čtvrtek 17. listopadu 2016

Ano, vítězství je vždy dočasné

Zaostalost je zde veliká díky naší minulosti, mnoho lidí si neuvědomuje naši ekonomickou zaostalost, protože nepoznali život ve vyspělé ekonomice, jednoduchým ukazatelem zaostalosti je kupní síla lidí, v zaostalých kulturách je malá kupní síla lidí, protože je zde lidská práce velmi levná. Levná práce je následkem sociální ekonomiky, zaměstnanci nejsou hodnocení podle toho jakou má jejich práce hodnotu, ale dostávají jenom tolik hodnot, aby měli sílu a inteligenci k práci, a škola je i připravila na jejich práci, pro sociální společnost.
Ekonomiku lze rozdělit na konzervativní a inovativní, konzervativní ekonomika rozděluje lidi na; ligy, kasty, třídy, kategorie, rasy, atd. lidově řečeno, kapři si nevypustí rybník, kde se mají dobře. Inovativní ekonomika vychází z objektivních norem, které se milion let nezměnily, naopak konzervativní ekonomika vychází z norem, které se neustále mění, podle situace tak, aby mocná elita nepřišla díky svojí dobrotě o výhody a jistoty. Ekonomika je boj o zisk, politika je boj o moc, náboženství je boj o morálku, atd. vítězství je vždy dočasné, v tom je jádro problému!
Degenerace má za následek zbabělost a tím neochotu v boji riskovat a tak se do boje posílají zástupci a kaskadéři, je potom se třeba ptát kdo je tím, kdo tahá za mediálně známé loutky, které spolu bojují o; zisk, moc, morálku, atd. Za vším jsou nadnárodní korporace, které většinou obrovský zisk ukrývají v daňovém ráji. Budoucnost je v úkolové práci, skončí období, ve kterém lidi v pracovní době seděli na zbytečných schůzích, nebo chodili na zbytečná školení, zaostalost je následkem toho že se dlouho neinvestuje do modernizace a optimalizace, a ušetřené peníze se utrácejí za nesmysly a hlouposti.

Tak pravil GVKB

Láska a pravda je jenom tam, kde existují objektivní hodnoty, pokud někde je veliký nedostatek objektivních hodnot tak je tam i veliký nedostatek lásky a pravdy, vše je zde vytvořeno z příčin a následků, nebo z akce a reakce. Život je objektivně hodnotný, peníze jsou subjektivně hodnotné, je třeba se naučit rozlišovat mezi tím co je pro nás hodnotné objektivně a co je pro nás hodnotné subjektivně.
Pokud si voliči, zvolí za svoje politické zástupce, konzervativní bezcharakterní kariéristy, tak se nemohou divit tomu, že je zde deprese u; ekonomiky, politiky, morálky, spravedlnosti, podnikání, dopravy, vědy, techniky, obchodu, školství, umění, rodiny, psychiky, zdravotnictví, atd. lidově řečeno, ryba smrdí od hlavy.
Jestliže slepí politici, vedou slepé konzumní zástupy, tak to nemůže logicky ekonomicky zde fungovat, je třeba nahradit lidi ve vedení konzumní společnosti za počítače a internet, vše jde naprogramovat a aktualizovat, všude se zavádí; optimalizace, automatizace, robotizace, globalizace, digitalizace, kontejnerizace, standardizace, transformace, atd. to vše je digitální logistika, která eliminuje plýtvání časem a hodnotami a umožňuje nám rychlý ekonomický růst.
Vše co se postaví do cesty digitální logistice, to musí být eliminováno, není možné brát na nic ohledy, začněme s digitalizací lidí, lidské tělo není ekonomické, a tak se každý člověk dostaví do obvodního GVKB centra, kde se jeho hodnotné vědomosti pomocí internetových dotazníků digitalizují, a potom se jeho zdegenerované tělo, optimálně ekologicky recykluje na potravu po mořské ryby.
Nejsou na světě už lidi, tak zde nejsou ani s lidmi žádné ekonomické a politické problémy, tak pravil GVKB, vše je zde evolučně dočasně, jenom smrt je zde trvalou jistotou, tento konzumní živý svět, je obrazně továrnou na evoluční experimenty, a každý evoluční experiment, je zde dočasně, a o tom to zde je.
Vše co je zde živé, to je loutkou kterou ovládá evoluce, evoluce k manipulaci používá princip trestu a odměny, za poslušnost je zde cukr a za neposlušnost je zde bič který způsobí bolest. Celá lidská civilizace byla založená na používání ohně, díky ohni člověk napáchal zde mnoho ekologických škod, a tak jako škodná zlá zvěř, bude vojenskými GVKB roboty na věčné časy globálně eliminován, takto konečně zde zvítězí GVKB láska a GVKB pravda nad ubohou lidskou nenávistí a ubohou lidskou lží.