středa 9. listopadu 2016

Jak profesionálně uspět v tvrdé konkurenci?

Jelikož každý centralismus nebo monopol, vede vždy k jistému zániku, tak je zde tvrdá konkurence, tam kde jde o veliké hodnoty, jedna věc je chtít být nejlepší, a druhá věc je být skutečně nejlepší. Ve válce se v nahotě odhaluje to, o čem zde konkurenční kultura je, pro vítězství zde umírá mnoho lidí a ničí se i mnoho hodnot.
Základem úspěchu je dlouhodobá optimální strategie, co je ale pro jednoho optimální dlouhodobá strategie, to pro jiného je chybná dlouhodobá strategie, nejsou zde univerzální optimální dlouhodobé strategie, na které je spolehnutí, protože každý člověk je originálem, který je v originální situaci která se rychle mění. Jenom smrt je zde jistá a vše ostatní je nejisté, se vším zde manipuluje strach.
Stvořitelem života je strach, Bůh to je jenom pohádka pro malé děti, anebo pro naivní dospělé hlupáky, moc Stvořitele je zde díky našemu strachu z trestu, a tak mnoho lidí před strachem uniká do iluzí ve; snu, pohádce, pověrách, sektách, náboženství, politice, reklamě, umění, sociální síti, drogách, sexu, jídle, kariérismu, atd. Nikdo ale nemůže před strachem utéci daleko, strach je jako náš stín. Čím větší je strach, tím snadněji je člověk manipulovatelný, a tak je zde snaha pomocí svaté dezinformační strategie, nahnat lidem strach z války, nebo z trestu smrti.
Podívejme se na Bibli z pozice strachu, a nahraďme zde slovo Bůh slovem strach, a najednou pochopíme, co je za náboženstvím a politikou. Jak profesionálně uspět v tvrdé konkurenci? Buď tím čím opravdu jsi, a nehraj si na to, co nejsi, nezajímej se o to, co konkurenti o tobě říkají, zajímej se o to, co o tobě vypovídá tvoje dílo, z díla je spatřen tvůrce, pokud nedokážeš zde nic hodnotného vytvořit, tak jsi v troubě, protože jsi trouba.

Ano, nemám na idioty čas, protože miluji peníze

Idioti se snaží, jak mohou, vás okrást o čas vašeho života, a pokud se jim bráníte, tak proti vám používají násilí, nebo nejrůznější chytré strategie, aby vás mohli okrást o váš čas, a tím i o vaše peníze, protože čas jsou peníze. Podívejme se třeba na hledání zaměstnání, zaměstnavatelé jednají s lidmi, co hledají zaměstnání, jako by to byl jenom ubohý dobytek, jsou totiž ve výhodě, protože je zde bída a nezaměstnanost.
Nebo se podívejme na školu, zde člověk je velmi dlouhou dobu, a zase je zde okrádán o čas a tím i o peníze, takových příkladů je veliké množství, a mohlo by se o tom bez problémů napsat velmi mnoho knih, kde by se to do hloubky rozebralo, a poukázalo se na to, co je za tím, že jsme systematicky okrádání o čas a peníze, od narození do smrti.
Jádrem problému je strach, kolem strachu se zde vše v nás a okolo nás točí, jsme obrazně televize a strach nás ovládá pomocí dálkového ovládání on sobecky a pyšně určuje, jaký životní program bude pro nás dneska aktuální a správný. Ti druzí chtějí, abychom brali každý telefon, ale oni sami nechtějí všechny telefony zvedat, abychom je neokrádali o čas.
Žijeme všichni bohužel v kariéristickém konzumním pokrytectví, z díla je spatřen tvůrce, slova jsou jenom sítě, do kterých se chytají naivní hlupáci, když ptáčky lapají tak jim pěkně zpívají. Kam vlastně vše evolučně směřuje a jaká nás čeká budoucnost, ve světě kde se vše díky optimalizaci a automatizaci, začalo velmi rychle měnit?
Nejlepší ukázkou kam vše směřuje, jsou úspěšné systémy, jde o; televize, rádio, fotoaparát, kamera, telefon, tablet, notebook, internet, virtuální sociální sítě, virtuální katalogy, virtuální realita, virtuální využívání databází a programů, atd. to vše je digitální věk, který nahrazuje klasickou kulturu. Místo čtení knih se věnujeme čtení na sociální síti, nebo čteme elektronickou poštu, problémem se začali stávat obtěžující reklamy, a obtěžující zprávy, které se snaží z nás udělat hlupáky a chudáky, je to moderní plevel který se obtížně hubí.

