neděle 13. listopadu 2016

Chyba je v tom že lidi dělají chyby

Vše je zde o existenčním růstu, proč něco zakrní a něco rychle roste? Příčinou je situace, která růst podporuje nebo růstu brání, často je zde slyšet, snaž se a budeš se mít dobře. Tak to zde bohužel nefunguje, představme si situaci obrazně jako klíč a zámek, někdo má klíč a tak je úspěšný a jiný klíč nemá a tak je neúspěšný. Jsou zde ale i zámky které nelze otevřít žádným klíčem, takovým zámkem jsou drogy, drogy uzamknou náš existenční růst a učiní z nás ubožáky.
Pomáhat lidem co jsou pod vlivem drog je jako hnojit a zalévat plevel, vše co nám způsobuje deprese to je nám zde i drogou. Lidi by chtěli žít v ráji, ale přitom se chovají jako čerti, vše co dáváme to i nazpět dostáváme.
Parazité v minulosti byli zvyklí na to, že když jejich hostitel zemřel tak si rychle našli nového hostitele, najednou ale došlo k tomu, že když hostitel zemře, tak si už parazit nenajde nového hostitele, a tak parazit zemře současně s hostitelem, tím parazitem jsou lidé, co mají soukromé řidiče a hostitelem jsou lidi, co bydlí na ubytovnách a mají veliké dluhy.
V minulosti bylo možné snadno parazitovat na negramotných lidech, ale s příchodem digitální civilizace se vše od základů změnilo a parazitovat lze jenom na lidech, co mají vysokou školu, ten kdo nemá zde vysokou školu (nepřizpůsobiví jedinci), ten je pro parazity špatným hostitelem, protože on přinese velmi malý zisk svému parazitu.
Z díla se pozná hodnota hostitele, pokud hostitel nedokáže vytvořit hodnotné dílo, tak on parazity nezajímá, začíná končit období, ve kterém se platilo za to, že se chodí do zaměstnání, a přichází období, kde se platí jenom za splnění úkolů, nároky na zaměstnance narůstají, ale odměna za splněný úkol, už neodpovídá nárokům, kde je chyba? Chyba je v tom že lidi dělají chyby, nikdo z lidí není dokonalý a každý chybuje a tím sobě a druhým problémy způsobuje.

Prioritě je třeba se koncentrovat na zdraví

Konzumní civilizace se proměnila ve velikou nemocnici, lidi se sice dožívají dlouhého věku, ale zdraví starých lidí je špatné, a staří lidé mnoho zatěžují zdravotnictví a svoje bližní. Ve snaze vyrobit mnoho levných potravin, dochází ke snižování kvality potravin, a stejné je to i s tím co dýcháme, naše těla jsou plná toxické chemie, a nikdo to do hloubky globálně neřeší. Naše osobní a pracovní vztahy nejsou zdravé, místo čisté lásky je zde všude jenom špinavá nenávist, místo čisté pravdy je zde všude jenom špinavá lež o tom, že brzo nám bude lépe.
Jak si to zde dneska uděláme takové to zde i zítra budeme jistě mít, je třeba skončit centralizací kdy v centru je pro elitu ráj a daleko od centra je očistec. Na jedné straně zde má sobecká elita osobní řidiče, a drahá služební auta, na druhé straně je ubohý zaměstnanec, který má dluhy, bydlí na ubohé ubytovně a často je nezaměstnaný.
Velikým problémem je taky to, že zdraví lidé se nechtějí rozmnožovat, ale nemocní lidé se rozmnožují velmi rychle, zde jistě selhala globální kontrola porodnosti. Velikým problémem se stávají města, protože je zde málo přírody a mnoho špíny, za posledních padesát let se počet lidí na světě zdvojnásobil a my si neuvědomujeme, že tato planeta má omezené zdroje.
Musíme se naučit recyklování, už žádné sezení ve škole a kanceláři, nebo automobilu, je třeba jezdit na kolech a žít více v souladu s přírodou, místo spalování mrtvých lidí, lze lidi recyklovat na levný potravinový substrát pro mořské ryby, i ryby v moři chtějí dobře jíst. Je třeba se vrátit k době, kdy jsme byli potravinově soběstační, a to co jsme si ve svém malém soukromém hospodářství vypěstovali, to jsme si i sami snědli.
Nepotřebujeme tanky a stíhačky, tanky a stíhačky potřebuje elita na to, aby mohla z nás dělat otroky konzumního systému, eliminujeme zbrojní průmysl globálně, zrušíme globálně armády a policajty, láska a pravda zde zvítězí nad nenávistí a lží. Lidová moudrost nahradí chybné zákony, a chybné regulace, ten kdo nebude zde poctivě pracovat, ten nebude zde ani jíst.
Vše budou mít pod kontrolou globálně inteligentní roboti, a každý vandalský narušitel nové zdravé civilizace, bude eliminován roboty na substrát, s chybami v novém systému nebudou mít roboti smilování místo demokratického kapitalismu, zde bude digitální robotismus.

