neděle 30. října 2016

Bohužel herců je zde mnoho a diváků je málo

Jakmile se k lidem dostalo zdarma mnoho informací a programů, tak došlo k tomu, že se z diváků stali najednou herci a zmizeli zde diváci, co by platili vstupné. Už nepotřebujeme celebrity, každý si zde hraje na celebritu, už nepotřebujeme autority, každý si zde hraje na autoritu, už nepotřebujeme umělce, každý si zde hraje na umělce, už nepotřebujeme řemeslníky, každý si zde hraje na řemeslníka, atd. přichází doba rychlého přeškolení a zaškolení, každý najednou může dělat prezidenta nebo ředitele, stačí jenom absolvovat levný rychlokurz a je to.
Evoluce ale není nikdy spokojená, je to ztráta času zdržovat se nějakým rychlokurzem na prezidenta, vyrobíme roboty a umělou inteligenci, už nebudeme potřebovat prezidenty a ředitele, vše bude globálně řídit umělá inteligence a roboti budou pracovat tam, kde dříve pracovali lidi. Vše je zde dočasně, to co vzniklo i zanikne, jenom smrt je zde na věčné časy, roboti postaví pro lidi na Sahaře velikou rezervaci a oddělí zde muže od žen, abychom se už nerozmnožovali a mohli tak evolučně zmizet z této planety.

Pochopil jsem co je zde lidem skryto

Každá akce vyvolá reakci, štěstí není v úspěchu, ale je v tom být tím čím jsi. Závidíme druhým jejich úspěchy ale neuvědomujeme si jakou cenu musí každý za úspěch zaplatit, nic zde není pro nikoho zadarmo, za vše se musí zaplatit, protože vše je zde obchod s hodnotami, a nikdo nechce zkrachovat. Všechny vás chápu a všem vám rozumím, a víte proč tomu tak je? Pochopil jsem co je zde lidem skryto, je zde mnohé o čem nic nevíte, a co nevidíte, a to s vámi skrytě manipuluje, jde o strach z toho, že budete chybovat, a tak nebudete zde úspěšní ve vašem boji o to, co milujete a potřebujete.
Podívejme se na natáčení filmu, jedna scéna se natočí několikrát, protože potřebujeme bezchybný výkon od herců, co je to lidová moudrost, lid se snaží stručně a jasně vystihnout něco co je složité a obtížně pochopitelné, naopak svatá elita se snaží hovořit dlouho a nejasně, protože chce z pracujících co jí věří učinit škodolibě hlupáky a chudáky.
Když selže jedna ideologická strategie promocí které elita na lidu snadno parazituje, tak to netrvá dlouho a je zde snaha vytvořit novou ideologickou strategii, která by umožnila elitě snadné parazitování na spodině ve jménu; rasy, inteligence, pořádku, jistoty, čistoty, digitalizace, optimalizace, atd. Vše co lze zneužít k dosažení vítězství, to lidi i zneužívají, nic jim není svaté, v minulosti se konali veřejné popravy, dneska zde jsou zase exekutoři, co z vás učiní bezdomovce, díky centrálnímu systému který je založen na tom, že ten kdo ekonomicky neuspěje, ten nemá zde právo na existenci.
Velikým problémem se stala univerzálnost, k čemu je mě EU univerzální vzdělání, když mě toto vzdělání nezajistí to, že se budu mít dobře, k čemu je mě univerzální EU ideologie, když mě tato EU ideologie nezajistí to, že se budu mít dobře, monokultury nefungují, lepší jsou smíšené kultury, protože nabízejí možnost být tím čím jsem, a nenutí mě k tomu, abych byl tím čím nejsem. Proč bych měl uznávat zde za prezidenta nějakého těžce nemocného důchodce, co se opírá o hůl, mým prezidentem je lidová moudrost, u ní vím že mě nebude lhát, a dělat ze mě hlupáka a chudáka.

