sobota 26. listopadu 2016

Mít či nemít nový notebook?

Tak jsem si na internetu vybral můj čtvrtý notebook a šel jej koupit do obchodu, jde o něco co před vánoci udělá veliké množství lidí, jsem ve výhodě, že s počítači už pracuji od té doby, co se začali počítače vyrábět. Počítače patří dneska k naší civilizaci stejně jako mnoho jiných důležitých kulturních maličkostí.
Mnozí ale nemají rádi počítače jde většinou o idioty a staré lidi, někdy ale počítače neposlouchají, nebo si z nás srandu dělají, to vedlo k tomu, že vzniklo mnoho specialistů, co se věnují profesionálně počítačům, často jsou svým okolím považování za blázny.
Některé knihy a filmy jsou blízké počítačovému světu a tak nám odhalují z blízka jak svět počítačů a internetu funguje. Mít či nemít nový notebook? To je jako s rozhodnutím jestli žít, nebo nežít, věřit na zázraky, nebo na ně nevěřit, atd. veliká rozhodnutí nejsou jednoduchá a snadná. 

Většinou to zde nikdo do hloubky neřeší

1
Podívejme se vědecky a statisticky do ekosystému, na rozmnožování toho co je inteligentní.

2
Většinou to zde nikdo do hloubky neřeší, a když je na to chuť, tak nějaký samec se rozmnožuje s nějakou samicí, co na to má chuť.

3
U lidí je s procesem rozmnožování, pořád nějaký neřešitelný problém.

4
Samec nemá žádnou samici, a tak navštěvuje na internetu stránky, kde jsou nahé mladé samice.

5
Nebo má jednu či několik samic, které si hlídá před ostatními samci, aby je nepoužívali k rozmnožování.

6
Taky zde jsou mladé hezké samice, které za ekonomickou odměnu, poskytují samcům prožitek rozmnožování.

7
Většinou neplatí samice optimálně daně, z tohoto soukromého podnikání, a tak parazitují na státu.

8
Rozmnožování lidí, není zatím optimálně globálně plánované.

9
Dochází k tomu, že se rozmnožené genetické subjekty, přemisťují sobecky do míst, kde nefunguje dobře rozmnožování, a to je spojeno s politickými a ekonomickými problémy.

10
Je třeba konečně vnést do rozmnožování u lidí, nějaký optimální svatý trvalý jednoduchý přirozený řád, a ten kdo bude hříšným neřádem, ten bude za to tvrdě potrestán krutou mučednickou smrtí.