úterý 18. října 2016

Žijeme ve veliké psychiatrické globální nemocnici

Neopírejte se o; kulty, pověry, rituály, fetiše, symboly, pohádky, politiku, reklamu, atd. copak jste invalidní důchodci? Postavte se na svoje nohy a hovořte za sebe, co jste dokázali a jak jste druhým pomohli k tomu, aby se měli lépe, dezinformací už zde bylo za posledních tisíc let v Evropě nadbytek! Žijeme ve veliké psychiatrické globální nemocnici, kde se lépe staráme o psychické ubožáky, než o ty co zde poctivě pracují, někde je chyba, a tou chybou je to, že jsme praxi nahradili za teorie.
Politici a ekonomové si vymýšlejí neustále nové teoretické strategie, které prý dokážou zázraky, připomíná mě to psychiatrickou nemocnici, ve které dávají nemocným silné drogy, aby měli od nich svatý klid. Nebude to už trvat dlouho a roboti s umělou inteligencí odsunou lidi do rezervací a obsadí naši konzumní civilizaci, narůstající nezaměstnanost je jako časovaná bomba.

Vyspělý svět musí pomoci zaostalému světu

Jak má vyspělý svět optimálně pomoci zaostalému světu? Pomoc je jednoduchá, obyvatelovo zaostalého světa se nažene do rezervací a obyvatelé z vyspělého světa se usídlí trvale v zaostalém světě, z hovna nikdo bič neuplete! Nemá smysl stavět v zaostalém světě továrny, protože zaostalí lidé nebudou schopní v nich pracovat správně. Mnozí sluníčkáři namítnou, že je to genocida a rasismus, já to spatřuji, jako strategii která pomůže vyřešit globální krizi, berme to co je zaostalé jako by to byli konzumní produkty, v podnikání je normální že vše co je nehodnotné to se nahrazuje tím co je hodnotné.

Vše je zde dočasně, nejsme tak bohatí abychom si mohli dovolit neřešit velikou globální zaostalost, ve válce lidi umírají, a přesto zde války jsou neustále! Ve vyspělých národech je mnoho lidí s tmavou pletí a my jim dáme možnost se přestěhovat do Indie a Afriky, bude to jenom návrat domů, vyspělé civilizace mají moderní armády a ty zajistí to, že se obyvatelovo ze zaostalých zemí dobrovolně přesune do rezervací a zde se oddělí samci od samic, aby se už zaostalé obyvatelovo nemohlo rozmnožovat.

Poznej sám sebe a budeš bohatý

Je snadné se na sebe podívat do zrcadla, ale to nestačí, je třeba se podívat i do našeho myšlení a vědění, jsme tím, na co myslíme a co víme, neustále sledujeme a kritizujeme druhé, ale když máme sledovat sebe, a kritizovat sebe, tak se zbaběle vymlouváme, a sebepoznání se vyhýbáme. Základem sebepoznání, je přiznání si toho, že jsem inteligentní trouba, na dálkové ovládání, proto je moje budoucnost v troubě, inteligentní trouba může mít krásný obal a vypadat jako; král, prezident, ředitel, celebrita, atd., jenže když obal odstraníme tak inteligentní troubu na dálkové ovládání spatříme. Jaké je tvoje dílo pochlub se, nevymlouvej se na to, že jsi v troubě, a tak nemůžeš vytvořit nějaké dílo, pravdou je to, že jsi multifunkční inteligentní trouba na dálkové ovládání, a děláš jenom otrocky to, na co tě uživatel trouby nastaví.

Ano, starý Bůh je mrtev, ať žije nový Bůh

Ano, pravda je tam kde není lež. Lež je tam kde není pravda, vše je o tom že opak je za vším, aby zde mohla být pravda, musí zde být lež, a lež je zde díky tomu, že je zde pravda, energie je možná díky napětí mezi klady a zápory, pokud zde není napětí tak je zde klid bez pohybu. Inteligence se snaží mít vše pod kontrolou, aby vše bylo tak jak to má optimálně být, aby to mohla inteligence zvládnout tak na to musí používat svaté rituály kterými spoutá to, co se snaží mít hříšné myšlenky na neposlušnost.
Je třeba pomocí prevence vše hříšné v zárodku eliminovat, a kontrolovat to jestli vše miluje svaté rituály, hříšníky je třeba eliminovat tak jako eliminujeme chyby, hříšnost je nejhorší možnou chybou správné je pokorně přijmout svaté rituály které stvořila inteligence. Ten kdo svaté rituály miluje ten duševním klidem a dlouhým životem odměněn je. To co bylo včera svaté to je dneska hříšné je třeba poznat situaci a pomocí inteligence vytvořit nové svaté rituály pokud se situace změnila, starý Bůh je mrtev, ať žije nový Bůh.

Co je základní životní otázka?