Ano, doba se od základů změnila

Nejde si nevšimnout toho, že nároky lidí narůstají, zkuste přesvědčit člověka v 15 letech, že se může obejít bez mobilního telefonu? Doba se od základů změnila za posledních sto let, když si prohlížíme staré černobílé fotky a černobílé filmy tak si uvědomujeme, že za posledních sto let se vše změnilo a tak se musel logicky i změnit člověk. Největší nároky jsou na mobilitu a rychlost, za mého mládí se vyráběl jeden typ fotoaparátu deset let beze změn, dneska je běžné že každý rok je na trhu nějaký zcela nový typ fotoaparátu, který nabízí mnoho technických inovací.
Jak dlouho by před sto lety člověku trvala cesta kolem světa, a jak dlouho by trvala dneska? Když někdo dneska hledá zaměstnání ve věku 72 let, tak na něj zaměstnavatelé koukají jako na starožitnost, která by měla navštívit krematorium, protože v moderní digitální civilizaci je už nepoužitelný. Podle mě by 90% lidí na světě mělo navštívit krematorium protože už do moderní digitální doby nepatří, je třeba zavést certifikaci pro moderní dobu a kdo nebude mít certifikaci že je použitelný pro moderní zaměstnavatele ten skončí automaticky v krematoriu, jako evoluční odpad.

Rok 2017 spojte s přechodem na 4K

Jak začít s přechodem na 4K v roce 2017? Budete muset investovat a první investicí bude pro vás monitor k počítači co má rozlišení 4 K,  k monitoru připojíte počítač, pokud máme klasický veliký počítač, tak bych doporučil investovat do nové grafické karty, optimální by bylo ovšem vyndat starou základní desku, a koupit novou základní desku, s novým procesorem a novým operačním systémem.
Nebo si nechat rovnou postavit nový počítač z nejmodernějších dílů, tak jsem to udělal já a nelituji koupil jsem si bednu  která je zvukově izolovaná a dobře chlazená, do bedny jsem dal i zdroj. Dlouho jsem přemýšlel nad procesorem, nabídka je veliká a každý procesor má svoje výhody a nevýhody, rozhodnul jsem se výkonově pro zlatou střední cestu a zvolil jsem procesor , nejsem tak bohatý, abych si mohl kupovat starý levný procesor, co má malý výkon a velikou spotřebu elektřiny. Abych mohl si sám vytvářet filmy a fotky, tak jsem si i pořídil malý fotoaparát který umí udělat i v dešti kvalitní filmy 4K a kvalitní fotky.

Nemáš na to, tak běž pracovat za malou mzdu

Optimálně funguje to, co se neustále kontroluje, pokud naše vláda optimálně nefunguje, tak příčinou je to, že jí nikdo neustále optimálně nekontroluje. Je třeba zavést hrdé kontrolní systémy pro všechny vlády v EU, vytvoří se tajná EU policie, která bude tajně kontrolovat všechny vlády včetně prezidentů a politiků. Tato EU policie bude moci zatknout a uvěznit prezidenty a politiky, nebude pro ni existovat imunita ani jiné systémy co by mohli chránit nějak lidi, co mají v EU moc a bohatství, skončí období daňových rájů a období korupce a tunelování.
Do vedení států se už nedostanou bezcharakterní paraziti, co lžou a kradou, bude to v EU jako ve sportu, nemáš na to, tak běž pracovat za malou mzdu ubožáku. Každé hodnotné státní rozhodnutí bude muset schválit EU tajná policie, aby nedocházelo k chybám, díky kterým je v EU krize. Všechny sekretářky v EU budou muset profesionálně spolupracovat s EU tajnou policií, pokud nebude nějaká sekretářka správně spolupracovat, a podávat pravidelně tajná hlášení, tak skončí ve vězení. Nebudou zde už politické volby, tajná EU policie rozhodne o tom, kdo bude prezidentem nebo ministrem v EU.