pátek 28. října 2016

Ano, lidem pořád něco vadí

Lidi chtějí vše násilně změnit, jenže když už lidi vše okolo sebe změnili, tak musí počítat s tím, že lidmi vytvořený digitální systém, promění živého člověka v plechového robota, na dobíjecí baterky a roboti budou v továrně vyrábět roboty. Narůstající bída a nezaměstnanost, nejprve zasahuje ty, co nemají vysokou školu, nebo jsou už staří, to je teprve začátek a za několik let, přijdou na řadu i mladí vysokoškoláci, co umí programovat nebo dělat lékaře či soudce. Jsem zvědaví na USA, co se stane, až zde zanikne povolání řidiče, a potom zanikne i povolání pilota, a povolání kapitána, a strojvůdce u vlaku, nebo metra, vše bude řízeno umělou inteligencí. Pro mnoho lidí v USA je povolání řidiče jejich životem, a najednou jim někdo vezme jejich budoucnost.
Mediálně je často slyšet, že se prý vytvoří nová pracovní místa, to je jako věřit tomu, že se uzdraví ten, kdo už umírá na není mu pomoci. Mohli bychom zde už hovořit o dominovém efektu, kdy umělá inteligence bude působit stejně jako zavedení gramotnosti a knihtisku, díky vzdělání lidí zaniklo logicky náboženství a království, díky umělé inteligenci zaniknou naše národní kultury, a policejní roboti odsunou nakonec lidi do rezervací, aby ve městech a vesnicích, s nimi nebyli už žádné problémy, díky jejich vandalství.

Ano, optimální stimulace eliminuje bídu a nezaměstnanost

Je třeba oddělit správné od chybného, pokud se program v realitě neotestuje tak ještě nevíme o chybách, které jsme udělali a myslíme si, že umíme programovat. Z díla se pozná tvůrce, stvořitelem všeho je strach o hodnoty, pokud hodnoty nechráníme, tak o ně přijdeme. Strach je tím, co zde ovládá vše co je živé, proto má smrt v ruce kosu, aby s ní mohla kosit chybné evoluční programy, co se evolučně nepovedli.
Každý živý systém je klíčem i zámkem, jde o to, aby zde tento klíč a zámek fungoval a sloužil systému, podívejme se třeba na nepřizpůsobivé občany v EU, je třeba změnit jejich systém ekonomické podpory, nepřizpůsobiví občané se přemístí v EU do GVKB přeškolovacího tábora, a zde každý dostane pod kůži GVKB identifikační čip. Ten kdo se bude špatně učit, ten bude trpět hlady a zimou, ten kdo se bude dobře učit, nebude trpět hlady a zimou.
Aby se nemohlo parazitovat a krást, tak se tábor rozdělí na pět kategorií, v první exkluzivní kategorii budou ti, co mají prospěch za 1 a v páté ubohé kategorii budou ti, co mají prospěch za 5, nebudou možné návštěvy mezi lidmi, co jsou v jiné kategorii. Chceš se mít existenčně lépe, tak se lépe uč a dostaneš se do lepšího tábora.

Hoďte na něj síť, o tom to zde je

Vše je zde jenom program, a peklem zde jsou chyby v programu, a tak program chybně funguje, z dálky si můžeme myslet, že za chyby mohou to, co stvořili program, z blízka poznáme, že za chyby mohou změny a složitost. Pokud je nějaký program jednoduchý a nic se nemění tak program může bezchybně fungovat nekonečně dlouho v celém absolutnu, jakmile zde jsou změny a složitost tak zde jsou problémy s programy. V přírodě je vše jednoduché, a zde je minimum změn, proč tedy člověk vytvořil složitou kulturní civilizaci, ve které se vše neustále zbytečně rychle mění?
Příčinou je to, že je člověk hříšnou nádobou, a jakékoli snahy o to, aby člověk nebyl hříšnou nádobou, se ukázali jako marné, co je za tím, že je každý člověk hříšnou nádobou? Příčinou je zde bezcitnost a bezcharakternost, za kterou mohou chemické látky v centrálním nervovém systému, pokud lékař používá na nemoci léky, tak k léčení používá chemické látky, chemie může způsobit nemoci a může i nemoci vyléčit, o tom nikdo nepochybuje, ovšem nemocí je velmi mnoho, a tak i léků je velmi mnoho, zjistit co máme za nemoc, a jaký lék je na nemoc správný, to není snadné, a proto se musí lékaři specializovat.
Na člověka ale nepůsobí jenom chemie, působí na nás; špína, smrad, hluk, houpání lodi nebo auta, hudba, řeč, problémy, atd. jsme v mnohém; časově, fyzicky, psychicky, ekonomicky, atd. omezení, a tak mnohé nemůžeme optimálně rychle vyřešit, a jsme z toho nemocní fyzicky a psychicky, náš svět se stal velikou nemocnicí, a tím jsme se dostali do začarovaného hříšného kruhu. Následkem je veliká konzumace drog a časté války, pokud někdo začne hlásat revoluční řešení, které by mohlo lidem opravdu pomoci, tak je brán za naivního hlupáka, a někdy když moc druhé otravuje, svými subjektivními pravdami, tak je zabit, nebo zavřen do; blázince, vězení, sekty, atd.