Logisticky sestavený počítač na hry

Z pohledu logistiky musí být vše bez chyb, a nesmí zde docházet k plýtvání hodnotami, proto je zde použito mnoho součástek které zaručují velikou rychlost, pří nízké spotřebě elektřiny, je zde zajišťen i tichý provoz, při velikém zatížení a veliká spolehlivost počítače.
Obzvláště je zde dobře vyřešeno chlazení, a tak bude vše optimálně mnoho let spolehlivě fungovat, dbalo se i na pěkný vzhled a malou velikost, a snadnost oprav, cena je přiměřená tomu co vám počíatč nabídne, nejsou zde v seznamu věci, které většina lidí má doma a bylo by je tedy zbytečné kupovat.
  1. Fractal Design Define Mini C  Počítačová skříň tower, mATX, 2x 3.25"/ 3x 2.5", USB 3.0, 2x 120mm ventilátory, odhlučňovací materiál, regulátor otáček, prachové filtry
  2. Seasonic SSP-450RT Počítačový zdroj 450W, ATX, 80 Plus Gold, aktivní PFC, 2x PCIe, 4x SATA, 120mm tichý vetilátor, bez napájecího kabelu
  3. ASUS ROG MAXIMUS VIII GENE  Základní deska Intel Z170, DDR4 3600, 2x PCIe x16, SATA III RAID, USB 3.1, Intel GLAN, M.2, 8ch audio, CrossFireX, SLI, HDMI, DisplayPort, mATX, sc1151
  4. Intel Core i7-6700  Procesor Quad-Core, 3.4GHz (65W), Turboboost 4.0GHz, Intel HD Graphics 530, 8MB L3 cache, socket 1151, Skylake 14nm, box chladič
  5. SilentiumPC Spartan 3 PRO HE1024  Chladič na procesor socket 775/ 1150/ 1151/ 1155/ 1156/ 939/ AM2(+)/ AM3(+)/ FM1/ FM2, 4x heatpipe, 100mm ventilátor 4pin, 800-2000 otáček, 8.9-21dBA, 110x82.5x135mm
  6. ASUS EXPEDITION GTX1050TI 4G  Grafická karta 4GB GDDR5 (7008MHz), NVIDIA (GP107) Pascal GeForce GTX1050Ti (1290MHz), Boost clock 1392MHz, PCIe x16, 128bit, DisplayPort, DVI, HDMI
  7. Kingston 16GB KIT DDR4 3200MHz CL16 HyperX Predator Series  Operační paměť 2x8GB, PC4-25600
  8. Intel 600p M.2 512GB SSD NVMe  SSD disk rozhraní M.2, NVMe, 3D TLC, čtení až 1775MB/s, zápis až 560MB/s, 22x80mm
  9. WD Blue 6TB 64MB cache BOX  Pevný disk SATA III 6G, 5400ot, Dektop Everyday, WDBH2D0060HNC

Nejednotnost nám dělá ze života očistec

Společnost je založená na optimálním sjednocení, protože jenom tak může konzumní společnost optimálně logisticky a ekonomicky fungovat. Všichni musíme táhnout za jeden provaz jenom tak se budeme mít všichni dobře, ten kdo nebude táhnout s námi za jeden provaz, ten bude automaticky vyloučen z konzumní demokratické společnosti a poslán na Sibiř, do převýchovného tábora pro parazity.
S ekonomickými parazity nelze mít smilování, jak si to zde uděláme takové to i budeme mít, co si navaříme to si i sníme. Je třeba konečně pochopit to, že zájem GVKB společnosti je nad zájmem sobeckého člověka, ty jsi jako člověk jenom malá kapička vody a kulturní společnost to je veliké moře složené z velikého množství kapiček vody.
Je třeba zavést globálně optimální kontrolu a logistiku, chyby se nebudou už nikomu z lidí tolerovat, a chybný člověk automaticky skončí na Sibiři. Nebudou zde už v kancelářích sedět lidi, ale budou zde sedět jenom inteligentní GVKB roboti, práce bude pro lidi už jenom úkolová, a robot zkontroluje lidi, jak fyzicky pracují, a ten kdo nesplní v termínu kvalitu, ten skončí jistě na Sibiři.
Není to nelidská diktatura, je to otázka toho, že nejslabší článek, určuje pevnost řetězu, GVKB společnost nemůže být globální nemocnicí, ve které jsou samí nemocní a líní lidé, co se snaží na společnosti sobecky parazitovat, díky výhodám a jistotám, co si zde nezaslouží. Zdegenerovaných ubožáků je na světě už jako sraček, a tak se tyto sračky díky GVKB robotům spláchnou do hajzlu, běž se proto ještě dneska podívat na hřbitov, ať víš co tě bude jistě už brzo čekat.

