pátek 14. října 2016

Proč jsou psychopati megalomani?

Napadá mě vysvětlení pomocí masožravé rostliny, strach o existenci vedl k porušení pravidel, podle kterých život funguje, strach o existenci evolučně stvořil psychopatické megalomany, evolučně v mnohém podobné, vůdci Adolfu Hitlerovi, po světě dneska běhají milióny Adolfů Hitlerů, vypadají jinak a jmenují se jinak, jenže jejich mozek se neliší od mozku Adolfa Hitlera, nejsou to jenom muži, může jít i o ženy.
Zajímavé je že tento typ lidí se snadno dostává na vrchol mocenské pyramidy, kde se stává; vůdcem, rabínem, prorokem, prezidentem, ministrem, ředitelem, celebritou, generálem, diktátorem, podnikatelem, milionářem, atd. jsou to obrazně jedovatí hadi, ve společenském oblečení.
Z mého pohledu to jsou inteligentní viry, které násilně ovládly psychiku člověka, a učinili z něj nebezpečného parazita, je třeba začít s každoroční povinnou EU kontrolou lidské psychiky, a nebezpečné jedince léčit v psychiatrické nemocnici, nikdo nebude už mít v EU imunitu a výjimku, i prezident bude moci skončit v psychiatrické nemocnici, zdraví je v EU prioritou.

Ekonomická teorie v praxi nefunguje

Největší troubové jsou ekonomové, ekonomové žijí daleko od konzumní ekonomické reality u svých počítačů ve velikých kancelářích, a když způsobí globální krizi, tak se snaží vinu hodit na pracující lidi. Jsme existenčně na úrovni Turecka už od roku 1948, není zde kapitalismus, je zde pořád socialismus, který si hraje na kapitalismus, ve Švýcarsku je kapitalismus! Současný sobecký konzumní svět, je o tom mít za každou cenu čisté ruce, protože na špinavou nebezpečnou práci se najmou inteligentní ubožáci.
Představte si to, že v USA chodí milionáři do zaměstnání, a za práci nedostanou žádnou výplatu, protože mají zisk z akcií podniku, kde vše jako majitelé kontrolního balíku akcií kontrolují. V tom vidím ekonomickou budoucnost, žádné výplaty za chození do zaměstnání, ale jenom odměna za zisk z akcií firmy, pokud nebude mít firma zisk, nebudou mít zaměstnanci ze svojí práce taky zisk, představme si, jak by to fungovalo u státních zaměstnanců.
Pro vykonávání nějaké pozice u organizace nebo podniku, by se stanovilo, kolik procent akcií musí mít zaměstnanec, dejme tomu že by ředitel musel mít 10% akcií podniku, náměstek by musel mít 5% akcií podniku, řidič náklaďáku by musel mít 0.1% akcií podniku, atd. Nemáš peníze na nákup akcií, tak nemůžeš dělat zde ředitele.
Nejednou by z podniku zmizeli ubožáci, co by chtěli na podniku parazitovat, díky výhodám co zde mají. Nebyli by zde už ubohé politické volby, prezidenta by dělal ten, kdo by měl nejvíce akcií našeho státu, a nebral by za svojí stání funkci od státu plat, ani by neměl k dispozici mnoho drahých poradců, ochranku, zámek, letadlo, kuchaře, zahradníky, řidiče, atd. Z cizího krev neteče, o tom nefungující ekonomika zde je.

