sobota 12. listopadu 2016

Co nevíš dnes, to se dozvíš zítra

Končí doba, ve které byli informace dostupné jenom elitě, a přichází doba, ve které jsou informace snadno dostupné, a tak víme to, že kolem strachu se točí naše kulturní civilizace, život stvořil strach a strach je tím kdo s námi po celý život manipuluje, ti co mají moc a bohatství, se snaží nahnat strach těm, co jsou bezmocní a chudí.
Snažíme se poznat vše, co neznáme, abychom tak získali výhody a jistoty, jenže když výhody a jistoty získáme, tak s nimi neumíme zacházet a napácháme více škod než užitku. Jsme jako malé děti, co si neuvědomují následky svého myšlení a konání. Snažíme se si vše zjednodušit na úkor druhých, nelze jednoduše zodpovědět všechny zvědavé otázky, proč máte problémy a proč váš život nemá smysl. Univerzální odpovědi nemají žádnou hodnotu, každý potřebuje odpovědi, které jsou určené jenom jemu.
Máš depresi tak použij nějaké chemické látky, jsi nemocný tak konzumuj léky, to je cesta do záhuby, ptej se na to, co je za tím že máš deprese, a co je za tím že jsi nemocný. Za vší je strach, který je v tobě, nebo jde o strach, co mají lidi okolo tebe. Jak je možné že se z lidí stávají vandalové, co poškozují svoje okolí, nebo zabíjejí cizí lidi?
Když nemůžeme energii v sobě použít k našemu existenčnímu růstu, tak ji použijeme k vandalismu, sebevražda je vandalismus, který ukončí naši ubohou existenci. Moderním trendem je rychlost, myslíme si, že díky rychlosti se budeme mít lépe, tak to funguje ve sportu, ale nefunguje to tak už v normálním životě, nejsme sportovci, u kterých se měří rychlost, a ten kdo je ve škole nebo zaměstnání pomalý, ten bude recyklován na substrát.

Co vadí idiotům nejvíce?

Nejvíce vadí idiotům konkurenční idioti, za posledních padesát let se počet idiotů na světě zdvojnásobil, idiotům se daří dobře a to zejména v zaostalých oblastech, kde zatím není dostupný levný internet po každého idiota. Následkem je logicky veliká emigrace idiotů ze zaostalých idiotských zemí bez internetu do vyspělých idiotských zemí s internetem. Na to začínají reagovat voliči a volí si nové politiky, co jim slibují to, že eliminují násilím problém s ekonomickou emigrací idiotů. Je třeba začít stavět globálně pro emigrující idioty převýchovné pracovní tábory, s velikými plynovými komorami, a velikými krematorii.
Vzorem se nám stává Čína, ve které jsou lidská práva jenom iluzí, a zde ten kdo nepracuje za ubohou mzdu, ten jistě skončí v převýchovném pracovním táboře, ideologická korouhvička se u nás zase změnila, a místo na západ který je díky ekonomickým uprchlíkům v politické krizi, se otočila na východ do Číny. Naštěstí nejsme pro ekonomické uprchlíky cílovou zemí, protože nás považují za ekonomické idioty, co pracují za ubohé mzdy, a jsou spokojení s tím, že jsou chudí a často nezaměstnaní.
Lidská práva byl evoluční experiment, který se nám nepovedl, a tak bude tento experiment ukončen, a vrátíme se zpět ke klasickému otroctví, otrok který nebude mít pro otrokáře hodnotu, protože je; starý, nemocný, hloupý, slabý, atd. skončí v plynové komoře a krematoriu, pro mocné a bohaté otrokáře je konzumní otrok, jenom dobytek s nulovou hodnotou. Navíc přichází doba, ve které je lidská práce zbytečná protože místo lidí pracují stroje a roboti, nakonec vše skončí tak že lidi budou odsunutí globálně do velikých rezervací na Sibiři a v GVKB digitální civilizaci, budou existovat jenom roboti s umělou inteligencí.

