středa 19. října 2016

Ano, emancipace způsobila globální rozpad ekonomiky a politiky

Silné parazituje na tom, co je slabé, pokud to co bylo slabé, je už silné tak na tom už silné nemůže parazitovat, takto funguje politika a ekonomika, globální krize je způsobená tím, že to co bylo dříve slabé je už silné. V okamžiku, kdy se stala konzumní společnost otevřenou změnám, tak začalo neustále docházet k tomu, že to co bylo slabé, se stalo silným, a následkem byla krize a potom válka. Krásným příkladem je rodina, s příchodem emancipace se rodina rozpadla, protože pro muže už je nevýhodné žít v rodině, a tak zde je mnoho rozvedených manželství a klesá logicky porodnost v emancipovaných kulturách.
Stejně tak je zde i mnoho bezdomovců a nezaměstnaných lidí, protože emancipace způsobila globální rozpad ekonomiky a politiky. Posledním hřebíkem do rakve ekonomiky a politiky je automatizace a globalizace, následkem je to že se investice globálně směřují do automatizace a globalizace, lidi, podniky, organizace, národy, atd. se dostávají do dluhů a tak nemohou platit půjčky a ekonomika se globálně dostává do dluhové pasti nesplatitelných dluhů.
Nejprve je postižen nezaměstnaností venkov, a potom v druhé vlně, se nezaměstnanost přesouvá do měst, poslední jistotou se stává stát jako zaměstnavatel, jenže státní zaměstnanci a důchodci, neprodukují zisk a neplatí daně. Jediné co funguje, jsou diktatury, ve kterých není emancipace a svoboda, když to nejde po dobrém, musí se to řešit po zlém. Blíží se doba velkého digitálního globálního bratra, který nás bude po celý život globálně sledovat, a za chyby nás bude trestat vězením, nebo ekonomicky. Každý dostane do hlavy GVKB čip, a tak se ke každého stane inteligentní multifunkční trouba, na globální dálkové ovládání, tehdy každému sobci konečně dojde to, že je jeho sobecký život v troubě.

Polovinu pracovních míst lze globálně zrušit

Je třeba začít optimalizovat a modernizovat, pokud se zmenší množství lidí, co chodí do zaměstnání tak to znamená veliké ekonomické úspory, to ovšem nebude znamenat to, že se budou ekonomicky podporovat nezaměstnaní lidé, ten kdo nebude mít zaměstnání, skončí v místní rezervaci a zde on nebude společnosti škodit, ani nebude na společnosti parazitovat. Peníze nesmrdí, a nelze platit lidi za to, že chodí do zaměstnání a zde jenom sedí zbytečně na schůzích, a tak zde nevytvářejí žádné objektivní hodnoty. Skončí období časové mzdy a bude zde jenom úkolová mzda, úkoly bude lidem přidělovat jenom globální umělá inteligence a ona i zkontroluje, jak byl úkol splněn.
Nebude možné si vytvářet nesmyslné úkoly, které jsou dobře zaplacené, dlouhé sobecké období, ve kterém se vandalsky parazitovalo, na ekonomice skončí. Nebudou zde pro nikoho výjimky a výhody, ten kdo bude pomalu pracovat a chybovat, skončí jistě brzo v rezervaci, společnost bude postavená na sportovním principu, ten kdo bude výkonově pod průměrem, musí počítat s přesunem do rezervace, kde není pro lidi už elektřina a jiné civilizační vymoženosti. Ano, bude lépe těm, co budou na profesionálně pracovat pro GVKB společnost, a tak skončí období ve kterém se lenoši a hlupáci vyhýbali poctivé práci, a vymlouvali se na to, že nemají práci.

