pátek 7. října 2016

Ano, lze odstranit u nás ekonomickou krizi

Kupní síla je zde stejná jako v Turecku, už velmi dlouhou dobu, příčinou této krize jsou chyby politiků a byrokratů, slepý nemůže vás slepé, o tom to u nás je, média sice hovoří o tom, že se máme velmi dobře, a že zde není ekonomická krize, jenže zde jsou falšované statistiky, pomocí kterých se z lidí dělají hlupáci.
Proč jsme pro ekonomické muslimské uprchlíky jenom tranzitní zemí, je to proto, že je zde ekonomická krize spojená s malou kupní sílou. Ve Švýcarsku je statisticky u obyvatel pětkráte větší kupní síla, ano pracujeme zde za sociální mzdy, a bojíme se nezaměstnanosti.
Prý, kdo se snaží, ten se má dobře, to je lež jako věž! Vše zde funguje na principu ekonomické pyramidy, na vrcholu je ekonomický ráj a dole je ekonomický očistec, my jsme dole a Švýcarsko je nahoře.
Vše se točí kolem vlády, ve Švýcarsku je dobrá vláda a u nás je špatná vláda. Představte si, že se v podniku změní vedení, protože podnik koupila zahraniční firma, vedení sníží zaměstnancům platy, prý protože nejsou peníze, je to ekonomická hra, na kterou přistoupíte nebo odejdete.
Pokud by u nás zaměstnanci drze často stávkovali za větší platy, tak zahraniční firma odejde jinam, a zaměstnanci nebudou mít dlouho zaměstnání. Dobře jsou na tom firmy jako třeba lesy, zde nemůže firma odejít jinam, les nejde přestěhovat, jako to jde s továrnou.
Vše co lze přestěhovat do ciziny, to je dneska už nejisté zaměstnání. Mnoho továren se globálně přestěhovalo do Číny, ještě je třeba do Číny, globálně přestěhovat všechny státní zaměstnance, abychom tak globálně ušetřili peníze na mzdy státních zaměstnanců.

Ano, jak si i usteleš tak si lehneš

Mnoho lidí si neustele nebo si ustele špatně, mluvím obrazně, nejde o stlaní postele, ale jde o vaši budoucnost, která se týká tebe a tvého národa. Lidi dělají chyby, problémem je amatérismus, je to jako při práci profesionál udělá práci rychle a kvalitně, amatér dělá práci pomalu a nekvalitně, z díla je spatřen tvůrce. Zákon gravitace je zde trvale, protože je pravdivý. Lidské pyšné zákony jsou zde dočasně, protože nejsou pravdivé.
Mnoho pyšných lidí tvrdí že mají pravdu, jejich subjektivní pravda, je jako mýdlová bublina, která brzo praskne, nejvíce pokryteckých lží je tam, kde je kastovně a třídně dlouho uzavřená společnost, takovou uzavřenou společností je; Islám, Hinduismus, Židovství, Křesťanství, Kariérismus, atd. Nejvíce pravdy nacházíme v lidové moudrosti, (dobrota je žebrota, z díla se pozná tvůrce, slepý nemůže vést slepé, atd.), situace nám určuje co zde dneska pravdou, a co zde lží je, vše je v pohybu, a není zde bohužel pevný jistý svatý bod, kolem kterého by se mohlo něco trvale točit.

Je třeba si vzít příklad z Číny

Všude spatřujeme neúspěšné existenční strategie, které končí depresí u; ekonomiky, politiky, spravedlnosti, morálky, rodiny, psychiky, atd. žijeme ve světě konfliktů a válek, mír je zde jenom iluze způsobená drogami, nebo vírou v zázraky. Podívejme se do ekosystému na úspěšné evoluční strategie u rostlin a zvířat, úspěšné bylo to, co bylo stravitelné! Jak dochází k tomu, že je něco nestravitelné, a tak je to existenčně neúspěšné? Nestravitelné je to, co je amatérské, podívejme se třeba zde na nestravitelné stránky a blogy na internetu. Proč někdo dává na internet nestravitelné myšlenky?
Jde o jedince, co jsou v troubě, protože to jsou inteligentní troubové, jak se z člověka stane inteligentní trouba, na dálkové ovládání? Inteligentní troubové, mají sex bez antikoncepce a dojde k početí nové inteligentní trouby, a po narození vychovávají dítě inteligentní trouby na dálkové ovládání a dílo zkázy je dokonáno. Cesta je v kontrolování porodnosti, je třeba zamezit globálně tomu, aby se mohly inteligentní trouby rychle nekontrolovatelně rozmnožovat, a potom zde docházelo k veliké ekonomické emigraci. Je třeba si vzít příklad z Číny, zde jako první na světě přistoupili ke kontrole porodnosti, a díky tomu je Čína náš veliký svatý vzor, a náš starý prezident, rád do Číny létá vládním letadlem.