Teorie deformace

Existujeme v systému, kde je vše založeno na deformaci, my deformuje to co je okolo nás, a to co je okolo nás, to zase deformuje nás, to platí jak fyzicky tak i psychicky. Většinou to co je silnější nebo inteligentnější, deformuje to, co je slabší nebo hloupější. Některé deformování je správné a jiné není správné, s tím nic neuděláme, tak to zde bohužel je.
Srazili jste se právě s blbcem, tak věřte tomu, že příčinou je zde to, že je on chybně deformovaný a to z něj učinilo blbce. Pokud někdo skončí v ordinaci lékaře, který léčí lidskou psychiku tak se správný lékař prioritně zajímá o to, jaká chybná psychická deformace způsobila to, že je jeho nový pacient, psychicky těžce nemocný.
Mnohdy může být psychicky nemocná i veliká lidská kultura, protože tuto kulturu něco psychicky násilně chybně deformovalo po dlouhou dobu, a pokud je zde více psychicky nemocných kultur, může to vést i ke konfliktům a válkám, kde se psychicky nemocní jednici mučí a zabíjejí, pomocí moderní vědy a techniky. Logicky zde vznikne dotaz, a proč zde dochází k chybám? Pokud vznikne chyba, je třeba se zamyslet co je za tím, každá chyba má nějaké pozadí!
Mnozí si naivně myslí, že jde většinou jenom o náhodné chyby? Z dálky to vypadá opravdu tak že jde o náhodné chyby, ale z blízka poznáme, že nejsou náhody a vše zde je jenom program a databáze, obrazně je tento čas a prostor jakýsi absolutní Matrix. Vše je jenom hra, a záměrné chyby jsou v této hře proto, aby ten, kdo hru hraje, se nenudil.
Proč jsou sny plné akčních změn, jde o to, aby se mozek nenudil a nechal unavené tělo v klidu konečně odpočívat, proč jsou filmy plné akčních scén, je to proto, aby konzumní divák nepřepnul televizní kanál a sledoval ubohé reklamy, proč lidi konzumují cigarety a alkohol, zase je to proto, že se nudí, a chtějí nějak nudu eliminovat, je zbytečné dále pokračovat, už jste snad pochopili, proč zde jsou chyby. Pokud se někdo chlubí tituly, tak jenom on druhým ukazuje, že je jeho prázdná hlava zdeformovaná pomocí dezinformačního kladiva, které měli v ruce zlí profesoři, na vysoké škole.
Vše zde začalo tím že se na vesmírné mimozemské lodi porouchala trouba, posádka nechtěla jíst jídlo které nebylo upravené v troubě a tak se vzbouřila a vzpouru vedl Satanský Lucifer, kapitán lodi GVKB násilím pomocí robotů s umělou inteligencí, vzpouru eliminoval, a vzbouřence vysadil na této planetě, vzbouřenci si zde rozdělali oheň, a začali na něm opékat maso které ulovili.
Takto vznikla zde lidská konzumní civilizace, ve které jde o to, aby mimozemští inteligentní troubové, měli svoje jídlo upravené v troubě. Následkem je násilná deformace ekosystému a konzumace chemických drog, protože jsou staří troubové jako třeba prezident Miloš Zeman (72 let), psychicky a zdravotně dlouhodobě v troubě.

Zemanovy tvarůžky

Posledních sto let se v EU rozmohlo pojmenovávat po celebritách mnohé, pokud zde nově máme letiště pojmenované po prvním Českém prezidentovi, tak by neměl být problém Olomoucké tvarůžky, přejmenovat na Zemanovy tvarůžky. Podívejme se na jméno zeman, které vzniklo v době, kdy vznikli, u nás Olomoucké tvarůžky.
Zemani byli chudí, a tak se spokojili s levnými tvarůžky, šlechtic byl bohatý, a tak se on už nespokojil s lidovými Olomouckými tvarůžky. Mnoha lidem smrdí mnoho to, co zde dělá Miloš Zeman za politiku, ano jsme zemí, kde vše něčím nějak smrdí, nejvíce zde lidem co pobírají sociální dávky, nebo podporu v nezaměstnanosti, smrdí špatná práce za minimální mzdu.
Smrdí zde i mnoho stará auta, protože lidi díky malé mzdě, nemají peníze na nová auta, co už nesmrdí. Dále zde smrdí kuřáci v hospodě a jinde, nebo zde smrdí ubožáci, co nemají práci, v hromadné dopravě.
Jediné co zde lidem nesmrdí, jsou úplatky, ale tyto nemorální lidi, státní policie přemisťuje rychle do státního nápravného zařízení, aby se zde morálně napravili, a pochopili to, že ten kdo bere milionové úplatky v krabicích od vína, ten se z toho v nápravném zařízení jistě i zblázní.

