čtvrtek 24. listopadu 2016

Bůh je líný a nepořádný

Všude je zde deprese, a za všechno může logicky jenom Bůh, který je velmi líný a nepořádný, z díla spatříme božského tvůrce, Bůh je líný a nepořádný ubožák, který na co sáhne, to pokazí. Mnoho lidí by chtělo reklamovat dílo, které zde Bůh nepořádně stvořil, ale to bohužel nelze, protože Bůh zapomněl na to, umožnit lidem reklamovat boží chybné dílo!
Navíc se Bůh před lidmi zbaběle schovává, a nikdo neví, jak vypadá a kde existuje, určitě tam kde Bůh existuje, musí být veliký nepořádek, vůbec nechápu, proč je Bůh zde populární, a lidi věří v Boha, to mě tedy rozum nebere. Je třeba zakázat globálně na věčné časy, víru v nepořádného líného Boha.
Představuji si Boha, jako starého dementního špinavého otrhaného bezdomovce, který smrdí a prdí, kudy o holi zde chodí. Pravda nemůže být nikomu příjemná, protože nám odhaluje vždy, co je za naším svatým pokrytectvím, mouchy sraly v chrámu na sochu Boha, a tak jsem sochu nepořádného líného Boha, dal na půdu.

Ano, zavést správné změny je u nás vždy problém

Vše veliké je dočasným obdobím, které se skládá z malých dočasných období, není zde pevný bod, víme jistě to, že nic o tomto nekonečném světě nevíme, o tom to zde bohužel je. Vše co je zde veliké, vzniklo z malého, a po určitém období, se to zase rozpadne na malé, vše je zde recyklováno v rovině; energetické, fyzické, informační, programové, psychické, chemické, atd. tento svět je světem proměn a každý inteligentní systém je zde divákem i hercem současně.
Lidi by chtěli dělat zázraky, protože je jim tato realita nepříjemná, protože je často v něčem omezuje, na jedné straně chceme porušovat přirozené normy, a na druhé straně nám vadí porušování přirozených norem, je to jako s mobilními telefony, jsme rádi, že můžeme někomu odkudkoli kamkoli zavolat, ale nejsme už rádi, že nám někdo cizí volá, a tak nás někde vyrušuje. Nedávno jsem dostal starobní důchod a měl jsem s tím mnoho starostí, vše se nakonec správně vyřešilo, ale uvědomil jsem si, že jsme národem, který je velmi nepořádný, a příčinou je zde to, že jsme měli mnoho generací nepořádné mocné a bohaté vůdce, co chybně rozhodovali o nás bez nás.
Katastrofa v Černobylu 1986 jasně ukázala nefunkčnost byrokratického centralismu. Jedním z problémů byla nedostatečná komunikace mezi vedoucími bezpečnostními pracovníky a operátory ohledně příkazu vykonat noční experiment. Navíc kvůli nedostatečnému proškolení operátoři dostatečně nechápali, jak reaktor pracuje pod nízkým stupněm reaktivity. V souladu s podmínkami experimentu bylo několik bezpečnostních systémů vyřazeno z provozu. Experiment totiž měl ověřit, jestli bude elektrický generátor (poháněný parní turbínou) po rychlém uzavření přívodu páry do turbíny schopen při svém setrvačném doběhu ještě zhruba 40 sekund napájet čerpadla havarijního chlazení.
Mnoho technických rysů reaktoru bylo považováno za vojenská tajemství a operátoři o nich neměli ponětí. Reaktor měl především nebezpečně velký kladný dutinový koeficient reaktivity. Velmi významnou vadou reaktoru byla také konstrukce jeho regulačních tyčí. Regulační tyče nebyly zcela naplněné; ve chvíli, kdy se zasouvaly, byla na prvních pár sekund chladicí kapalina nahrazena dutými částmi regulačních tyčí. Jelikož chladicí kapalina je pohlcovač neutronů, výkon reaktoru v té chvíli stoupl. Toto neintuitivní chování reaktoru při zasouvání regulačních tyčí nebylo operátorům vůbec známo.
Shrnuto a vyhodnoceno je každému jasné, že konzumní svět ovládají dneska idioti, co mají většinou vysokou školu. Já jsem myslel, tak jsem to bohužel posral, o tom je byrokratický centralismus, zde už mnoho století je jedno, jestli je někde; feudalismus, socialismus, kapitalismus, nacismus, islamismus, komunismus, demokratismus, atd. v každém konzumním centrálním systému jsou vysoce vzdělaní idioti, co myslí a jednají jako idioti. Často je zde idiotská hra na to, kdo za to zde může, nejlepší je hodit vinu za chyby na někoho kdo je dlouho mrtvý, kopnout do staré mrtvoly, to je pro mnoho idiotů velikým potěšením!