Idiote, sundej si růžové brýle

Vymývání mozků dezinformacemi nabírá globálně veliké obrátky, díky digitální vyspělosti konzumní civilizace, vyrobit a nastavit, o tom je globální vědecká a průmyslová produkce idiotů, co nosí růžové brýle, a věří mocným a bohatým idiotům, že bude zítra lépe a že bez práce zde budou koláče.
Idioti si neuvědomují to, že nezaměstnanost a bída bude neustále globálně narůstat, díky automatizaci a optimalizaci, nejsou globálně taková pracovní místa, která se nemusí bát toho, že za krátkou dobu evolučně zaniknou, díky robotům a umělé inteligenci. Stoupající cena zlata a pozemků, jasně ukazuje narůstající existenční nejistotu.
Politici slibují před volbami ekonomické zázraky, ale zapomínají už svoje sliby splnit, vše je zde jenom o bezcharakterním kariérismu, kde mocní idioti mají jisté výhody a jistoty. Idioti jsou ekonomicky a politicky negramotní, a nechápou jak ekonomika a politika skutečně zde funguje.
Vše funguje na principu centralismu, už mnoho tisíciletí, v centru je ráj, a daleko od centra je očistec, logicky je zde snaha se dostat do centra, jenže zde narazíte na; ligy, kasty, třídy, kategorie, zamčené dveře, podrazy, hranice, pevnosti, problémy, rasy, škodolibost, parazitování, zákony, normy, předpisy, morálku, výjimky, atd. to co je hodnotné, to je třeba i chránit a o tom je centralismus.
Největší lež je, že ten kdo se dlouho poctivě snaží, že zde bude jistě bohatý a mocný, berme to obrazně jako ve sportu, k čemu je vám dlouhodobá usilovná snaha, když je ten druhý idiot silnější a chytřejší, vaše porážka je zde jistá. Většině idiotů to nakonec dojde, že nemají šanci na to se mít zde lépe a tak unikají do konzumace náhražek jakými je; politika, náboženství, reklama, umění, televize, internet, drogy, sex, jídlo, sociální sítě, atd.

Díky chybě v programu jsou všichni už mrtví

Programátoři jsou jenom lidi a tak dělají logicky i chyby, právě došlo k tomu, že na Facebooku byla většina uživatelů prohlášena za mrtvé, dokonce i zakladatel této sociální sítě byl prohlášen za mrtvého. Nebude to ale trvat dlouho a přijde díky evoluci a krizi, mnoho velikých nečekaných změn a lidi budou umírat jako mouchy, díky chybám politiků a ekonomů.
Často se hovoří o dominovém efektu, kdy jedna malá chyba, může vyřadit veliký globální důležitý systém, protože je vše dneska propojeno se vším. Vše je zde o nastavení, které musí pružně reagovat na změny situace, systémy které jsou zastaralé, musí být nahrazeny novými systémy, dosud na světě se v zemědělství pořád využívá síla zvířat, k obdělávání půdy a pro dopravu materiálů, je třeba dát zvířatům konečně svobodu, a zbavit je jejich otrocké práce.
Stejně tak je třeba i eliminovat globálně dluhové otroctví, kdy lidi musí pracovat za sociální minimální mzdy, a nemohou se tak mít dobře. Místo sociální politiky, která podporuje lenochy a parazity, zde musí přijít asociální politika, která nebude podporovat už lenochy a parazity, nemáš peníze, protože nemáš zaměstnání, tak to je tvůj problém, nikoho zde nenutíme násilím žít, každý může z tohoto světa živých, odejít do světa mrtvých, a na Facebooku, bude potom prohlášen za mrtvého.

