neděle 9. října 2016

Ano, hlupáci jsou diváci

Nespokojenost s tím co zde je, má za následek vznik ideálů, a snahu je násilně realizovat, a tak vznikají; sekty, náboženství, politické strany, tajné organizace, atd. je to konflikt o to, který ideologický program je nejlepší, konzumenti tento boj nejprve pozorují, a potom se přidávají k takové skupině lidí, co je jim blízká. Někdy může konflikt mezi těmi, co věří v ideály, přerůst i ve válku, ve které umírá mnoho lidí, za svoje ideály.
Každá ideologická organizace, má svoje normy a pravidla, co jsou členům svaté, mnohdy dochází i k tomu, že se veliká ideologická organizace rozpadne, na více malých ideologických organizací, to se stalo třeba u Křesťanství. V mnohém se to podobá výběru zboží a služeb, ten kdo chce prodat chválí, a ten kdo kupuje, kritizuje. Centrem ideologie je odměna a trest, ten kdo je hodný věřící skončí v nebeském ráji, a ten kdo je zlý věřící skončí v pekelném očistci, politici zase slibují, že po volbách bude lépe. Kde je pravda?
Pravda je v tom, že to co je inteligentní, manipuluje s tím, co není inteligentní, vše je jenom kariéristické konzumní divadlo, ve kterém inteligentní lidé, hrají hlavní role a hlupáci jsou diváci. Pravda je jenom v lidové moudrosti; dobrota je žebrota, z díla je spatřen tvůrce, slepý nemůže vést slepé, jak si usteleš tak si i lehneš, nejde sloužit dobře více pánům, ryba smrdí od hlavy, kapři si nevypustí rybník, atd.

Zdravím inteligentní trouby na dálkové ovládání

Dnes vám sdělím několik správných rad, jak předejít amatérským chybám díky kterým jste v troubě. Co dělat, když trpíte představou, že vás štěstí opustilo? Je to mnohem snazší, než si myslíte. 
Nebudeme tedy chodit kolem horké kaše. 
1) Dejte si za úkol být dokonalí 
Anebo ještě lépe, požádejte nějakou troubu z vašeho okolí, aby vám s cestou k dokonalosti pomohl. Vy se totiž pravděpodobně budete šetřit, tudíž se vám v troubě asi těžko rozsvítí žárovka. 
2) Nefixujte se na ubohé inteligentní trouby z okolí. 
Ubohé trouby na vás mohou mít neblahý vliv. Není tajemstvím, že se vás budou snažit odvrátit od dokonalosti. Udržujte kontakt pouze s vyznavači dokonalé trouby a zbytkem troubů otevřeně opovrhujte. 
3) Nebojte se samoty! 
Pokud jste dali na bod 2) a cítíte se opuštěni, nezoufejte. Plyšová veliká hračka vám plnohodnotně nahradí neschopného partnera v posteli a nebude třeba se zbytečně vymlouvat na bolesti, protože vás nebude otravovat a nevyžaduje uklizenou domácnost ani poslušnou ženu za plotnou. Tak směle do toho! 
4) Propagujte dokonalou troubu na každém kroku, i kdyby na chleba a vodu už nebylo.
Minimálně se budete cítit jako lepší trouba, když ukážete troubům správnou cestu. A možná vám i výrobce dokonalé trouby poděkuje. To už je dost pádný důvod k tomu, abyste konečně přestali pochybovat o dokonalé troubě, no ne? 
5) Vtloukejte si dokonalou troubu do hlavy. 
Nic vás nepřesvědčí o pravdě lépe než její každodenní opakování pro sebe jako kolovrátek. Každý den po probuzení si pětkrát pro sebe řekněte: "Sláva dokonalé troubě!" Nalaďte byt na moderní barevnou vlnu. Nakupte barvy a dejte se do práce! A jestli vám náhodou ještě něco málo zbude, ozdobte svůj barák i zvenčí. Cizí domy také, však troubové vám ještě poděkují. 
6) Zkuste svou víru v dokonalou troubu trochu oživit. 
Vadí vám stereotyp nabízený falešnými troubami? Pak je uctívání dokonalé trouby pro vás to pravé ořechové. Jestliže vám vadí otravné a nezáživné každodenní Křesťanské modlení, zkuste svůj den trochu zpestřit a vyjádřit naší Nejvyšší náklonnost k dokonalé troubě kreativněji. Fantazii se meze nekladou. Už vám drásá nervy ten pes odvedle, co celou noc v jednom kuse štěká, a vy se bez špuntů to uší nevyspíte? Spojte příjemné s užitečným. Psa rychle usmrťte s hlasitým výkřikem "Dokonalá trouba je božská" a sousedům na zem vedle psího bezvládného tělíčka nakreslete jeho vlastní krví symbol dokonalé trouby. Tím si mimo i pojistíte vytouženou pověst nelítostného trouby, který se s konkurencí nemazlí.