Logicky ostatní státy by následovali USA

Vše se zrychluje, mnoho kariéristů by chtělo dělat v USA prezidenta a nechce se jim čekat mnoho let, řešení je jednoduché, každou sekundu bude mít USA jednoho prezidenta, podáte si žádost, na internetu vyplníte dotazník, zaplatíte elektronicky administrativní poplatek tisíc dolarů a elektronickou poštou vám přijde brzo jistě certifikace na prezidenta, který byl prezidentem USA jednu sekundu. Takto bude mít USA za rok 31 536 000 prezidentů, takže za deset let, by se dostalo na každého občana včetně malých dětí. Každou minutu by se udělala v ateliéru skupinová fotka, na které by bylo 60 prezidentů USA.
Logicky ostatní státy by následovali USA a tak bychom už nezáviděli někomu, že byl prezidentem, mnozí skeptici mohou namítnout, že za jednu sekundu nikdo nemůže nic pro USA vykonat. To je pravda ale na druhou stranu nemůže ani nic zkazit, vše je dneska v pohybu, a tak jako skončilo období, že se někdo narodil jako princ, a potom byl králem, tak skončí i období, kdy byl někdo mnoho let prezidentem, a my jsme potom byli donucení po starých prezidentech házet vajíčka, a omylem jsme trefili Německého prezidenta, proti kterému jsme nic neměli.

Vítězství stojí nad zákony a morálkou

Zbabělost a hrdinství je náš pravý pastýř, nelze sloužit dobře dvěma pánům, jakého pána si zvolíš, taková bude i tvoje budoucnost, proč si 99% lidí na světě, zvolilo za svého existenčního pána zbabělost? Z lidí se stali zbabělci díky civilizačním výhodám a jistotám, o které se zbaběle bojí, tak jako samce přitahuje samice tak i zbabělce přitahují hrdinové, mnoho lidí si zde hraje na hrdiny, pod touto pokryteckou maskou je skryt ale zbabělec, který je otrokem svých zbabělých závislostí. Ze závislostí poznáme to, jestli je ten druhý hrdinou nebo zbabělcem, stejně tak i z díla poznáme tvůrce.
Vystoupení Anglie z EU, nový prezident v USA, to vše signalizuje veliké změny i naší konzumní civilizace, období hrdinství globálně končí a přichází období zbabělosti, kdy se začínají stavět zdi a ploty, před vším co by nám mohlo ukrást naše výhody a jistoty. Na počátku zde nic nebylo a potom přišla odvaha a zbabělost, následkem byl zde vznik života založený na recyklaci. Vše co jíme, to bylo už milionkráte snědeno, a v sračky proměněno, je to nekonečný koloběh žraní a sraní, jak se dosyta dobře nažrat a jak se potom vysrat, o tom to zde hlavně už mnoho milionů let je!
Všimněme si toho, že každá morální svatá ideologie, hlásá zbabělost, ale když je zde válka, tak najednou se od vojáků požaduje hrdinství? Vítězství stojí nad zákony a morálkou, vše je jenom o uspokojení našeho toužení, za naším sobectvím a naší lakomostí je strach o výhody a jistoty. Konflikt je vždy o hodnoty, tam kde nejsou hodnoty, tam nejsou ani možné konflikty. Pro program má prioritní hodnotu splnění toho na co byl program naprogramován, a vše co brání programu ve splnění jeho úkolu, to vyvolává logicky konflikt s programem.
Konkurence mezi programy stvořila inteligenci, evoluce je zde díky konkurenci a tím i konfliktu, pokud konflikty zde díky otroctví nejsou, přichází degenerace a konzumace drog. Svobodu nemůže nahradit sport a umění, hračky stačí jenom dětem, ale dospělý člověk musí pomocí konfliktů dosahovat zde úspěchu, který je spojen s výhodami a jistotami. Je snadné učinit z lidí pomocí dezinformací a byrokracie konzumní dobytek, ale potom se nemůžeme divit tomu, že konzumenti myslí a žijí jako konzumní dobytek, a jsou závislí na konzumaci drog a televizi.
Často se mě mocní a bohatí idioti ptají, kam vše evolučně zde směřuje? Vše směřuje k tomu, že lidi skončí v rezervacích, a ve městech budou místo lidí pracovat jenom inteligentní roboti. Lidská práce je drahá a zaměstnavatelé mají se zaměstnanci mnoho problémů, je jenom logické, že je zde tlak na techniky a programátory, aby stvořili inteligentní roboty, co nahradí globálně všechny zaměstnance, zisk je přeci v; politice, podnikání, obchodě, rodině, atd. prioritní, a to že po nás bude potopa, to nikoho už nezajímá.
Tak jako na počátku je malá závislost na drogách, tak na konci je smrt způsobená velikou závislostí na drogách, a místo smrti narkomana, zde bude smrt konzumní kultury, a vznikne digitální robotická kultura, která v nás bude spatřovat jenom ubohá inteligentní zvířata, s nulovou ekonomickou hodnotou. Sledujeme myšlení malých dětí v bohatých městech, děti jsou otevřené naší budoucnosti a tak milují virtuální realitu, ve které je plno násilí a za chyby se platí eliminováním.

