pátek 25. listopadu 2016

Jak člověk pozná, že má strážného anděla?

Tak jako mocný člověk má ochranku co jej chrání tak i někteří lidé na této planetě mají i strážného mimozemského anděla kterého platí mimozemské YouTube, na mimozemském YouTube se promítají filmy, co lidi spatřují očima a co slyší ušima a je tam i to co si myslí.
Ten kdo má na člověka autorská práva, si platí strážného anděla, aby jej někdo, kdo mu konkuruje nezlikvidoval jeho zdroj mediálních informací, jak jde o velké peníze tak dochází k podrazům a likvidaci lidí co vystupují na mimozemském YouTube.
Jsou tři druhy strážných andělů, nejhorší je dělnická spodina, spodina chrání řemeslníky nebo byrokraty, střední třída chrání lidi co mají vysoké funkce jako podnikatelé a ředitelé, nejvýše je super třída, ta chrání super důležité státní celebrity, dostat se ale do této super třídy strážných andělů není snadné.
Jak člověk pozná, že má strážného anděla? Časem si všimnete, že tam kde jiní umírají, tak se vám nic nestane, zpočátku si myslíte, že máte jenom štěstí, později zjistíte, že je toho štěstí nějak podezřele moc, jenže nemáte důkazy, že existuje strážný anděl, z díla se pozná strážný anděl, pokud ale máte dělnickou spodinu jako strážného anděla, tak od něj nečekejte žádné zázraky.

Diktatura nestojí o komentáře

Všimli jste si toho, že nikdo nestojí o vaše inteligentní komentáře, jste zde evolučně jenom od toho, že jako hrdinové obětujete centrálnímu byrokratickému systému svůj bezvýznamný život, a když nebude už mít sílu k ubohé práci za ubohou mzdu, tak se z vás stanou brzo jistě díky exekutorům bezdomovci. Je třeba začít budovat všude pevně uzavřené systémy, proměníme konzumní svět ve veliké globální vězení, ve kterém je zakázáno soukromí fyzické a psychické.
Cizinci jsou zlo, protože jsou to jinověrci a tak je budeme napichovat na kůly, jak si to v naší byrokratické diktatuře uděláme, takové to budeme i mít, ten kdo nebude správně platit vysoké daně a vysoké poplatky, ten skončí jistě v převýchovném táboře na Sibiři, a jeho návrat zpět do byrokratické diktatury bude už nežádoucí.
Změřit, zvážit, roztřídit, registrovat, digitalizovat, kontrolovat, atd. o tom bude tato globální diktatura, po dlouhém období demokracie musí logicky jistě přijít dlouhé období diktatury, tak jako po létě přichází zima. Kdo zde drze řekne, že mouchy serou na centrálního diktátora, ten skončí jistě na Sibiři, a zde bude převychován na otroka, který drží hubu a krok.

Víte proč je práce politiků na hovno?

Každá lidská práce je profesionální výkon za nějaké období, politici mají k dispozici volební období, a měli by pomocí profesionálního výkonu logicky vyprodukovat takové hodnoty, díky kterým, nebude zde jejich politická práce, voličům jenom na hovno. To je teorie, která ale je v praxi na hovno, protože politici v práci dělají hovno, a jsou zde tak voličům jenom na veliké hovno. Politika ve v troubě, protože politici jsou troubové, v tom je jádro celého problému, nemá smysl dávat politické hovno do trouby, protože z politických hoven, je zde jenom velké hovno.
Platíme dobře politiky za to, aby nás zastupovali před lakomými zaměstnavateli, a vyjednali nám takové existenční podmínky v zaměstnání, že nebudeme zde ubohými konzumními otroky. Nestojíme o falešné politické sliby, že bude v budoucnosti lépe, potřebujeme se mít dneska lépe, kupní síla je objektivním metrem kterým se poměřuje práce politiků, naše kupní síla je zde stejná jako v Turecku, protože je zde velmi dlouho Turecké hospodářství!
Nemá smysl házet po starých líných politicích vajíčka a vyvěšovat na hradě veliké červené posrané trenýrky, to je na hovno a o hovně, je třeba naprogramovat počítače tak že už nebudeme potřebovat zde politiky, všude se vše automatizuje a optimalizuje, je třeba začít nahoře škrtat mzdové náklady, tak jako se zavádí bankomaty, kdy se obejdeme bez práce bankovního byrokrata, tak se zavedou politikomaty, vložíte do politikomatu občanský průkaz s čipem, a rozhodnete o tom, co je v naší politice správné, bude to přímá volba, bez starých líných politických zástupců, co jsou nám na hovno.
Politici se přizpůsobí nové situaci, a budou soukromě obchodně podnikat, a tím začnou platit; poplatky, daně, cla, školení, certifikace, hypotéky, půjčky, nemocenskou, pojištění, důchodové zajištění, reklamu, dopravu, atd. díky digitálním registračním systémům, vše se bude globálně registrovat, aby nikdo nemohl zde sobecky parazitovat na podniku nebo státu. Skončí období daňových rájů a tunelování státu, zavede se udávání soukromníků za vysoké odměny, a soukromníci bez soudu, snadno skončí v převýchovném táboře na Sibiři. GVKB umělá inteligence to politikům a byrokratům globálně spočítá, ten kdo nebude každý den bezchybně rychle pracovat, ten nebude ani každý den mít co jíst a kde spát.

Většina lidí je zde na hovno

Lidí je všude jako sraček, a tak život zde stojí všude za hovno, následkem je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, školství, dopravy, byrokracie, rodiny, psychiky, atd. dobrý obchod, je jenom GVKB globální policejní diktatura, vytvoříme kontrolní registrační globální systémy, každý člověk povinně dostane do mozku inteligentní GVKB čip, a tím on už nebude znát konzumní realitu, mozek se násilně okamžitě odřízne do konzumní reality, protože mozek všech lidí stojí jenom za hovno, a je zde evolučně už jenom na hovno.
Lidi budou globálně nazí a hladoví, základem GVKB systému bude, pracujete rychle a kvalitně, nebo budete spláchnutí automaticky do sraček. Lidská práva se spláchnou do sraček na věčné časy, pravdu zde bude mít jenom GVKB systém, člověk bude jenom ekonomickým vojákem, který hrdinsky položí život za lepší ekonomickou budoucnost GVKB systému.
Vaším kulturním vzorem budou jenom GVKB roboti, s GVKB umělou inteligencí, skončí období víry v zázraky, lidi pochopí, že vše je evolučně jenom krátké období, ve kterém se musí jenom pracovat, pokles výkonu a kvality bude znamenat jisté automatické spláchnutí do sraček. Výkony, které dneska podávají nejlepší světoví sportovci, se stanou pro každého člověka trvale samozřejmostí, každý člověk bude snadno nahraditelný, místo cesty do nemocnice, zde bude jenom cesta do krematoria.
Strava a pití se upraví globálně tak, aby tělo pracovalo trvale na vysoký výkon, bude se žít krátce, ale na plný tělesný výkon, nebudou zde už nikde existovat tlustí staří nemocní lidé, co se pomalu pohybují, nebude zde pro lidi už sezení v kanceláři, v kanceláři budou jenom GVKB roboti, lidi zde budou jenom na fyzickou špinavou práci, u které se nesedí.