Proč milujeme a nenávidíme, to je základní životní otázka, příčinou je to, že máme k dispozici mnoho informací a tak můžeme citlivě rozlišit, co je správné milovat a co je správné nenávidět, malé dítě nemá informace a tak neumí ještě milovat a nenávidět. Skončila doba, ve které jsme trpěli nedostatkem informací a díky digitalizaci je zde doba kdy máme dostatek informací, najednou lidi zjišťují, že neumí mluvit zajímavě a že když mluví tak je nikdo nechce poslouchat.
Období, ve kterém jsme se spokojili s hlupáky, co mnoho hloupě o hloupostech mluvili, skončila, nejde, ovšem jenom o mluvení jde i o; hudbu, fotografie, filmy, architekturu, atd. období ubohých paneláků s bytovými jádry skončilo a přichází nová doba, ve které mají lidi větší nároky na; informace, programy, hudbu, fotografie, architekturu, jídlo, lékaře, politiky, profesory, zdraví, školství, atd.
Je třeba začít vše staré nahrazovat novým, nejvíce se ale musí změnit naše priority, přestaneme se konečně starat o kladení věnců na hroby prezidentů, a začneme se starat o to, aby zde už nebyli potřební v EU exekutoři, díky tomu že v EU ekonomika a politika funguje.

Ano, je to v troubě, protože ten druhý je trouba

Ano, vše se rychle díky digitalizaci začalo měnit, vše je dneska na dobíjecí baterky, už schází jenom plechový zaměstnanec na baterky, s umělou inteligencí, a najednou zde lidi nebudou mít za práci peníze, protože na práci a na řízení, zde budou jenom roboti a umělá inteligence.
Akcionáři tlačí na to, aby se šetřilo, kde se dá, a tak se lidi nahrazují za stroje, nakonec se globálně zhroutí banky, a zavede se přídělový systém na zboží a služby, lidi se odsunou do rezervací, a zde se oddělí muži od žen, aby se lidi už nemohli dále rychle rozmnožovat.
Asi před padesáti lety se zavedla volná sobota, protože bylo málo práce, dneska bychom potřebovali zavést volný čtvrtek a volný pátek, takže bychom chodili do zaměstnání jenom v pondělí a úterý. To se nelíbí mocným a bohatým lidem, protože čím více mají lidi volného času, tím méně více mají i svobody, a následkem je to že jsou najednou mocní a bohatí lidé zde už zbyteční.
Heslem centrálních ekonomických diktátorů je, nepřej a nedej lidu to, co lid potřebuje a miluje, dobrota je přeci žebrota, globální statistiky odhalují to, kde se mají lidi zle a kde se mají dobře, dobře se mají lidi v Kanadě, protože je tam čistá příroda a není tam přelidnění, jako je tomu třeba v Mexiku.
V teplém Mexickém podnebí není třeba topit a stavět si drahé domy, potrava je zde levná, a tak se zde lidi rychle rozmnožují, až to dospěje k přelidnění, a ekonomické emigraci z Mexika do Kanady.

Ano, jsi inteligentní blázen

Jakmile se člověk naučí mluvení tak se z něj jistě stane inteligentní blázen, který se specializuje na to, co miluje, jakýkoli pokus o to nějak tento problém řešit v psychiatrické nemocnici, nebo pomocí politiky nebo náboženství, je jenom naivní marnost. Sobecké mluvení je návyková droga, na které je zde každý inteligentní blázen závislý. Následkem je deprese u; psychiky, rodiny, ekonomiky, politiky, podnikání, školství, umění, atd.
Vše je zde v depresi protože se z lidí stali inteligentní blázni, co myslí jenom na samé bláznivé věci jako je; kariérismus, centralismus, diktatura, pokrytectví, atd. civilizace se stala psychickou nemocnicí, kde blázen léčí blázny, logicky následkem je nárůst sebevražd a veliká konzumace léků na deprese nebo drog.
Chemie nikoho nemůže psychicky uzdravit, je to jako s bolavým zubem, který musí zubař opravit nebo vytrhnout, tím bolavým zubem je pyšnost. Když se nám něco povede, jsme na to pyšní, někdo vystuduje vysokou školu, a okamžitě si nechá natisknout vizitky, kde je jeho titul, který získal na vysoké škole, opice se zlatou královskou korunou na hlavě, je pořád jenom opice.
Z díla je spatřen člověk, dejme lidem, co mají vysokou školu do ruky stativ a filmovou kameru, pošleme je do míst, kde žijí fanatičtí mohamedáni, aby natočili zde film o fanatickém Islámu, a najednou zjistíte to, že vysokoškoláci selhali, oni umí jenom si dát mobil na skládací tyčku a fotografovat sebe před turistickým atraktivním pozadím.
Islám nám odhaluje v nahotě to, že jsou lidi inteligentní blázni, co si dají na tělo výbušniny, a jdou se odpálit mezi cizince. Normální je milovat svůj život, a snažit se žít v souladu se situací, co mě nezabije, to mě jenom posílí do dalšího psychického boje, s inteligentními mocnými a bohatými blázny, co rozhodují o nás bez nás.