V ekonomice je úspěch postaven nad zájmem jedince

Jak zvýšit zisk z akcií o tom to je, řešení je snadné nahradíme zaměstnance za GVKB roboty, roboti budou vyrábět roboty a tím začnou klesat všude výrobní náklady, jelikož lidi nebudou mít peníze na utrácení tak roboti naženou lidí do rezervací. Bude to globální digitální ekonomika řízená GVKB umělou inteligencí, nebudeme potřebovat už politiky a vojáky, našimi zákazníky budou roboti, peníze přeci nesmrdí a o tom to je, místo lidských sobeckých akcionářů, zde bude akcionářem globální umělá inteligence. Mnozí si asi myslí, že jsem se zbláznil, ale co je to ekonomika?
Ekonomika je věda o tom, jak se mít sobecky dobře. Člověk od svého vzniku, dělal vše pro to, aby se měl sobecky dobře, mnozí namítnou, že inteligentní robot přeci není morální člověk, že je to jenom automatický stroj, a že nelze morálního člověka nahnat do rezervací. V ekonomice je úspěch postaven nad zájmem jedince, všechny konflikty byli a budou o úspěch, GVKB robot je lepší zaměstnanec než člověk a jenom blázen by odmítnul nahradit lidi za roboty. Evoluce je jako lavina a nejde zastavit, co bylo to bylo, období ve kterém se měl člověk dobře jako akcionář v daňovém ráji končí, nastává období, kdy se budou mít dobře jenom roboti. Běžte se proto podívat do krematoria, ať víte, co vás brzo bude čekat v GVKB rezervaci.

Hodinový funkcionář

Tak jako existuje hodinový manžel tak by mohl existovat i hodinový funkcionář, bylo by třeba položit věnce na hrob celebrity, tak by se na to najal na hodinu prezident. Byl by potřeba na výroční schůzi předseda politické strany, tak by se na to najal na hodinu předseda veliké strany. Nemuseli by zde být už politické volby, a pokud by někdo onemocněl, tak by to nevadilo, otázkou je, kdo by si najal člověka, ve věku 72, který má cukrovku a opírá se hůl?
Je třeba začít škrtat v EU veliké náklady, a platit funkcionářům jenom za odvedenou práci, podívejme se do přírody, zde není možné, aby se někdo měl dobře, aniž by pro to něco udělal, nestačí šetřit drasticky dole, musí se začít šetřit i nahoře, zde jsou veliké možnosti, jak ušetřit státní veliké výdaje, a tím snížit okamžitě daně na polovinu. Vše je o tom že je naše společnost uzavřená, a tak je zde krize, otevřeme se změnám, a dejme možnost mladým kariéristům, aby mohli dělat hodinového funkcionáře.

Sony Alpha A68 nebo Sony Alpha A7R II

Mnozí namítnou, že u amatérského Sony Alpha A68 je malý snímač a že profesionál potřebuje veliký snímač a veliké rozlišení, a měl by si koupit Sony Alpha A7R II, ano zde je k dispozici mnoho výhod, ale za velikou cenu, a budete sebou tahat i velikou váhu, protože kvalitní objektivy jsou veliké a těžké. Statisticky vysokou kvalitu Sony Alpha A7R II potřebuje profesionál jenom z 1% toho, co fotografuje, pořizovat si kvůli tomu vybavení v ceně osobního auta, mě připadá jako vyhazování peněz z okna. Optimálním řešením je si velmi drahé přístroje jenom zapůjčit na náročnou akci, tím se lépe tyto drahé přístroje využijí.