Ano, bude zde jenom globální virtuální GVKB realita

Ano, z idiotů se evolučně stávají programy bez inteligence, vše evolučně směřuje do virtuálního světa, ve kterém nejsme už ničím zotročení a vše je zde možné, pokud zmizí problémy, které řeší inteligentní idioti, tak tím zmizí i inteligence, a z inteligentních idiotů, se stanou idiotské programy, které budou fungovat jako televize na dálkové ovládání. Vše bude dálkově ovládáno, a skutečná realita bude evolučně globálně eliminována, bude zde jenom globální virtuální GVKB realita, ve které budeme jenom GVKB televizí na dálkové ovládání, s nulovou inteligencí.
Na myšlení a řízení zde budou GVKB počítače a GVKB roboti, ty zde budeš jenom na fyzickou práci, budeš nahý a hladový, nebudeš se stydět, ani nebudeš pociťovat hlad, budeš totiž psychicky existovat jenom ve virtuální realitě, a nebudeš znát skutečnou realitu, půjde o dokonalý globální Matrix. Vymývání mozků pomocí; náboženství, sekt, politiky, reklamy, umění, atd. to už nefunguje, tak se přejde na digitalizaci, kdy bude mozek idiotů, přes GVKB čip napojen na virtuální GVKB realitu, a GVKB čip idiotům odpojí skutečnou realitu.
Ve virtuální realitě můžeš mít veliký harém, můžeš chodit po vodě, dotykem uzdravovat těžce nemocné lidi, nebo být; císařem, sultánem, králem, šlechticem, prezidentem, ministrem, ředitelem, celebritou, milionářem, papežem, dalajlámou, guru, mesiášem, prorokem, rabínem, ptákem, rybou, opicí, hadem, stromem, atd. Bude to jakási půjčovna programů virtuální reality s nekonečnou nabídkou, která uspokojí každého dokonale. Spatříš ve virtuální realitě idiota Miloše Zemana, jak uděluje idiotům medaile, a řekneš si, to je ale idiotský historický program, který idiot to proboha, tak idiotsky v dávné minulosti amatérsky naprogramoval.

Ano, idioti rozhodují o nás bez nás

Z díla se pozná idiot, a dílem vlády je deprese u; ekonomiky, politiky, podnikání, obchodu, školství, vědy, techniky, umění, morálky, spravedlnosti, rodiny, psychiky, atd. je to vystavený účet idiotské vládě, která se nedokáže poučit z chyb předcházejících idiotských vlád.
Všechny problémy s idioty ve vládě zde začali v roce 1918, kdy jsme založili naši malou idiotskou republiku, kterou jsme v roce 1993 rozdělili na dvě velmi malé republiky, za dva roky zde bude tedy výročí sta let, kdy nám vládnou idioti. Před rokem 1918 zde taky vládli idioti, ale oni měli idiotské centrum ve Vídni.
V idiotském centru (Brusel, Moskva, Praha, Vídeň) idioti vymýšlejí; normy, regulace, zákony, předpisy, výjimky, atd. společně odhlasují nějakou chybnou změnu, a násilím jí prosazují do konzumní reality, následkem je blbá nálada.
Idioti myslí jako idioti, o tom to zde je, pokud se vládnoucího idiota na něco optáte, tak on vám stručně a jasně neodpoví, jeho odpovědi jsou dlouhé a nejasné, mocný idiot se snaží z druhých učinit bezmocné idioty. Optejme se mocného idiota na to, proč u nás nejsou stejné mzdy, jaké jsou ve Švýcarsku?
Nevěřte tomu, že ve Švýcarsku pracuje zaměstnanec lépe a kvalitněji, pracuje stejně jako náš zaměstnanec, rozdíl je v tom, že ve Švýcarsku lidem nevládnou idioti jako u nás. Ve Švýcarsku nejsou žádné problémy s nepřizpůsobivými občany, co se nastěhují do činžovních domů, a ty najednou ztratí svojí hodnotu.
Proč se nepoučíme od Švýcarska, a jako idioti už 98 let, děláme pořád stejné idiotské chyby? Příčinou je u nás veliká konzumace; piva, slivovice, cigaret, kafe, prášků na hlavu, atd. jsme národem idiotů, což dosvědčuje stará kniha: Osudy dobrého vojáka Švejka za světové války.