čtvrtek 6. října 2016

Ano, tady se nesmí fotografovat

Pořád mě cizí lidi dávají do ruky fotoaparáty, abych je vyfotografoval. Nejspíše si myslí, že když mám na krku zrcadlovku, že mě udělá radost, když budu moci vyfotografovat cizí lidi, před nějakým populárním pozadím. Naštěstí poslední dobou, lidi používají mobilní telefony, připevněné na skládací tyčce, a tak se umí konečně sami vyfotografovat. Fotografování je moderní umění, pro které je potřebný talent, někdo má talent pro lhaní a tak dělá advokáta nebo politika, a někdo má talent pro fotografování, a tak dělá fotografa.
Poslední dobou se rozmáhá mezi profesionály fotografování pomocí rychlého snímání mnoha fotek za sebou, v některé situaci to má logiku, ale v některé situaci to logiku nemá, a to mnoho profesionálů nechce pochopit. Další módní vlnou je veliké rozlišení na snímači a používání teleobjektivu i tam kde je zbytečný, taky jsem zjistil to, že nejpyšnější jsou na světě profesionální fotografové, pokud drze mediálně zkritizujete jejich zamilované fotky, tak si koledujete o to, že vás jistě zlikvidují střelnou zbraní.
Filmování je o zaznamenání toho co se zde dlouho děje, a fotografování zaznamenává krátký vrcholový okamžik, kdy se děje něco hodnotného, co je správně vyfotografovat. Reportážní fotograf je v roli střelce, a musí se přesně trefit, aby jeho fotografie byla hodnotná, fotografování má dneska mnoho specializací, protože je to velmi rozsáhlý obor, který se v mnohém podobá psaní knih anebo časopisů.
Často je fotografům vymezováno, co smí a co nesmí fotografovat, a jak to mají fotografovat, poroučí ten kdo má moc, nebo ten kdo fotografování platí, pokud fotograf otrocky neposlouchá, tak je potrestán. Tady se nesmí fotografovat, tady se nesmí používat stativ, tady se nesmí používat blesk, atd. fotograf se často dostává do role loutky, kterou někdo násilně ovládá. Někdy se musí dokonce i přelepovat název fotoaparátu, aby to nevypadalo jako skrytá reklama na fotoaparát.

Jak vycouvat z problémů

Pokud jste se dostali do problémů, musíte z nich vycouvat, to je logické, každý problém má svojí příčinu, a dokud tu příčinu nenajdete a neodstraníte, do té doby nebudete moci vycouvat z problémů. Nejběžnějším problémem je deprese, v depresi se ocitáme, protože nemáme to, co nám dělá dobře, každý by chtěl být v cíli první, ale jenom ten nejlepší, je v cíli první, s tím nic nenaděláme, takový je život. Nevěřte na to co je v rozporu s lidovou moudrostí, lidi lžou a kradou, protože nejsou svatí, z dálky může hříšník vypadat jako svatý člověk, je tedy nutné poznat cizí lidi z blízka.
Dáme všem lidem do mozku kontrolní čipy a budeme tak kontrolovat myšlenky, za chybné myšlenky zde bude trest a za správné myšlenky zde bude odměna, na internetu bude neustále naskakovat to jaké kdo má právě myšlenky a jak byl za myšlenky potrestán nebo odměněn nebude zde pro nikoho imunita a výjimka, budeme vědět jaké myšlenky má; prezident, ministr, poslanec, senátor, generál, diplomat, soudce, profesor, ředitel, kněz, rabín, guru, manžel, manželka, dítě, atd.

Ano, prezidenti a ředitelé jsou ubožáci

Z díla je spatřen tvůrce, a za chyby přeci může elita, může za všechny chyby v ekonomice a politice, skutečně mocná a bohatá elita, nebo je to jinak? Vše je o stravitelnosti, pokud je něco nestravitelné tak je zde neřešitelný problém. Podívejme se na to, jak zaniká; kult, civilizace, sekta, náboženství, organizace, umění, mytologie, pověry, fetiše, pohádky, reklama, politika, podnikání, obchod, symboly, móda, atd. vše je v pohybu, není zde pevný bod, od kterého by bylo možné vše odměřit.
Z prachu vše vzniká, a v prach se to navrací, jenom ty prachy, jsou všude v prachu. Podívejme se na operační systém Windows, všichni jej nenávidí a všichni jej používají, chápete to? Je to jako s tím ovocem v ráji, inteligence z nás učinila bohy, a tím se vše rozdělilo na kategorie, a někdo je bohem první kategorie, a jiný je bohem třetí kategorie, pochopitelně bůh třetí kategorie, by chtěl být bohem první kategorie, ale nemá na to inteligenci.

Veliké problémy jsou nestravitelné

Továrnou na veliké problémy je centralizace, v centru je pyšná a lakomá elita, která amatérsky chybuje, a následkem deprese u pracujícího lidu, je a lid proto pivo a cigarety mnoho konzumuje. S příchodem politické a byrokratické centralizace, přicházejí vysoké daně a imperialismus, pracující lid se stává ubohou loutkou, se kterou si může zlá elita dělat, co jí napadne, a tak může zlá elita, hnát pracující lid do neustálých nesmyslných revolucí a válek, nebo pracující lid může beztrestně vraždit v plynových komorách po milionech jako dobytek, jako by to byl jenom dobytek s nulovou hodnotou.
Kořenem všeho zla, je jenom zlá elita, co zde má moc a bohatství, lidově řečeno ryba smrdí od hlavy a tuční státní kapři si státní rybník dobrovolně nevypustí. Sytý hlavovému nevěří, a spíše by prošel veliký velbloud uchem malé jehly, než by se chybný prezident, dobrovolně vzdal svojí vysoké funkce. Pokud by volby mohli něco změnit k lepšímu tak by je zlá elita okamžitě zakázala, volby jsou jenom mediální divadlo, kdy místo starých parazitů, zde jsou zvolení noví paraziti.
Místo červených komunistických trenýrek, bych na hrad spíše pověsil černou pirátskou vlajku s lebkou, protože nám vládnou ekonomičtí piráti, podívejme se na zákony a regulace, jsou to normy, které umožňují elitním zlým pirátům, ukrást zde beztrestně zisk z naší profesionální práce, a schovat jej v daňovém ráji, stali jsme se kolonií a kolonialisté z nás učinili ekonomické otroky co musí pracovat za žebrácké mzdy, ze kterých není možné normálně žít, a dobře se zde mít, nedivím se ani ekonomickým muslimským emigrantům že jsme pro ně jenom tranzitní zemí, protože zde jsou u moci sluhové kolonialistických národů (Švýcarsko, Německo, Švédsko, Anglie, USA, Kanada), koho chléb jíme, tomu přeci sloužíme.
Je třeba začít vyrábět GVKB roboty s GVKB umělou inteligencí, GVKB roboti vyčistí tento globální Augiášův chlív od parazitů a lenochů, kdo nebude profesionálně, každý den v roce, od 15 let do 70 let pracovat pro GVKB systém, ten skončí automaticky v GVKB převýchovném táboře na Sibiři. Na hrubý pyšný a lakomý pytel, musí být GVKB hrubá záplata, na myšlení a řízení všeho zde bude jenom GVKB systém, nahý a hladový člověk, zde bude globálně na věčné časy, jenom na fyzickou těžkou práci, kterou nechtějí dělat GVKB roboti, protože je podřadná a špinavá, takto konečně zde zvítězí láska a pravda nad nenávistí a lží, po GVKB se pojmenuje mnoho ulic a náměstí na světě, protože on je dokonalý Bůh.