středa 2. listopadu 2016

Proč děti nemají deprese?

Děti vnímají život jako hru, dospělí vnímají život jako problém, který se musí vyřešit rychle a správně, život není problém je to hra, ve které není důležité být vítězem, důležité je si hrát a při tom se smát, neberte život smrtelně vážně, to se snadno řekne, ale jak dospělé přesvědčit o tom, že je život hra?
Dospělost je psychická nemoc a lékem na tuto nemoc je normalita, svět dospělých není normální a proto nejsou dospělí normální, ze skutků a díla spatříme svět dospělých, budujeme města a potom na města házíme z letadel bomby, vyrábíme drahá auta která vydrží krátkou dobu a přitom bychom mohli jezdit na kolech, uvalujeme veliké daně na ty, co poctivě pracují, a ekonomicky mnoho podporujeme ty, co zde jenom reprezentují stát nebo podnik.
Adolf Hitler je dokonale dospělý člověk, a díky tomuto dokonale dospělému člověku, zemřelo mnoho miliónů lidí, měli by nám globálně vládnout politicky a ekonomicky jenom děti ve věku od 10 let do 15 let, starý člověk by měl jít do lesa objímat stromy, nebo v lese sbírat dřevo na topení.

Civilizace je v troubě, protože ten druhý je trouba

Co je za našimi chybami? Lidi dělají chyby a tak mají problémy a deprese, za našimi chybami je problém s normami, jakmile se nedodržují přirozené normy, tak následkem je nenormalita u subjektu a objektu. Je to začarovaný kruh, kdy chyby mají za následek porušování norem a tím vznikají další chyby, v přírodě ten kdo chybuje brzo mrtvý i je, příroda je krutá a nemá žádný soucit s těmi, co chybují.
Strach ze smrti vytváří kultury, ve kterých žijí inteligentní bytosti podle řádu který je jim svatý, pokud je nahrazen starý řád novým řádem, tak to přináší i mnoho problémů, problémem všech náboženských a politických řádů je nepružnost, svět ve kterém žijeme je plný změn, a to co bylo dříve správné, to je často dneska už chybné.
V současnosti polovina lidí na světě existuje v kultuře, která je zaostalá a tím i chudá, ti co žijí v kultuře která je vyspělá a bohatá, nechtějí nijak pomoci těm, co jsou na tom zle. Následkem je mnoho problémů u ekonomiky a politiky, nestačí chudáky a hlupáky jenom nasytit levnými potravinami, je třeba jim optimálně pomoci a odstranit u nich zaostalost a bídu. Nový svět potřebuje i nové hodnotné profesionály, na které je spolehnutí, lidské tělo je na hranici svých fyzických a psychických možností, člověka už nelze nijak evolučně zdokonalit!
Spočítejme si náklady na člověka a ukažme si to, jestli člověk dokáže tyto veliké náklady, nějak splatit konzumnímu systému? Člověk není ekonomickým subjektem a logicky musí člověka nahradit; umělá inteligence, roboti, stroje, optimalizace, automatizace, digitalizace, očipování, atd. člověk je už primitivním neandrtálcem, který do moderní digitální civilizace už nepatří. Neber si to osobně, že jsi jenom trouba, co je existenčně v troubě, ostatní troubové jsou na tom stejně.

Ano, programátor mě to nedokázal vysvětlit

Mám veliký nový počítač s procesorem Intel Core i7-6700K v bedně Fractal Design Define R5 Black, nikde v návodu není ale napsané, jestli má být počítač postaven na stole, nebo má být pod stolem?
Udělal jsem tedy exkurzi po všech kancelářích, kde sedí naši chytří programátoři, a statisticky jsem vyhodnotil, kolik programátorů má počítač na stole, a kolik programátorů má počítač pod stolem. Zjistil jsem, že statisticky jsou veliké počítače postavené více na stole, ovšem žádný programátor mě to nedokázal logicky vysvětlit, proč tedy někdo má počítač schovaný pod stolem?
Jednoduché je to u notebooků nebo malých počítačů, jako je třeba Mac Pro, zde je logické to mít na stole. Jednoduché je to u iMac 27, zde je počítač zabudovaný do monitoru, zatím věřím svojí statistice, a tak mám počítač napravo na druhém velikém stole, vedle 4K Samsung televize.

Jíme proto, abychom mohli profesionálně pracovat

Neubude to už trvat dlouho a robot s umělou inteligencí se jistě globálně stane svatou autoritou pro lidi, místo lidských autorit co mají vysoké vzdělání a velikou moc, zde budou globálně jenom roboti. Místo prvního slova máma, zde bude první slovo robot. Nebude zde logicky už; politika, náboženství, filosofie, věda, umění, kultura, pohádky, fetiše, mytologie, rituály, pověry, atd.
O naši výchovu se na 100% postarají roboti, myšlení robotů je logické a pragmatické, je to něco jako hra s šachovým programem, který nechybuje a nedovolí nám porušovat pravidla. Pokud bude člověk nepřizpůsobivý, tak nedostane jídlo s bude trpět dlouho hlady, chceš jídlo, tak se přizpůsob světu robotů. S roboty nebude možný dialog, bude to vojenský systém, ve kterém lidi budou disciplinovaní, a jakýkoli pokus o lenost nebo vandalismus, bude potrestán okamžitě hladem.
Jíme proto, abychom mohli profesionálně pracovat, a nejíme proto, abychom mohli být vandaly a lenochy, to bude heslo nové robotické doby. Na myšlení a řízení všeho zde budou roboti a umělá globální inteligence, lidi zde budou jenom na namáhavou špinavou fyzickou práci, bude zde pro lidi globální přídělový systém granulované potravy a vojenského oblečení.
Lidi nebudou mít žádné výhody a jistoty, pokles pracovního výkonu pod globální normu u člověka, bude jistě znamenat automatickou recyklaci na potravinový substrát. Tak jako je na vojně vojenský řád, tak i roboti zavedou podobný řád, každý rok zde bude globálně slaven první máj, a lidi půjdou v původu, a budou nést veliké transparenty s hesly (Splnili jsme desetiletku na 128%) a vlajky, na tribuně budou jenom roboti.