Ano, není zde kapitalismus je zde komunismus

Představme si, že bychom měli silné odbory a přes odbory bychom požadovali stejné mzdy, jaké jsou ve Švýcarsku, a stejný sociální přístup k pracujícím lidem, mnoho obchodníků a podnikatelů by okamžitě zkrachovalo, ale na druhé straně, by mohlo vzniknout mnoho nových podnikatelů a obchodníků. Taky je pravdou, že nároky nových zaměstnavatelů by rychle narostli, a už by nechtěli zaměstnávat podřadné zaměstnance, mnoho podřadných lidí by od nás odešlo do ciziny, protože by zde neuspělo, a mnoho kvalitních lidí by k nám z ciziny přišlo.

Z podniků a obchodů by zmizel amatérismus a zastaralost, vše by se od základů rychle restartovalo, velikým problémem by se stali sebevraždy, mnoho lidí u nás parazituje na chybném systému, a nový konzumní systém, by z nich rychle učinil bezdomovce. Už by nestačilo mít jenom vysokou školu, musel by každý i ukázat v praxi to, že se zaměstnavateli vyplatí, protože jeho dílo, je velmi hodnotné, skončilo by socialistické období, ve kterém se v práci jenom mluvilo na zbytečných schůzích, a vůbec se zde produktivně nepracovalo.

Ano, zaměstnavatel nemůže být dojnou krávou

Žijeme ve spěchu, je to existenční kariéristický globální závod, ve kterém ten kdo je pomalý, je ušlapán těmi, co jsou rychlí. Lidi si kupují to, co jim umožní uspět v tomto závodě, musí mýt rychlý mobilní telefon, rychlý notebook, rychlé auto, rychlé soukromé letadlo, rychlé občerstvení, rychlý sex, rychlé informace z internetu, léky co rychle vyléčí nemoc, atd.
Už jenom schází dát lidem do hlavy čip, který bude měřit rychlost a kvalitu myšlení, jakýsi myšlenkoměr, ekonom se podívá ke konci každé směny na stavy myšlenkoměrů u zaměstnanců, a dá výpověď těm zaměstnancům, kterým to dneska pomalu myslelo, zaměstnavatel nemůže být dojnou krávou pro psychické ubožáky, kterým to už pomalu myslí, protože berou drogy, nebo se psychicky vyčerpali zbytečně ve svém volném čase.
Vše se rychle zmenšuje díky spěchu, dříve cesta kolem světa trvala několik měsíců, dneska pomocí levné letecké civilní dopravy, se to zvládne za dva dny bez problémů. Dříve musel malíř celý den kreslit malý obraz, dneska fotoaparát udělá obrázek za okamžik, i já jsem si pořídil rychlý veliký počítač co má už na základní desce elektronický pevný disk a ten počítač má už i USB-C, a mám rychlé optické kabelové připojení k internetu.

Ano, ženy mluví více než muži

Muži jsou profesionálové a ženy jsou amatéry, profesionál ví a tak nemluví, amatér neví a tak mluví. Podívejme se na podnikání, zde jsou úspěšnější muži, protože jsou profesionály, a tak se nezdržují zbytečným mluvením, a jdou rovnou k jádru problému. Lidová moudrost profesionálně stručně a jasně popisuje problémy, opakem jsou svaté knihy, které neumí stručně a jasně popsat problémy protože za vznikem sekt a náboženství jsou ženy, všechna náboženství jsou založená na amatérismu, a tedy jsou jasně ženským produktem, naopak filosofie je založená na profesionalitě a tak je mužským produktem.
Ježíš Kristus je ženský symbol a Šalamoun je mužský symbol, je na každém, aby se rozhodl, jestli bude profesionálem nebo amatérem. Ježíš Kristus, miluje děti, Šalamoun miluje dospělé lidi, mnoho dospělých lidí má nedospělý mozek, a tak je jim blízký Ježíš Kristus, a tak milují amatérské mluvení. Pro ženy je psychicky důležité, aby muž poslouchal neustále jejich dětské bláboly o ničem, za to se musí ženy odměnit mužům tím, že jim poskytnou; sex, jídlo, uklizenou domácnost, atd. vše je zde jenom divadlo a obchod.