sobota 5. listopadu 2016

Psychické problémy s láskou a sexem

Pyšnost je následkem toho, že se nám něco povedlo, a tak si myslíme, že jsme nejlepší v tom, co se nám povedlo, jenže když se k něčemu mnoho přiblížíme, aby se nám to povedlo, tak se musíme od jiného logicky vzdálit, není možné být univerzálním, protože to budeme jenom povrchní.
Ve sportu je to jednoduché, ten kdo vyhraje je nejlepší, na internetu je to už složité, a není zde ten, co by se zavděčil všem!
To že je někdo v něčem nejlepší je jenom dočasné, brzo už on v tom nebude nejlepší, vše je v pohybu tak jako počasí.
To mě připomíná možnost si nastavit program, na nejlepší příspěvky na blogu za nějaké časové období.
To nám statisticky ukazuje, kdo moji stránku navštěvuje nejvíce, ano nejvíce sem chodí mladí lidé, co mají psychické problémy s láskou a sexem, protože jsou psychicky v troubě, díky tomu že jsou troubové, díky konzumaci; alkoholu, cigaret, kafe, čokolády, televize, facebooku, atd.

Nejlepší vánoční dárek

Vyhlašuji soutěž o vánoční dárek, co je výhodná koupě, výhodná koupě je to, kdy za málo peněz dostáváme maximum hodnot. Mnoho obchodníků se snaží reklamou oblbnout zákazníky, a přesvědčit je o tom, že jejich zboží, nebo jejich služba je výhodná koupě, nebo výhodná investice?
Nastává období vánočních nákupů, a obchodníci jako pavouci, chytají do sítí zákazníky jako mouchy. Situace se stává komplikovanější tím, že stejné zboží je často za různou cenu v obchodech, období ve kterém mělo zboží stejnou cenu v celé Československé socialistické republice jistě už skončilo, to nese těžce každý starý ekonom, co přísně kontroloval dodržování cen.
Mnohé novinky jsou předražené, a pokud dlouho počkáte, můžete je mít i za velmi nízkou cenu, ovšem vystavujete se riziku, že jakmile přijdou veliké slevy, tak se levné zboží všude rychle doprodá. Zde bych doporučil zlatou střední cestu, mnoho vám při hledání může pomoci internet, je na internetu mnoho stránek co porovnávají zboží a služby, u nás je známá Heureka, v USA je známý Amazon.