sobota 22. října 2016

Ekonomická monokultura může za bídu a nezaměstnanost

Člověk je posedlý uzavřenými systémy a nenávidí otevřené systémy, druhá světová válka byla spojená se vznikem Nacismu, který byl ukázkovou ekonomickou monokulturou, a tak násilně tajně eliminoval po milionech v plynových komorách, nejvíce rasově nečistou Židovskou rasu. Jenom Německá ekonomická monokultura kultura byla čistou svatou rasou, a vše co nebylo správně Německé, to se muselo násilně eliminovat, něco podobného zde už bylo před třemi tisíci lety v Egyptě, kdy zde taky byla snaha, ve jménu čisté Egyptské rasy, eliminovat násilně Židovskou rasu. Mnoho zvířat si taky chrání svoje teritorium, u dravců dochází běžně i k tomu, že silnější mládě, eliminuje násilně slabší mládě, takže zase nic nového, když jsme v depresi, tak se snažíme pomocí násilí eliminovat to, co je podle nás příčinou deprese, a tak si hledáme optimální strategii, jak se deprese zbavit.
Život to je evoluční experiment, a v tomto experimentu, uspěje to co je silnější a chytřejší, všechna morální a svatá pravidla zde jsou dočasně, když nám jde o život, je jediným zákonem vítězství, a ostatní nám dříve svaté zákony už neuznáváme. Nedostatek lidi a organizace spojuje a nadbytek je zase rozděluje, o tom je; rodina, obchod, podnikání, politika, náboženství, atd. Ekonomická monokultura může za bídu a nezaměstnanost, tak jako jsme začali monokulturní lesy nahrazovat smíšenými lesy, tak musíme i monokulturní ekonomiku, nahradit smíšenou ekonomikou, ve které nejsou centrální pyšné a sobecké autority, které rozhodují chybně o nás bez nás. Přej a bude ti přáno, dej a bude ti dáno, vysokoškoláci nemají svatý patent na dokonalost, lidi dělají pořád stejné chyby už několik tisíciletí, i když mají vysokou školu, nebo zde mají mnoho výhod a jistot.

Ano, pokud je zde dvojí norma, tak to není zde normální

Ekonomika nefunguje díky anonymitě, žijeme ve světě vztahů, a pokud je ve vztahu anonymita, tak vztah nefunguje, protože anonymita umožňuje beztrestně konat zlo. Podívejme se na komentáře na internetu, často se každý setká s tím, že jsou komentáře zablokované nebo se ručně schvalují. Anonymita chrání zlo, lidi na vesnici se k sobě chovají lépe, než se k sobě chovají lidi ve městě, to je obecně známé. Nebo se podívejme na korupci a tunelování podniků a státu, kriminalita je možná jenom díky anonymitě.
Často se ptáme co je za tím a zjišťujeme to, že mnoho politiků jsou jenom nastrčené bezmocné loutky, které ovládají snadno nadnárodní korporace, pomocí velikých úplatků, kdo maže ten jede. Mocní požadují od bezmocných, aby u nich nemohla existovat anonymita, ale oni sami se za anonymitu neustále schovávají. Prezidentovi se nesmí odposlouchávat telefon, ale dělníkovi se smí odposlouchávat telefon, pokud je zde dvojí norma, tak to není zde normální.

Ano, i ty dostaneš do mozku čip

Digitalizace je spojená s výrobou moderních čipů, co se dávají do moderní elektroniky, a na inteligentního člověka se bohužel zapomnělo a tak je zde ekonomická a politická globální krize. Neustále se setkávám s lidmi, kterým to už vůbec nemyslí, a když mají zvládnout složité pracovní problémy, tak je profesionálně nezvládnou, i na internetu je to stejné, většině návštěvníků internetu to vůbec nemyslí, a tak se ptají druhých na hlouposti a zbytečnosti, myšlení je psychická práce, díky které nechybujeme.
Hodnoty vznikají jenom z psychické a fyzické práce, je třeba profesionálně k dětem přistupovat tak, aby jejich mozek a jejich tělo pracovali na 100% a tak zde bylo silné zdravé tělo a silná zdravá psychika, je třeba zatížit děti úkoly fyzickými a psychickými, už TGM razil zásadu, že bez poctivé práce, nejsou švestkové knedlíky s tvarohem, které po celý život miloval. Jsme z hlediska evoluce a ekonomiky stroje, co mají optimální systém, který by je od narození do smrti řídil a tak potřebujeme čipy do mozků, když to nešlo s lidmi po dobrém, půjde to s lidmi globálně po zlém, zaregistruj se na GVKB očipování ještě dnes.