Ano, vše je zde dočasně

Jelikož náš svět není dokonalý, tak utíkáme do světa; snů, drog, pohádek, sexu, reklamy, náboženství, sekt, politiky, atd. nebylo by lepší přestat zbaběle utíkat a změnit správně tento konzumní svět, aby se mám zde všem velmi dobře žilo a nic nás už netrápilo? Máme k dispozici vědu a techniku, předáme GVKB vědě a technice moc a bohatství, ať myslí a pracuje za nás GVKB věda a technika.
My se všichni odebereme do veliké GVKB rezervace na Sibiři a na Sahaře, a zde budeme žít bez toho, abychom byli k sobě zlí, každý zde dostane k jídlu zdravé granule, a na spaní dostane poschoďovou kovovou vojenskou postel, ve veliké přízemní ubytovně, z pozinkovaného plechu bez oken, a tak nám už nic nebude scházet. Vše je zde dočasně, rychle jsme evolučně vznikli, a rychle i evolučně zanikneme, protože se globálně oddělí muži od žen, aby se už zdegenerovaní lidi nerozmnožovali. 

Ano, jaký je král takové je i jeho království

Život je o čekání ve frontě na to, co potřebujeme a milujeme, pokud je fronta krátká, a brzo jsme na řadě, tak nám to nevadí, problém přichází v okamžiku, kdy je fronta dlouhá, a my nevíme, jestli nedojde k tomu, že jsme ve frontě čekali marně, protože zboží nebo služba, už není na skladě.
Fronta je následkem chyby v systému, systém má být vytvořen a nastaven tak, abychom nemuseli nikdy nikde čekat dlouho ve frontě, a vše nám bylo snadno a rychle dostupné. Pokud se podíváme vědecky a statisticky na úspěšné politiky a ekonomiky, tak zjistíme to, že zde nikdo nemusí dlouho čekat ve frontě, protože je zde zákazník pánem, a není zde sluhou těch, co zde nabízejí zboží a služby.
Podívejme se třeba na naše soudnictví, kde lidi musí čekat velmi dlouho na to, až soud vyřeší jejich spory, zákazník je zde brán za hloupou ovci, se kterou si mohou soudy a advokáti dělat co je napadne, a zákazník se jim nemůže nijak bránit. Nebo se podívejme na prodej jedovatého tvrdého alkoholu, jak vůbec k něčemu takovému mohlo u nás proboha dojít? Proč je naše malá mladá republika sto let za opicemi?
Příčinou naší politické a ekonomické zaostalosti je pyšná elita, co nám zde chybně vládne, lidově řečeno, jaký je král takové je i jeho království, sebekritika u těch co nám zde chybně vládnou zde nefunguje, je třeba zrušit kladení věnců a udělování medailí, vše jde dneska už naprogramovat, předáme naši vládu GVKB umělé inteligenci, GVKB umělá inteligence vyčistí tento Augiášův chlív, a najednou zde bude vše optimálně fungovat, a už zde nebude politická a ekonomická krize.

Potřebujeme nový svět, kde se budou mít všichni lidi dobře

Vznikli jsme jako národ před 98 lety, nebo jsme vznikli už mnohem dříve? Války a revoluce neustále měnili hranice a názvy, nebylo by možné se globálně dohodnout a skončit s obdobím násilí, a místo lži a nenávisti, nastolit globálně pravdu a lásku, jako to co je pro nás tím nejdůležitějším. Nepotřebujeme dávat lidem medaile, a pořádat oslavy, potřebujeme nový konzumní svět, kde se budou mít všichni lidi dobře, a ten druhý nám nebude pekelným očistcem.
Zapomeňme na to, co bylo, starejme se o to, co bude, všechny naše problémy vychází z toho, že chybujeme a díky chybám si problémy způsobujeme, předejme moc a bohatství počítačům a robotům, my jako lidi se vrátím nazí do přírodního ráje a zde budeme žít v souladu s přírodou, nebudeme už muset chodit do školy a nebudeme ani chodit do zaměstnání.
V naší; smradlavé, špinavé, hlučné, atd. civilizaci budou místo lidí roboti, pokud bude mít někdo hlad tak si on na ohni opeče svého konkurenta, naučíme se kanibalismu, protože díky tomu že budeme žít nazí a hladoví v divoké přírodě, tak budou zase naše těla chutná, protože budou naše těla jíst přírodní stravu bez chemie.

Moderní fotoaparáty si zamilujete

Nabídka fotoaparátů je veliká, od levných fotoaparátů pro začátečníky, až po drahé fotoaparáty pro profesionály. U fotoaparátů se vyplatí sledovat vývoj a vědět co je zde nové, každý rok je na trhu mnoho novinek o které mají zákazníci zájem. K drahým fotoaparátům je možné si pořídit i mnoho drahého příslušenství jde nejvíce o objektivy.
U fotoaparátu se nejprve zajímejte, jaký on má snímací čip, malé snímací čipy používají jenom amatéři a profesionálové používají veliké snímací čipy. Malé snímací čipy umožňují používat veliký rozsah zoomu a tak nepotřebujete si už pořizovat žádné výměnné objektivy, veliké snímací čipy neumožňují veliké rozsahy zoomu, a tak si budete muset koupit minimálně dva objektivy.
Není důležité, kdo je výrobcem fotoaparátu, zákazník rozhoduje o tom, který fotoaparát bude na trhu tento měsíc mezi nejlépe prodávanými fotoaparáty, většinou neuděláte chybu pokud si pořídíte fotoaparát který se právě nejlépe prodává. Na internetu je mnoho stránek, které se věnují fotoaparátům, a zde je hodnocení fotoaparátů, a je zde často i možnost porovnat mezi sebou fotoaparáty co si jsou velmi podobné. Osobně bych vám doporučil PANASONIC, výhodou je zde i možnost filmování ve vysoké kvalitě a odolnost proti prachu a dešti.