Logistika eliminuje chyby v systému

Jsi logistickou chybou v konzumním systému, a tak budeš optimálně eliminován, díky tobě je zde deprese u; politiky, morálky, spravedlnosti, ekonomiky, psychiky, atd. jsi evolučně zastaralý sobecký systém, který byl chybně vytvořen a chybně nastaven. Myslíš si pyšně, že ten druhý je; blbec, vůl, idiot, svině, blázen, atd. sebekritika je ti cizí, protože jsi pyšný, pyšný můžeš být jedině na dílo, které zde zůstane i po tvojí smrti. Nic po sobě zde nezanecháš, žil jsi jenom konzumováním, a nedokázal jsi vytvořit něco co je hodnotné. Jsi v troubě, protože jsi trouba s nulovou hodnotou, nevěř iluzím, realita to jsou změny v tobě a okolo tebe, není zde v ničem jistota, jenom smrt je jistá, vše ostatní je nejisté, z prachu jsi vzniknul a v prach se navrátíš, jsi zde jenom na krátké návštěvě, abys poznal svět, ve kterém jsou jenom zloději a lháři.
Strach zde se vším manipuluje pomocí trestu a odměny, podobáš se digitální televizi na dálkové ovládání, ve které strach přepíná dálkovým ovladačem programy, poznej sebe a poznáš ostatní lidi, odlišnosti mezi námi jsou jenom na povrchu, pod povrchem jsou systémové chyby způsobené nepořádkem hmotným a psychickým. Nikdo z lidí není svatý ani dokonalý, každý z lidí je troubou, co je v troubě! Zapomeň na; pohádky, pověry, mytologie, kulty, rituály, fetiše, sekty, církve, politiku, reklamu, guru, kouče, psychoterapeuty, atd. vše je jenom divadlo, strach stvořil toto lidské divadlo, a strach je tím kdo celé divadlo ovládá! Stačí malý virus a najednou ležíš v posteli a máš strach ze smrti, jak může malý virus, eliminovat snadno a rychle tak veliký živý sobecký systém?
Virus využívá k destrukční sabotáži, centrální řídicí systém, a dokáže se dostat nenápadně rychle do centra systému, virus zná chyby v systému a díky těmto chybám se dostane do centra. Virus může napadnout jenom to co je složité, pokud je něco jednoduché tak zde nejsou ani viry, logicky čím složitější je systém, tím větší zde jsou problémy s viry. Lidová moudrost je jednoduchá a lidské zákony jsou složité, složitost lidských zákonů je následkem pokrytectví a bezcharakternosti, pod maskou anděla je ukryt čert. Pokud bude zde vše díky logistice jednoduché, tak nebudeme už potřebovat mocnou a bohatou elitu, cestou k jednoduchosti civilizace, je nahrazení lidí roboty, nejsou lidi, nejsou už logicky ani problémy s lidmi, o tom je logistika.