Ano, nejde sloužit rozumu a pudům současně

Proboha jak to děláte, že máte tak zajímavé články, doplněné hezkými fotkami? To je jednoduché, nažeru se, strávím to, a potom se vyseru, vše je zde jenom o; žraní, trávení, sraní. Proboha, ale ostatní lidi, taky žerou a serou, jenže ty jejich články a fotky jsou jenom na hovno, jak je to možné? Ostatní lidi jsou jenom opice, co se po sobě opičí, a podle toho vypadá i jejich opičí dílo, já nejsem ale opice, jsem člověk. Jaký je ale rozdíl mezi opicí a člověkem?
Opice myslí jako hříšník a člověk nemyslí jako hříšník, nejčastějším opičím hříchem je toužení po cizím, a následkem je soužení a deprese u opice. Pokud ale člověk nezná psychické soužení, tak je on přeci psychicky mrtvý? V člověku je mrtvá opice, ale je v něm živý člověk, který má člověčí toužení a soužení, nelze sloužit současně opici a člověku, každý si musí vybrat svého pána, opice to jsou naše pudy a člověk to je náš rozum.

Kariéristické závody

Čím více se dívám, co je za naší konzumní civilizací, tím více mě dochází že jde jenom o kariéristické závody, moc spojená s bohastvím, je stejně silnou návykovou drogou, jako jiné tvrdé drogy. Pokud se zde potopí díky ekonomickým chybám, starý centrální mocný konzumní systém, dává to agresivním kariéristům naději, ke změnám ve vysokých funkcích, a nastávají kariéristické závody, které mě připomínají soudní procesy o veliké dědictví.
Jak geniálně chytře naporcovat výhody a jistoty tak, abych konečně získal pro sebe funkci prezidenta nebo ředitele? V našich místních podmínkách uspěje jenom ten, kdo se nějak spojí se soudruhy, je třeba si uvědomit, že polovina voličů zde jsou soudruzi, protože velmi dlouho zde všemu soudruzi kralovali, a bude trvat bohužel mnoho let, než se na svaté soudruhy v politice konečně zapomene.
Ve sportu je česný boj, i když mnozí se snaží pomocí drog podvádět, ale nakonec na to většinou dojedou. Zajímavé je používání ideologických hesel k získání popularity, každý slibuje voličům mediálně zázraky a jistoty a kritizuje konkurenty, to ti co zde byli dříve, byli lháři a zloději, my už nebudeme lháři a zloději. Pokud neteče krev tak se nic neděje, v minulosti bylo často běžné, že docházelo k fyzické likvidaci konkurenčních kariéristů.
Nejsou konkurenční kariéristé, tak nejsou ani s nimi ideologické problémy, způsoby likvidace kariéristů byli různé jako třeba; stětí hlavy, ukřižování na kříži, upálení na hranici, napíchnutí na kůl, rozčtvrcení, utopení, otrávení jedem, oběšení, otrava plynem, zastřelení, hladomorna, umučení, ukamenování, atd. peklo to jsou ti druzí, protože nám zde konkurují, a chtěli by sobecky vyhrát, kariéristické závody.

Vše při focení a filmování vypadá dobře

Období, ve kterém fotografujeme nebo filmujeme nás nutí k tomu, abychom mysleli zcela jinak, než jsme byli doposud zvyklí, musíme v našem myšlení změnit mnoho priorit, obrazně se z nás stávají lovci informací a programů v nějakém období a prostoru, které jsou většinou rychle pomíjivé, a my se je snažíme optimálně zakonzervovat, do fotografie nebo filmu. Většinou jsme v situaci, kdy musíme mnoho experimentovat a tak nevíme, jak vše dopadne, často zde jsou i problémy s technikou, která nefunguje optimálně z nějakého důvodu, a tím nás rozčiluje.
Vše při focení a filmování vypadá dobře, ale doma když vše máme v počítači, tak zjišťujeme, že jsme v mnohém chybovali, a že jsme jenom hlupáci, co mnoho amatérsky chybují. V reklamě se hovoří o tom, jak je fotografování krásné, a jak snadné je udělat hezké fotky a hezké filmy, ten kdo prodává fotoaparáty a kamery chválí, aby měl z prodeje zisk, dopátrat se pravdy je většinou velikým problémem, protože každý vnímá výběr techniky zcela jinak. Stejně velikým problémem je si vybrat, co kdy a kde budeme fotografovat nebo filmovat, zajímavé jsou fotky za špatného počasí, ale to je jenom proto, že většina lidí za špatného počasí nefotografuje a nefilmuje, proto jsou tyto fotky a filmy vzácné.