Jak se stát nejlepším fotografem na světě

Základem je inteligence, hlupák se nemůže stát nejlepším fotografem, když jsem hodnotil nejlepší fotografy na světě, vždy jsem se setkal s tím, že jsou velmi inteligentní, fotografování není o drahém technickém vybavení, ale o inteligenci fotografa.
Pokud nejsi inteligentní, tak zapomeň na to, že z tebe bude někdy nejlepší fotograf, fotografie není o tom, že se naučíš mnoho fotografických svatých rituálů a potom už děláš mnoho let vše podle rituálů, fotografie je o tom si každý den ráno říci, vždy je možné se zdokonalit, a najít nový způsob, jak být lepší než konkurence.
Fotograf nemůže sedět v ateliéru, ale musí jít ven do exteriéru, a na to je potřeba čas, a musíme mít i peníze na; dopravu, jídlo, ubytování, vstupenky, poplatky, atd. zde je příčina toho, že většina lidí rychle s fotografováním skončí, mozek řekne, není to ekonomické fotografovat, a tak budeme dělat to co je ekonomické.
Navíc se rozmohlo díky mobilním telefonům považovat práci fotografa za podřadnou práci, a tak fotografům nezaplatit za jejich fotografie tolik peněz, aby se fotografům vyplatilo dělat fotografa profesionálně. Napadá mě přirovnání ke sportu, kde se sport vyplatí jenom těm, co jsou v první lize, ve sportu je snadné poznat kdo je nejlepší, ale ve fotografii to není snadné, není fotograf ten, co by se zavděčil všem.
Velikým problémem je to, že se vše rychle mění, sledovat všechny změny je časově náročné, a přizpůsobovat se změnám to je ekonomicky náročné, konkurenční tlak je zde veliký, a tak je zde veliký dnešní úspěch, jenom mýdlovou bublinou.
Je naivní si myslet, že dáte na internet svoje umělecké fotografie, a hlupáci si je budou kupovat, tak to na internetu nefunguje, proč by si měl někdo vaše umělecké fotografie kupovat, když je může přeci sobecky ukrást!
Zloději se dostanou i do banky, která je profesionálně zabezpečená, zloději pomocí armády přepadnou cizí město nebo národ, a pozabíjejí místní obyvatelovo, život je boj, a jenom to silnější a chytřejší, zde je existenčně úspěšné. I v přírodě je krutý boj o holou existenci, a dobrota zde žebrota je, ani kuře zadarmo zde nehrabe.

Ano, přichází globální optimální digitalizace

Když to nejde po dobrém, tak se to řeší po zlém, nedodržuješ normy tak jsi eliminován, to je příčina tvých problémů, že neznáš správné normy a ty nedodržuješ, proto je snaha tě eliminovat fyzicky a psychicky. Jsi nemocný fyzicky a psychicky proto neznáš správné normy, tvoje nemoci ti neumožní poznat správné normy a ty dodržovat, poznej svoje tělesné a psychické nemoci a začni je léčit. Velmi rozšířenou nemocí jsou chybné závislosti, jde o; pokrytectví, pyšnost, egoismus, lenost, povrchnost, kariérismus, bezcharakternost, bezcitnost, škodolibost, drogy, sex, přejídání, lhaní, zbabělost, atd.
Sundej si pokryteckou masku a podívej se na sebe, spatříš multifunkční inteligentní troubu na dálkové ovládání, ano jsi ubohá levná trouba, a proto je tvoje existence zde v troubě, dokud budeš troubou, tak budeš mít i deprese! Z díla je spatřen tvůrce, nejsi schopný a ochotný zde vytvořit nějaké dílo, umíš akorát parazitovat na cizím díle a opíráš se o hodnoty, které zde vytvořili hodnotní pracovití lidé, neustále říkáš, že jsou tvoje autority svaté a neomylné, jsi ovládán tím, co je ti dneska svatou autoritou.
Každý autoritativní svatý kult je módní záležitost, vše je zde dočasně, a tak starý svatý kult je mrtev, ať žije nový svatý kult! Vše jednou jistě pomine, a jenom smrt zde zůstane, a smrt eliminuje vše, co se zde narodilo. V současnosti je zde veliký problém s lidmi, o které nemají zaměstnavatelé zájem, zaměstnavatelé nemohou zaměstnávat ubohé trouby, protože by díky nim byli brzo v troubě.
Končí období, ve kterém se měli troubové dobře, přichází globální optimální digitalizace, vše se restartuje, zaměstnavatelé vše sledují na počítačích, a ten kdo chybuje nebo pomalu pracuje, ten vyhozen je, všude se zavádí heslo, amatérskou chybu uděláš jenom jednou. Končí období uzavřených systémů, otevřené systémy likvidují uzavřené systémy a najednou se ukazuje, že i starý ředitel snadno nahraditelný je, a nový mladý ředitel lépe pracuje.