pondělí 17. října 2016

Ano, žijeme v konzumním amatérismu

Fotografování je jako běh na velikou vzdálenost, veliké množství fotografů je na startu, ale první v cíli je ten nejlepší, z fotky poznáme fotografa, dobrá fotka nám pomáhá poznat tento svět, ve kterém je vše jenom o toužení a soužení. Tak jako k dobrému masu jíme chleba nebo brambory, tak i k dobré fotce, musíme i napsat něco dobrého, co konzumenty zaujme.
Většinou se na internetu setkáváme se špatnými fotkami, u kterých je napsáno něco nudného, co nikoho nezaujme, proč tomu tak je? Problémem je amatérismus, žijeme v konzumním amatérismu, není zde socialismus nebo kapitalismus ale je zde globálně jenom amatérismus, v okamžiku kdy jsme se naučili sobeckému mluvení tak se z nás stali amatéři.
Všimněme si toho, že ten kdo se živí mluvením, neumí fotografovat, a ten kdo umí fotografovat, ten zase neumí mluvit. Nejvíce je zde ovšem lidí co neumí fotografovat a neumí ani mluvit, jediné co všichni umí je amatérismus, amatérismus je jako stín před kterým nikdo neuteče. Nezáleží tolik na to, čím budeš fotografovat, záleží na to, jestli máš pro fotografování talent, technika se podílí na dobré fotce minimálně, vše o tom poznat co je správné fotografovat a vědět i to jak to fotografovat.
Největší tragédie je mobilní telefon na dlouhé skládací tyčce, miliardy fotek na internetu jsou o tom že nějaký trouba se mobilem vyfotografoval před populárním pozadí, nebude to trvat dlouho a každý prezident se bude všude fotografovat mobilem na skládací tyčce, a tím zde už nebudou muset být profesionální fotografové, co fotografují prezidenty a jiné celebrity, naše doba je o tom, sám si vařím sám si peru, že na to ne..

Ano, velikým restartováním jsou revoluce a války

Ano, každá výhoda přináší i nevýhody. Podívejme se na peníze, peníze přinesli lidem mnoho výhod ale i mnoho nevýhod, podobné je to dneska i s internetem, který nám přinesl mnoho výhod ale i mnoho nevýhod. Neustále se snažíme o to eliminovat problémy, pomocí vědomostí a inteligence, jenže následkem je to, že žijeme ve vězení, a jsme tak závislí na svatých dezinformacích a drogách.
Co je za našimi prioritami, které jsou nám svaté? Za našimi svatými prioritami je toužení po opaku. Každý extrém je nenormální, a tak vytváří toužení po tom, co je opakem toho čeho máme nadbytek, a tak; ubožák touží po tom, aby byl celebritou, dítě touží po dospělosti, hlupák touží po moudrosti, atd. Proč je nějaký film velmi populární? Ten film nabídl opak toho, o čem jsou nepopulární filmy.
Film, který je populární v Indii je v naší republice už nepopulární, každé publikum je jinak naladěno psychicky, umění je o klíči a zámku, umělec vytváří dílo které je univerzálním klíčem k mnoha zámkům. Občas je potřeba restartovat starý systém, abychom jej mohli aktualizovat, velikým restartováním jsou revoluce a války, v první válce jsme vynalezli tanky, v druhé válce jsme vynalezli atomové bomby, ve třetí válce vynalezneme inteligentní stroje na dálkové ovládání, co budou bojovat mezi sebou.

Jsou vysokoškoláci u nás nadlidi

Něco se ti povede a tak se tím pochlubíš a tvoje ego se nafukuje jako mýdlová bublina, najednou narazíš na to, že jsi v troubě, protože jsi trouba, a tvoje egoistická bublina praskne, a ty se staneš závislým na slivovici a cigaretách! Jde o problém závislosti na droze, úspěch je pro sobecké lakomé psychopaty drogou, bez které nemohou existovat, jenže tato konzumní civilizace je uzavřená díky; kastě, třídě, kategorii, svatosti, módě, pověrám, rituálům, fetišům, symbolům, lakomosti, závisti, pyšnosti, rodokmenu, genetice, rase, atd. podívejme se na vraždění těch, co se pokusili násilně překročit svatá pravidla, uzavřeného systému.
Tam kde jsou cla a daně, tam lidi žijí v dluhovém vězení! Vždy se ptej, kdo z toho má užitek, a kdo je za tím, že ty máš dluhy a problémy, za vším jsou velmi bohatí a mocní lidé, co mají zde veliké domy a v nich sluhy, bohatství a moc je návyková tvrdá droga! Bohatství a moc, vysokoškolákům nesmrdí, o tom to zde je, nadbytek pro elitu, logicky vytvoří nedostatek pro pracující lid. Za malou socialistickou mzdu se u nás už nevyplatí pracovat, protože je mnoho jiných chytrých způsobů, jak zde získat snadno peníze, proto jsme logicky pro ekonomické muslimské emigranty jenom tranzitní zemí, na jejich cestě do zemí, kde ekonomika funguje, a za práci zde dobrá mzda i je.

Proč lidi chtějí jednoho Boha?

Není jeden Bůh nad námi, je zde nekonečné množství bohů v nás a okolo nás, vše co je hodnotné, to je i božské, Bůh znamená vyjádření hodnoty, pokud něco ztratí hodnotu, tak to ztratí i božskost. Proč lidi chtějí jednoho Boha, který všemu kraluje po věčné časy? Příčinou je naše sobectví a naše lakomost, sobec a lakomec chce sloužit jednomu mocnému bohatému pánu, protože je to pro něj výhodná investice.
Často se mě druzí ptají, která víra v zázraky je správná, já jim říkám, že by měli věřit v lidovou moudrost, a neměli by věřit tomu, co je v rozporu s lidovou moudrostí. Lidová moudrost říká mnoho tisíciletí pořád to samé, protože stojí na skále z pravdy, politika a náboženství se neustále mění, protože nestojí na základech z pravdy.
Pokud hledáte cestu do psychického ráje, tak tou cestou je lidová moudrost, pokud si za cestu zvolíte; politiku, vědu, techniku, sektu, náboženství, pohádky, pověry, mytologie, kulty, fetiše, rituály, reklamu, módu, atd. tak vaše cesta povede do psychického očistce, ve kterém budete pít slivovici a kouřit cigarety.