Vše je zde v troubě, protože zde vládnou troubové

1

Svatá to pravda je, že z díla spatřen je ten, kdo nám zde dlouho vládne, vládnou nám staří bezcitní a bezcharakterní kariéristé, kterým jde prioritně jenom o to, se mít zde dobře, a nezajímá je to, že se pracující člověk má zle, sytý hladovému nevěří. Neřešte to jaká; civilizace, kultura, ekonomika, politika, víra, atd. je nejlepší, řešte jenom to, jak být zde nejlepší, co bylo, to už nikdo nezmění, jde prioritně jenom o to, jaká bude tvoje budoucnost.

2

Nestarej se o druhé, druzí se o tebe taky ekonomicky a psychicky nestarají, každý člověk zde existenčně bojuje od narození do smrti sám, není zde; láska, přátelství, kamarádství, atd. Je jde jenom obchod, který skončí, jakmile se poruší přísná obchodní pravidla. Pomáhej jenom tomu, kdo ti za pomoc dobře zaplatí, nebo tomu kdo ti pomoc oplatí, nepomáhej lidem, co ti pomoc neoplatí, a za pomoc ti dobře nezaplatí.

3

Podívej se na druhou světovou válku, jak se k sobě lidi chovali, když jsme na tom zle, tak se chováme jako divoká zvířata, o tom to je, abychom se mohli k sobě chovat dobře, tak se musíme mít všichni dobře.

4

Prioritou je zde jenom úspěch v tom co děláme, vše ostatní je jenom divadlo a obchod! Svět neovládají prezidenti a ředitelé, to jsou jenom profesionální kaskadéři, co zastupují za ubohou mzdu dolarové milionáře, bohatství vládne světu už od té doby, co zde existuje!

5

Za vším je bohatství, vše může zde vyřešit jenom bohatství, zdrojem existenčních lidských problémů, je vždy jenom bída! Lidi před bídou utíkají, tam kde není bída, logicky tam kde není bída, jsou systémově uzavřené společnosti, které nestojí o ubožáky z ciziny, co umí jenom lhát a krást.

6

Nejde si nevšimnout toho, že tam kde rostou banány, tam jsou i banánové republiky, civilizace je dneska jenom tam, kde nerostou banány, jde o chladné pásmo, kde je dlouhá zima, a tak lidi musí být na zimu připravení. Podívejme se na to, jak myslí ekonomicky lidi v Řecku, a jak myslí lidi ekonomicky ve Švýcarsku, rozdíl je zde jenom v celoroční teplotě, v Řecku je teplo a ve Švýcarsku je zima.

7

Nemá smysl se snažit civilizovat lidi v místech, kde rostou banány, v těchto místech, se z lidí stali hloupé opice, co věří na to, že je jejich svatý Stvořitel veliký kokot, který dokáže veliké zázraky.

8

Vše je zde v troubě, protože zde vládnou troubové, jádrem problému je zde odříznutí od hodnotných informací a hodnotných aktualizací, jsme sice zahlcení od narození do smrti informacemi a aktualizacemi, jenže jde o ubohé informace a ubohé aktualizace.
9
Podívejme se na vysoké školy, člověk dostane vysokoškolský diplom, a zaměstnavatelé o něj nemají zájem, protože potřebují zaměstnance, co mají dlouhou úspěšnou praxi, ve svojí specializaci.

10

Proč vysoké školy, neposkytují studentům hodnotné informace a hodnotné aktualizace? To je stejný problém jako s tím, že se vyrábí v Číně levné zboží, z levných materiálů, a levných součástek, které není kvalitní, a tak nám dlouho nevydrží. Pojem Švýcarské hodinky vystihuje kvalitní výrobu, v banánové republice není možné vyrábět kvalitní Švýcarské hodinky.