čtvrtek 13. října 2016

Je Alláh veliký kokot?

Eliminování nezaměstnanosti a bídy v EU. Mám geniální nápad, začnou se všude v EU natáčet akční filmy, ve kterých bude umírat mnoho herců, po každém natáčení bude výplata peněz na ruku. Ráno se přihlásí k natáčení jedné scény deset tisíc lidí, a po skončení natáčení dostane velikou mzdu tisíc lidí, nebudou zde v EU; sociální podpory, důchody, podpory v nezaměstnanosti, ten kdo nebude mít peníze, bude muset jít dělat herce, mrtvoly z natáčení se naházejí do jámy, a buldozer je zahrabe. Je to jenom komerční obchod, mají lidi nasazovat životy na silnici při rychlé jízdě, nebo mají dělat dobře zaplacené kaskadéry?
Konečně bude v EU televizi se na co dívat. Pokud se někdo těžce zraní, tak zde budou dozorci, a ti jej mačetou dorazí, aby se už netrápil, život je přeci boj o úspěch, a v boji se umírá, proč při boji ničit města, když je možné dát lidem jenom oštěpy a meče, je třeba se navrátit k přímému boji, bez použití moderní vědy a techniky. Podívejme se na lidi, co věří v to, že je Alláh veliký kokot, a tak si dávají na tělo výbušniny, teď konečně dostanou možnost, pomocí meče a oštěpu, ukázat to, jak je Alláh veliký kokot, a filmové profesionální kamery Sony, zachytí jejich hrdinství. Mami kde je tatínek? Tatínek se nevrátil z filmování, a hrdinsky padnul v boji proti zlým jinověrcům co věřili v to že je Alláh veliký kokot.

Ano, u počíatčů je praxe jiná než teorie

Sestava počítače manuál

1 Nejprve se poraď se specialistou, který počítače opravuje nebo sestavuje, praxe je jiná než teorie, prodejci často dělají ze zákazníků hlupáky. 
2 Zjisti si co je na trhu nové a nekupuj to co je staré, někdy se vyplatí i počkat několik měsíců na to, až na trh dorazí nový operační systém, nebo nový typ základní desky. 
3 Kupuj součástky od značkových ověřených výrobců, podezřele levné součástky, většinou nevydrží dlouho, a mohou i poškodit počítač. 
4 Čím větší to je tím lepší to i je, to platí hlavně pro základní desky a pro ocelové bedny ve kterých jsou namontované součástky, dobrá bedna je tichá bedna, co má už namontované minimálně dva ventilátory s regulací otáček. 
5 Nezáleží u procesoru na tom jak je rychlý, ale na tom kolik jader on používá, a jakou má spotřebu elektřiny, nikdy se nesnaž amatérsky taktovat procesor, zkracuješ tím jeho životnost a zvyšuješ spotřebu elektřiny, v současnosti je ideálním procesorem Intel Core i5-6500 vyplatí se počkat na leden to by už mohli být nové typy s grafikou Intel HD Graphics 620 
6 Nejčastější chybou je výběr levného neznačkového slabého zdroje napájení, dobré zkušenosti mám se zdrojem Seasonic Energy Knight SS-500ET, T3 500W OEM.

Je to v troubě, když je někdo vyrobený jako trouba

Lidská kultura je založená na dodržování lidských pravidel, vše je hra, která má lidská pravidla, všude jsou oči a uši co pozorují, jestli se dodržují pravidla; nová, sportovní, svatá, módní, umělecká, právní, ekonomická, silniční, morální, gramatická, programová, politická, podniková, obchodní, rodinná, internetová, technická, vědecká, diplomatická, atd.
Jelikož dodržet všechna tato pravidla je nad naše síly tak jsme všichni skončili v konzumním pekle a ten druhý co nás kontroluje a soudí je nám peklem. Nejhorší jsou nová pravidla, které neznáme, protože nás s novými pravidly, nikdo neseznámil, ten kdo má nad námi moc, si vymyslí nové pravidlo, a má radost z toho, že my to pravidlo ještě neznáme, a tak nás on může potrestat a uvrhnout nás tak do pekelné deprese.
Taky často dochází i k tomu, že si mnohá pravidla odporují, a když dodržíme naše pravidla, tak tím automaticky porušíme cizí pravidla. Proto jistě skončíš jako hříšník v pekle a zde budeš po věčné časy toužit po nebeském ráji, kde se nemusí dodržovat hloupá lidská pravidla.
Jako multifunkční inteligentní trouba (Electrolux EMS 28201OW), musím péct Vídeňský štrúdl podle kuchařských pravidel, aby byl lidský konzument spokojený a nezačal používat jinou konkurenční multifunkční inteligentní troubu (Electrolux EMS 28201OW), na červené vesmírné lodi, nedáte si toust, dej si toust. Je to v troubě, když je někdo vyrobený jako trouba ve Švédské obchodní společnosti založené před 97 lety.