úterý 1. listopadu 2016

Strach stvořil Absolutno a život ke svému obrazu

Co je za našimi intimními lidskými problémy? Za našimi problémy jsou chyby v nás, a chyby okolo nás, nikdo z lidí není dokonalý, a každý člověk chybuje, od narození do smrti, vše je zde evoluční experiment, a to co neuspěje, to je evolučně eliminované. Obrazně je evoluce jako vývoj Windows, na počátku zabíral Windows 3 na disku velmi málo místa a k instalaci stačily diskety, dneska zabírá Windows už velmi mnoho místa a instalujeme nový Windows 10 z flash disku, tento operační systém je znám tím, že se neustále z internetu aktualizuje a restartuje, nejhorší jsou opravné veliké balíčky. Taky bych mohl přirovnat náš konzumní svět k tomu, že žijeme v globálním domě, který se staví a veškeré snahy o to aby se globální dům konečně kolaudoval, jsou naivní a marné, neustále se k vám cpou nějací specialisté, a něco opravují nebo vyměňují, někdy i zeď zbourají.
Dejte mně pevný bod! Vše je v pohybu hmotném i psychickém, protože asi pevný bod v Absolutnu kdysi pradávno někdo škodolibě ukradl, takový je zde v Absolutnu bohužel život. Všechny pevné body, jsou zde jenom iluzí! Vytváříme pracně; zákony, normy, výjimky, regulace, předpisy, morálku, rituály, kulty, fetiše, pohádky, mytologie, pověry, módu, ekonomiku, politiku, vědu, techniku, náboženství, umění, atd. vše je jenom pokrytecké divadlo, a je třeba se ptát, co je za tímto konzumním divadlem? Za vším tím lidským věčným pachtěním a bojem je? Za vším je strach, strach stvořil Absolutno a život ke svému obrazu, bohužel si to zapomněl nechat patentovat, a tak zde jsou diktátoři a blázni, ze kterých máme strach, a tak máme deprese, a hledáme na deprese léky, nebo pácháme zbaběle sebevraždy.

Ano, je zde konzumní vandalismus

Jako vandalismus se označuje poškozování a ničení hodnot, které nepřinášejí vandalům žádné výhody a jistoty, a pro které vandal nemá žádný motiv, vandal tak koná jen pro vlastní potěšení, či pro potřebu odreagovat se z deprese, kterou si způsobil konzumací návykových drog. Konzumace; piva, vína, slivovice, cigaret, doutníků, marihuany, pervitinu, heroinu, kokainu, léků na nemocnou hlavu, atd. to je taky vandalismus, který vandal koná proto, aby měl krátkou dobu psychické potěšení. Stejný vandalismus je centralismus nebo monopolismus, kdy malá skupina mocných a bohatých vandalů co je v centru jako politci nebo podnikatelé, vandalsky myslí a koná, ten kdo se jim postaví je potrestán ekonomicky, nebo je uvězněn, někdy je i zabit.
Podívejme se na obtěžující ubohé reklamy v; rádiu, televizi, tisku, internetu, e-mailu, poštovní schránce, atd. co nám nutí služby a zboží, jde o obyčejný psychický vandalismus, stejný vandalismus je i spojen se sektami a nábožensvím, zde je zase snaha učinit z lidí hlupáky a ubožáky. Z pohledu mimozemšťanů je člověk parazitujícím vandalem, který ničí systematicky tuto modrou planetu, a díky němu zde bylo zničeno mnoho živých systémů. Ten druhý je nám pekelným očistcem, protože je ten druhý psychickým a ekonomickým vandalem, proto si pořizujeme psy a kočky.
Ekonomická emigrace, je emigrace chudých a hloupých vandalů, je třeba se těmto vandalům optimálně globálně bránit, protože vlastních vandalů, zde máme už nadbytek. Naštěstí už brzo zde bude umělá inteligence a roboti, GVKB roboti se nebudou s vandaly mazlit, GVKB systém eliminuje vandaly na krmivo pro ryby v moři, to je ekologické a ekonomické optimální řešení, díky kterému, zde už nebudou problémy s ubohými vandaly, co vandalsky drze komentují moje nové myšlenky. Pravda a láska musí globálně zvítězit nad vandalským konzumním systémem, pokud jsi vandal běž se podívat dneska do krematoria, ať víš co tě bude brzo jistě čekat.