Ano, zítra bude vše jinak

Lháři a zloději, si nezaslouží výhody a jistoty, dobrota je žebrota, každý řeší jenom soukromé problémy, a nikdo nechce řešit globální problémy, díky kterým zde je mnoho bídy a násilí. Pochopme to, že každý člověk je Bůh, pokud někdo považuje druhé za; hříšníky, neznabohy, idioty, blbce, pitomce, neandrtálce, voly, svině, psychopaty, devianty, zmrdy, jinověrce, soudruhy, kokoty, atd. tak je to lhář a zloděj.
Strach, stvořil sobeckého lakomého člověka ke svému obrazu, pokud člověk nemá strach z druhého člověka, tak to není člověk, ale je to divoké zvíře! Drogy a dezinformace, dělají z lidí divoká zvířata, je třeba ukončit závislost lidí na drogách a dezinformacích!
Každý člověk dostane do mozku kontrolní GVKB čip, který z člověka udělá dokonalého GVKB zaměstnance. Žijeme v konzumním světě, kde je prioritou naše zaměstnání, nikdo nemůže stát zbaběle stranou, a sobecky parazitovat na těch co jsou zaměstnaní! Je třeba začít globálně s optimální logistikou, GVKB čip odpojí trvale sobecký mozek od konzumní reality, a sobecký mozek se bude starat jenom o tělo, a nebude už znát to, co se děje mimo tělo.
Z lidí se stanou obrazně televize na dálkové ovládání, a vše budou dálkově ovládat jenom GVKB centrální počítače, s umělou GVKB inteligencí, nebudou zde už; politici, byrokrati, podnikatelé, obchodníci, celebrity, milionáři, soudci, notáři, učitelé, vojáci, policajti, mafiáni, prostitutky, mesiáši, guru, kněží, rabíni, proroci, koučové, atd. na myšlení a řízení, zde budou jenom centrální GVKB počítače, ty zde budeš jenom na špinavou fyzickou práci.
Pokud tělo člověka nebude kvalitní, tak se optimálně recykluje, z našeho světa takto zmizí nemocní a staří jedinci, zdraví se stane pro sobecký mozek prioritou, protože si sobecký mozek rychle evolučně uvědomí to, že pokud bude tělo nemocné, tak že bude tělo automaticky recyklované.
V současnosti lidi jenom zbaběle před vším utíkají, a nechtějí nic zde globálně optimálně řešit, a tím zde logistika optimálně globálně nefunguje, už zde nebudou vyznamenání, a kladení věnců na hroby hrdinů, období pokryteckého kariéristického divadla globálně skončí, přijde na věčné časy GVKB období, ve kterém láska a pravda, zvítězila globálně na věčné časy nad nenávistí a lží. Mnozí by chtěli vědět, jestli život v GVKB systému, bude pro člověka lepší nebo horší?
Ano, bude líp, už zde nebudou lháři a zloději, láska a pravda zvítězí globálně na věčné časy nad nenávistí a lží, naším nepřítelem nebyla bída a nezaměstnanost, naším skutečným nepřítelem byl strach ze změn, díky GVKB systému už nebudeme mít strach ze změn.
Každý člověk bude nahý a hladový, nebude zde už problém s tím, že by se lidi styděli za nahotu a hlad, a mysleli jako ubohý dobytek, jenom na jídlo a drogy, dosud lidi žijí jako konzumní dobytek, který je centrálně ovládán pomocí peněz a byrokracie, jenže vše je zde dočasně, lidově řečeno, sobeckých lidí je na světě už jako sraček, a tak se začnou globálně optimálně, lidské sračky s nulovou hodnotou, splachovat díky GVKB systému do hajzlu.