná společnost, tam je i centralizace, a někdo z centra tuto společnost násilně ovládá, když stará forma násilí nefunguje, tak brzo jistě vznikne nová forma násilí. Přichází moderní doba, ve které bude každý člověk v civilizaci, od narození do smrti všude tajně sledován, a vše bude uloženo do centrální tajné databáze, počítače vyhodnotí systémově problémové jedince, a policie tyto jednice tajně pochytá a přepraví je do převýchovného tábora na Sibiři. Televize nám ukáže to, jak se mají lidi v převýchovných táborech na Sibiře velmi dobře, ve skutečnosti zde ale budou veliké plynové komory, a veliká krematoria, historie se bude zase bohužel opakovat.

Ekonomika je o tom abychom nehnojili a nezalévali plevel

Vše směřuje ke globalizaci a digitalizaci, tak jako používání; střelného prachu, dynamitu, letadel, raket, internetu, atd. eliminovalo starý způsob boje, tak i používání; internetu, telefonů, umělé inteligence, eliminuje starý konzumní svět. Vše se mění a co bylo to už není, současný člověk bude už brzo nahrazen GVKB robotem s GVKB umělou inteligencí, najednou dostanete výpověď, a zjistíte že naděje na nalezení zaměsnání je nulová. Přichází doba propouštění ve velkém rozsahu, nemyslete si, že když jste nahoře mezi elitou, že si na vaši židli brzo nesedne GVKB robot, vše jde naprogramovat a optimalizovat!
Podívejme se na příchod druhé světové války jak vypadal nenápadně, a než to lidem došlo, tak byli už v troubě. Je to jako s příchodem nemoci, která člověka najednou srazí, a jeho život se rychle od základů změní. To že najednou lidi nebudou mít zaměsnání, znamená logicky to, že nebudou mít ani peníze na jídlo a bydlení, vyhnat násilně nezaměsné zametat chodníky, to je poslední zoufalý ekonomický pokus, který je nezaměsnaným lidem k ničemu! Ekonomika je o tom, abychom nehnojili a nezalévali plevel, jenže s příchodem GVKB robotů, se z člověka stane logicky plevel který nebudou roboti zalévat a hnojit. 

Ano, mám rád krásné věci

Většinou nevíme co vlastně chceme, a toho zneužívají druzí, a snaží se nám vnutit něco co nepotřebujeme, a jenom nás to okrade o peníze a čas. Vědět co potřebuji, a proč to potřebuji, je základem pro naši budoucnost.
Právě přichází doba vánočních svátků, kdy lidi mnoho nakupují dárky, mnoho se bude nakupovat elektronika, protože se stáváme na elektronice mnoho závislí, sám jsem neodolal a koupil jsem si fotoaparát a notebook, nejprve jsem mnoho na internetu hledal a porovnával mnoho výrobků, základem je si uvědomit jestli využiji vůbec nejmodernější vymoženosti a veliký výkon techniky.
Připadá mě že výkon moderních techniky není vůbec využit, a že je to, jako bychom jezdili se závodním sportovním speciálem ve městě na nákupy. Pokud se podívám na to, jak je využit výkon mého počíatče, tak zjišťuji že jej využívám na 3% a to mám počítač který je enegeticky úsporný, malý, tichý, krásný, atd. Mám rád krásné věci, i počítače mohou být krásné, ovšem budete si muset za krásný vzhled připlatit. 

Konzumní systém je založen na bublině která brzo praskne

Optimalizace a automatizace jako stín pronásleduje civilizovaného člověka už dlouhou dobu a s vynálezem digiatlizace začíná docházet k mnoha nečekaným velikým změnám, největší změnou je komunikace která probíhá digitálně, osobní kontakty se začínají stávat luxusem který si může dopřát jenom bohatý a mocný člověk. Každý chce být úspěšný ve svojí specializaci a tak ořezává vše co by mu nějak bránilo v úspěšnosti, dobrota je přeci jenom žebrota, láska a pravda se stává vzácným zbožím, zato nenávisti a lží je všude nadbytek.
Základem se stává systém a strategie, pokud na problémy nemáte systém a strategii tak jste v depresi, deprese se stala výnosným obchodem, protože lidi za léky a drogy utratí více peněz než za potraviny! Civilizace vytvořila začarovaný konzumní kruh ze kterého nelze uniknout, abys mohl v civilizaci normálně žít tak musíš jistoty a výhody zde mít, soutěž a boj o výhody a jistoty dělá z lidí bezcharakterní kariéristy co běží konzumní závody až nakonec padnou a skončí jako ubožáci na okraji společnosti. Konzumní systém je založen na bublině která brzo praskne, takovou bublinou je dneska ekonomika v; USA, Německu, Anglii, atd. 

Normální je obyčejný člověk

Normální vysokoškolák se ještě na světě nenarodil, každý vysokoškolák je nenormální, protože vysoké školy jsou továrnami na nenormální vysokoškoláky, a titul specifikuje v čem je vysokoškolák nenormální. Normální je obyčejný člověk, který myslí a žije naprosto obyčejně, co je to obyčejnost, která činí lidi normálními. Obyčejnost vychází z lidové moudrosti, lidová moudrost má trvalou globální platnost, protože je v souladu s realitou, ve které pracující lid žije. Vysokoškoláci myslí jinak než obyčejný člověk, oni mají svojí nenormální realitu, ve které je, kult který milují a potřebují, kult se stává pro vysokoškoláky svatým, a následkem je to, že nejsou vysokoškoláci normální.
Ryba smrdí od hlav vysokoškoláků, z díla je spatřen tvůrce, a dílem vysokoškoláků je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, školství, umění, rodiny, psychiky, atd. neustále vysokoškoláci svalují vinu za chyby, na vysokoškoláky co zde byli dříve. Ti co zde byli dříve, se už nemohou pomluvám bránit, a o tom to je, jádrem problému jsou zde výhody a jistoty co mají vysokoškoláci. Je třeba zavést přirozenou konkurenci, v přirozené konkurenci nejsou pro nikoho už výhody a jistoty, protože je on vysokoškolák, a každý musí každý den, dokázat svoje kvality fyzické a psychické. Podívejme se na sport, kolik je zde úspěšných vysokoškoláků, proč neukážou vysokoškoláci ve sportu svoje kvality?