Deset otázek stačí k odhalení vašeho myšlení

Blíží se doba kdy bude nutné digitalizovat lidi, abychom nahráli lidské myšlení do počítače, a mohli všechny lidi na světě ekologicky optimálně eliminovat. Umělá GVKB inteligence vytvořila tento jednoduchý rychlý dotazník, z odpovědí se pozná, jaký je charakter člověka, a jak se má jeho umělá inteligence, ve virtuálním GVKB světě nastavit.

Zdálo se vám.

01

Že jste se posrali při letu v letadle, a ostatní cestující to poznali, a koukají na vás jako na idiota.
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

02

Že jste spadli do žumpy plné sraček, a tak jste se z toho posrali. 
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

03

Že jste galejníkem a musíte pořád veslovat, a bojíte se, že vás dozorci hodí do moře, protože pomalu veslujete. 
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

04

Že jste na jevišti a diváci po vás házejí rajčata a vajíčka, taky vám sprostě nadávají. 
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

05

Že jste uvázli ve výtahu a právě jste se posrali, jedete výtahem právě za ředitelem, který si vás pozval do kanceláře. 
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

06

Že jste vyskočili z letadla a zjistili jste, že padák nejde otevřít, pod vámi je poušť a vaše smrt je jistá. 
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

07

Že jste v pekelném očistci, kde je mnoho pokušení jako; jídlo, drogy, sex, internet, nakupování, atd. jenže nic z toho nemůže získat, a tak je toužení vaším soužením. 
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

08

Že tlačíte do kopce auto, protože na vrcholu kopce je benzínová pumpa, ale když už jste několik metrů od pumpy, tak vám auto vyklouzne, a vy musíte zase auto, dlouho tlačit do kopce. 
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

09

Že se vám chcete na záchodě srát, jenže se to ve vás to tvrdé hovno ucpalo, a nemůžete se vysrat už mnoho hodin, nemáte možnost použít projímadlo.
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

10

Že jste krásný a dokonalý milionář, jenže ocitli jste se na pustém ostrově, kde nejsou lidi, a jsou tam jenom samé hloupé opice. 
1 Beru tento sen optimisticky 2 Beru tento sen pesimisticky 3 Nerozumím tomu snu

Ano, idioti dělají z druhých idioty

USA konzumní vandalismus, z konzumentů v USA, udělal idioty. Bohužel okamžiky kdy jsme sami sebou, jsou krátké a vzácné, konzumní vandalismus z tebe udělal USA idiota, co je to USA konzumní vandalismus? Konzumní vandalismus je veliké letadlo v USA, plné konzumních idiotů bez pilota, a toto USA idiotské letadlo narazí do USA vysokých domů, kde pracuje v USA kancelářích mnoho konzumních USA idiotů.
Jádrem problému konzumního vandalismu, je systém náhražky, nemáme originál tak hledáme náhražku; nemáme pravdu tak použijeme lež, nemáme lásku, tak použijeme nenávist, nemáme svobodu tak použijeme otroctví, atd. jenže to je vandalství, pokud místo svobody použijeme otroctví, místo lásky použijeme nenávist, místo pravdy použijeme lež, atd. Podívejme se na informace a programy, kterými jsme po celý život obklopení, ze všech stran je zde jenom snaha o manipulaci, která z tebe jistě časem udělá konzumního idiota.
Všude ti nabízejí jenom to, co už nejde na odbyt, protože je to konzumní ubohý produkt, o který nikdo nestojí! Nikdo ti ale nebude nutit funkci prezidenta USA, protože to, o co je veliký zájem, to se zde obtížně získává, každý konzumní idiot by chtěl v USA dělat dlouho prezidenta, a nikdo v USA nechce dělat dlouho konzumního otroka.
Vše je zde rozděleno podle; hodnoty, kvality, velikosti, hmotnosti, trvanlivosti, čistoty, třídy, rasy, pohlaví, věku, vzdělání, atd. vždy se ptejme, co je za tím! Vše zde vypadá jinak z blízka a jinak z dálky, z blízka poznáme, že každý prezident USA, je jenom konzumní otrok, s mediální maskou prezidenta. Každý konzumní člověk je tím, jakou má na tváři pokryteckou mediální masku, pod maskou je vždy jenom konzumní vandal, který je ubohým otrokem konzumního systému!